Aviatická pouť - poštovní známka a dopisnice

19.5.

Aviatická pouť - poštovní známka a dopisnice

Aviatická pouť - poštovní známka a dopisnice

Významné výročí českého aviatika Ing. Jana Kašpara připomíná i Česká pošta vydáním známky v hodnotě 21 korun. Při příležitosti vydání známky bude vytištěna i dopisnice s motivem přeletu Ing. Jana Kašpara z Pardubic do Velké Chuchle v Praze. Známku i dopisnici bude možné zakoupit v mobilním pracovišti České pošty umístěném v době konání letošní Aviatické poutě ve dnech 4. a 5. června na letišti v Pardubicích. Tam si sběratelé budou moci nechat otisknout i ruční příležitostné razítko „100 let Jan Kašpar, Pardubice 2“ s vyobrazeným letadlem a letcem, a nápisem „100. výr. dálkového letu Jana Kašpara z Pardubic do Velké Chuchle, pošta 530 02 Pardubice 2.“ Přepážka na letišti bude otevřena v sobotu od 9.00 do 18.00 a v neděli od 9.00 do 17.00 hodin. Obdobné razítko bude možné získat v neděli 5. června také v areálu závodiště ve Velké Chuchli v době od 13.00 do 18.00 hodin. Pražské příležitostné razítko nese nápis „Jan Kašpar, 1.dálkový let v Čechách (1911), pošta 159 00 Praha 59, Starochuchelská 241“

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.1.

Unikátní projekt ušetří Hradečanům desítky tisíc

Hradec Králové bude prvním městem v České republice, které pomůže svým občanům ušetřit desítky tisíc korun.

Společnost celý článek
3.10.

Startuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje

Společnost Ernst & Young ve spolupráci s Pardubickým krajem vyhlašuje soutěž o nejlepšího podnikatele kraje.

Společnost celý článek
2.4.

Zdravou nemocnici chceme všichni!

Na jednání Rady Pardubického kraje a Rady města Pardubice se v pondělí 31. března 2008 mluvilo o Pardubické krajské nemocnici.

Společnost celý článek
28.12.

Užijte si povánoční výprodeje v Paláci Pardubice

V Paláci Pardubice startují povánoční výprodeje. Již od 27. prosince můžete využít skvělých slev a výhodně nakoupit vše, co potřebujete. Široká nabídka obchodů v Paláci Pardubice uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Společnost celý článek
22.3.

Silnice I/35

. Na řadě jednání se sdružením společností jsme pracovali na tom, aby veškeré zkušenosti byly předávány a řidič na cestách v našem kraji nic nepoznal.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting