Bezdůvodné napadení

23.3.

Bezdůvodné napadení

Bezdůvodné napadení

ilustrační fotoK nečekané potyčce za bílého dne došlo v úterý okolo sedmnácté hodiny na ulici Jana Palacha. Dvaačtyřicetiletý muž z Hradce Králové měl nejprve v podnapilém stavu vykřikovat na kolemjdoucí slova plná výhrůžek zabitím. Přitom se mu do cesty „připletl“ pětatřicetiletý muž z Pardubic, kterého měl vykřikující muž udeřit zcela nečekaně otevřenou dlaní do levé tváře. Napadený muž se dal na útěk směrem do centra. Agresor se však rozběhl za ním a přitom mu měl vyhrožovat zabitím. V tuto chvíli projížděla místem incidentu policejní hlídka a agresivního muže zajistila. Provedenou dechovou zkouškou bylo muži naměřeno více než 2,5 promile alkoholu a jeho další cesta vedla na protialkoholní záchytnou stanici.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

26.2.

Zprávy z Pardubic od března na Primě

V žádném případě by ale Pardubický zpravodaj neměl informovat o dění na radnici, ale o celém městě.

Společnost celý článek
8.3.

Krajská justice = Na Spravedlnosti?

Vicehejtman Pardubického kraje jednal s náměstkem ministra spravedlnosti Františkem Steinerem.

Společnost celý článek
8.9.

Domov pro seniory U Kostelíčka v Pardubicích se dočká nové kuchyně a jídelny.

Současný stav stravovacích prostor již nevyhovuje pro svoji nedostatečnou kapacitu i kritický stav veškerých rozvodů spolu se zastaralým technologický zázemím, které neodpovídá současným požadavkům na provoz a je za hranou svojí provozní životnosti. „Snažíme se proto najít optimální způsob, jak tento problém vyřešit. Aby však k rekonstrukci mohlo dojít, je nutné nejprve vypracovat a schválit vhodný projekt, jenž by odpovídal jak technologickým a kapacitním požadavkům, tak i prostorovým omezením,“ uvedl Petr Krejčí, ředitel Sociálních služeb města Pardubic, které Domov pro seniory provozují.

Společnost celý článek
3.3.

Spory o trasu R43 pokračují

Zdá se, že plány zhatí diplomová práce jednoho studenta.

Společnost celý článek
4.10.

Hospic dostal zelenou

Dlouho připravovaný projekt hospice v Chrudimi dostal na ministerstvu zdravotnictví zelenou.

Společnost celý článek
23.6.

Regionální soutěž v požárním sportu Královéhradeckého a Pardubického kraje

Slavnostní zahájení je v 9 hodin. Poté bude odstartována soutěž, která se skládá ze čtyř disciplín – běh na 100 m překážek, výstup do 4. podlaží cvičné věže, štafeta na 4 x 100 m a královská disciplína požární útok.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting