Bezdůvodné napadení

23.3.

Bezdůvodné napadení

Bezdůvodné napadení

ilustrační fotoK nečekané potyčce za bílého dne došlo v úterý okolo sedmnácté hodiny na ulici Jana Palacha. Dvaačtyřicetiletý muž z Hradce Králové měl nejprve v podnapilém stavu vykřikovat na kolemjdoucí slova plná výhrůžek zabitím. Přitom se mu do cesty „připletl“ pětatřicetiletý muž z Pardubic, kterého měl vykřikující muž udeřit zcela nečekaně otevřenou dlaní do levé tváře. Napadený muž se dal na útěk směrem do centra. Agresor se však rozběhl za ním a přitom mu měl vyhrožovat zabitím. V tuto chvíli projížděla místem incidentu policejní hlídka a agresivního muže zajistila. Provedenou dechovou zkouškou bylo muži naměřeno více než 2,5 promile alkoholu a jeho další cesta vedla na protialkoholní záchytnou stanici.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.5.

Flying Bulls Aerobatics Team v novém složení na Aviatické pouti

Novinkou letošní Aviatické pouti jsou autogramiády pilotů vždy ve stanovených časech. Pro tento účel je vydána speciální podpisová knížka s fotografiemi konkrétních vystupujících letadel. Pochopitelně svůj podpisový čas budou mít i piloti skupiny Flying Bulls Aerobatics Team.

Společnost celý článek
7.3.

Kraj podporuje podnikání

Podnikání v kraji je zárukou stability a rozvoje regionu.

Společnost celý článek
8.3.

Leoš Mareš již v sobotu v OC Futurum předá výherci nablýskaný vůz Mercedes-Benz

Jedenáct tisíc zapojených soutěžících, tisíce vydaných výher, sedmnáct rozdaných letecký zájezdů, patnáct LED televizí…

Společnost celý článek
20.3.

Slavnostní předání jmenování novým profesorům českých vysokých škol

V pátek 21. března se Karolinu v Praze uskuteční slavnostní předání jmenovacích dekretů 85 novým profesorům českých vysokých škol. Noví profesoři byli jmenováni prezidentem republiky Milošem Zemanem s účinností od 1. března 2014.

Společnost celý článek
8.7.

Hasiči SŽDC Česká Třebová směny A hasili kontejner a otevírali byt, kde praskla voda

Jednotka po příjezdu na místo za 2 minuty od vyhlášení poplachu a provedeném průzkumu zjistila, že došlo k prasknutí vody v bytě v 2. patře panelového domu a k následnému vytopení bytu v patře pod ním.

Společnost celý článek
15.6.

S chodem Pardubické nemocnice i s plány jejího rozvoje se seznámil místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Bartošek.

V průběhu více než dvouhodinové návštěvy se místopředseda Poslanecké sněmovny podíval i na některá pracoviště. Prohlédl si zmodernizované radiodiagnostické oddělení s digitalizovanými rentgenovými přístroji, v Multioborovém pavilonu navštívil ambulanci a moderní operační sál oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Poté se přesunul do sousední budovy a seznámil se s provozem Komplexního onkologického centra Pardubického kraje a zároveň s velmi dobrou spoluprací Pardubické nemocnice a firmy Multiscan.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting