Boural a “podepsal se.“ Poté od nehody ujel

18.1.

Boural a “podepsal se.“ Poté od nehody ujel

Kuriózní dopravní nehoda se odehrála v sobotu 15. ledna v Heřmanově Městci. Neznámý řidič osobního automobilu Ford pravděpodobně při vyjíždění z parkoviště nezastavil před dopravní značkou Stůj, dej přednost v jízdě. Následně vjel na hlavní silnici, kde narazil do pravého boku vozidla Škoda Fabia, kterému s největší pravděpodobností nedal přednost. Po nehodě řidič Fordu z místa nehody ujel.     Svoji anonymitu ale nedovedl tak říkajíc do konce. Na místě zanechal policistům, kteří přijeli nehodu vyšetřovat, výraznou stopu. Při srážce mu totiž z vozidla upadl přední nárazník i s registrační značkou. Policistům tak pátrání po své identitě značně usnadnil.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.4.

Univerzita Pardubice otevírá nová sportoviště sportovním dnem, který nabízí i netradiční sporty pro zdravotně znevýhodněné osoby

Na venkovních sportovištích i ve vnitřních sportovních halách bude opravdu živo. Pod taktovkou katedry tělovýchovy a sportu si budou moci návštěvníci zkusit tradiční i netradiční sporty

Společnost celý článek
22.8.

Město bude více kontrolovat své organizace

Nově tak budou pardubické příspěvkové organizace například předkládat městu jednou ročně přehled veškerých veřejných zakázek nad 100 tisíc korun.

Společnost celý článek
1.6.

Letadla Praga na Aviatické pouti

Náročnou opravu dokončil v červenci 2015 a v loňském roce nám hornoplošník s modrým trupem letově předvedl na Aviatické pouti. Jistě stojí za povšimnutí, že letoun je poháněn předválečným dvouválcem Praga B, vyrobeným v roce 1936. Značku Praga nosí i nejnovější víceúčelový letoun SM-92TE Praga Alfa.

Společnost celý článek
15.6.

Roman Línek - lídr pardubické KDU-CSL do sněmovny

Na lidovecké kandidátce se objeví i manželka bývalého předsedy KDU-ČSL Josefa Luxe Věra.

Společnost celý článek
11.2.

Univerzita Pardubice získává půl miliardy z fondů EU

O poskytnutí dotací rozhodlo Ministerstvo mládeže, školství a tělovýchovy ČR na přelomu ledna a února 2011.

Společnost celý článek
25.1.

Kraj bude pojistkou proti plýtvání veřejnými prostředky

Kromě zvolených zástupců kraje a města budou jednání přítomni také projektanti a členové představenstva a dozorčí rady společnosti EBA, která civilní část pardubického letiště provozuje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting