Beko Fresh Festival – novinky, gastronomická překvapení a inovace kam se podíváš…

12.3.

Beko Fresh Festival – novinky, gastronomická překvapení a inovace kam se podíváš…

Pardubice, 11. března 2019 - Gurmánský festival, který letos v Pardubicích oslaví již sedmý ročník, láká na celou řadu novinek. Nové i známé kuchařské hvězdy, překvapivé novinky v gastronomii, které letí ve světě, výrazně vylepšená a pohodlná zázemí včetně nové pivní a vinařské zóny a celá řada dalších překvapení – to vše v Pardubicích na dostihovém závodišti v sobotu a v neděli 15. – 16. června.

Gurmánská akce plná novinek – Beko Fresh Festival 2019 – zahájí svůj program v sobotu 15. června na pardubickém dostihovém závodišti v 10 hod. Cena vstupného v předprodeji, který bude spuštěn v pondělí 11. března, je 100 Kč.

Každý rok se snažíme přijít s něčím novým, neokoukaným. Letos bude novinek celá řada. Všechny je těžké vyjmenovat, ale zmínil bych novou pivní zónu s velkokapacitním stanem s prezentací minipivovarů a živou kapelou po oba dny, novou vinařskou zónu s řízenými degustacemi našich nejlepších vinařství, plážovou barovou zónu s koktejlovými bary, nebo třeba důraz na prezentaci originálních menu, která dobývají a okouzlují světové festivaly,“ láká návštěvníky na festival jeho ředitel Petr Jirásek.

Beko Fresh Festival letos klade důraz také na ekologii – snahou organizátorů je maximálně omezit plastové obaly a nádobí používané vystavovateli i kuchaři. „Jsme velká akce, která osloví obrovské množství zákazníků. Je to první krok ve snaze nahradit plastové nádobí ekologičtějšími variantami a já věřím, že se setká s úspěchem,“ doufá Jirásek.

Festival myslí i na děti – velkým tahákem pro rodiny s dětmi se letos stane dětská zóna, která nabídne aktivity pro děti všech věkových kategorií – od zázemí pro batolata až po workshopy a naučný program pro starší děti s vlastní mini workshop stage. Veškerý program pro malé návštěvníky bude zdarma.

Na Beko Fresh Festivalu se představí známé kuchařské osobnosti v čele s tradiční „tváří festivalu“ Zdeňkem Pohlreichem. „Naší snahou je, aby byl letošní festival hravější, kreativnější, zábavnější. Novinky se opravdu dotknou téměř všeho, na co jsou návštěvníci zvyklí – od gastronomie, až po zázemí pro návštěvníky nebo doprovodného programu,“ uzavírá pozvání na letošní Beko Fresh Festival Petr Jirásek.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

5.9.

Pardubice v září ožijí Dny evropského dědictví

Pardubice se letos již po třinácté připojí k této celoevropské akci. Dny evropského dědictví (European Heritage Days – zkr. EHD) pro milovníky památek navíc připravily fotografickou soutěž, v níž mohou ti, kteří Dnů evropského dědictví využijí k putování po pardubických památkách, získat zajímavé ceny.

Společnost celý článek
4.8.

Turistický portál kraje je nyní modernější

Obsah portálu, který provozuje Pardubický kraj, je pravidelně aktualizován nejen informačními centry, ale i poskytovateli služeb cestovního ruchu. Je k dispozici v devíti jazykových mutacích, má integrovaný mapový portál a plánovač výletů i na více dní.

Společnost celý článek
25.7.

Informace k situaci v pardubické nemocnici

Proto jsou velmi znepokojeni ekonomickou situací v nemocnici,

Společnost celý článek
29.5.

,,Tyršáky,, se v neděli změní v Perníkové království

Brána perníkového království, která bude stát u vchodu do Tyršových sadů, láká malé i velké návštěvníky nejen za pohádkou.

Společnost celý článek
27.4.

Dětské centrum Veská slavilo odbornou konferencí

Cenné informace pro svou práci na konferenci získali fyzioterapeutové, zdravotní sestry i sociální pracovníci.

Společnost celý článek
4.5.

Němečtí starostové přijedou čerpat zkušenosti

Dvacítka starostů i zastupitelů z německého okresu Reutlingen přijede 4. – 5. května 2007 do Pardubického kraje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting