Bezdůvodné napadení

23.3.

Bezdůvodné napadení

Bezdůvodné napadení

ilustrační fotoK nečekané potyčce za bílého dne došlo v úterý okolo sedmnácté hodiny na ulici Jana Palacha. Dvaačtyřicetiletý muž z Hradce Králové měl nejprve v podnapilém stavu vykřikovat na kolemjdoucí slova plná výhrůžek zabitím. Přitom se mu do cesty „připletl“ pětatřicetiletý muž z Pardubic, kterého měl vykřikující muž udeřit zcela nečekaně otevřenou dlaní do levé tváře. Napadený muž se dal na útěk směrem do centra. Agresor se však rozběhl za ním a přitom mu měl vyhrožovat zabitím. V tuto chvíli projížděla místem incidentu policejní hlídka a agresivního muže zajistila. Provedenou dechovou zkouškou bylo muži naměřeno více než 2,5 promile alkoholu a jeho další cesta vedla na protialkoholní záchytnou stanici.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.3.

Nové kotlíkové dotace už budou jen na vysoce ekologické kotle

Ve 3. a 4. výzvě je podpora poskytována na pořízení nových kombinovaných kotlů na uhlí a biomasu, kotlů výhradně na biomasu, kondenzačních plynových kotlů a tepelných čerpadel. Podpořena může být pouze výměna starého kotle na pevná paliva s ručním přikládáním emisní třídy 1., 2. a bez určení třídy.

Společnost celý článek
2.6.

Mobilní telefony v ČR

Podle průzkumů lidé běžně mění starý telefon za nový po 12-18 měsících.

Společnost celý článek
29.1.

Mezinárodní rok astronomie začíná

V době od 9.00 do 21.00 hodin bude pro návštěvníky připraven skutečně zajímavý program.

Společnost celý článek
8.4.

NEJZACHOVALEJŠÍ GOTICKÉ HRADBY VE STŘEDNÍ EVROPĚ JSOU ZASE VEŘEJNOSTI PŘÍSTUPNÉ

Jedna z největších atraktivit královského věnného města Poličky – unikátní hradební opevnění v délce 1220 metrů obepínají celé historické jádro města, je opět přístupné veřejnosti.

Společnost celý článek
8.1.

Víte, co to znamená být na přástkách?

V dnešní uspěchané a moderní době se zamyslíme nad tím, že o Štědrém dnu a Božím hodu vánočním si lidé uvědomovali, jaké dobré dary k životu jim přinesl narozený Ježíšek. Hospodáři pak projevovali podobnou štědrost chudým koledníkům.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting