Boural a “podepsal se.“ Poté od nehody ujel

18.1.

Boural a “podepsal se.“ Poté od nehody ujel

Kuriózní dopravní nehoda se odehrála v sobotu 15. ledna v Heřmanově Městci. Neznámý řidič osobního automobilu Ford pravděpodobně při vyjíždění z parkoviště nezastavil před dopravní značkou Stůj, dej přednost v jízdě. Následně vjel na hlavní silnici, kde narazil do pravého boku vozidla Škoda Fabia, kterému s největší pravděpodobností nedal přednost. Po nehodě řidič Fordu z místa nehody ujel.     Svoji anonymitu ale nedovedl tak říkajíc do konce. Na místě zanechal policistům, kteří přijeli nehodu vyšetřovat, výraznou stopu. Při srážce mu totiž z vozidla upadl přední nárazník i s registrační značkou. Policistům tak pátrání po své identitě značně usnadnil.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.1.

Projekty elektronického zdravotnictví pomohou zefektivnit práci

Konkrétně chce vedení kraje nyní ve svých zdravotnických zařízeních zavést elektronizaci zdravotnické dokumentace, sdílení zdravotnické dokumentace mezi poskytovateli zdravotnických služeb a modernizaci stávajících systémů pro zobrazení a sdílení obrazové dokumentace.

Společnost celý článek
1.11.

Hradec bude mít jako první specializované veterinární studium

Královéhradecký kraj na svých středních školách dlouhodobě podporuje odborné vzdělávání.

Společnost celý článek
20.9.

Pardubický kraj má svůj "Mls"

Zajímavou soutěž o nejlepší potravinářský výrobek regionu uspořádala obecně prospěšná společnost AGROVENKOV.

Společnost celý článek
21.7.

Bezpečnost na I/35

Vybranými úseky pro značku s názvem bezpečná vzdálenost, která kombinuje svislé a vodorovné dopravní značení, jsou Býšť – Chvojenec, Jaroslav – Vysoká u Holic, Vysoké Mýto – Voštice a Janov.

Společnost celý článek
20.6.

Rekordní Burza filantropie! Firmy daly neziskovkám 436 000 korun

„Myšlenka pomoci potřebným na Burze filantropie je stále více doceňována, o tom svědčí zájem donátorů i dalších podporovatelů. Úspěchy sklízí i v zahraničí, letos byla Burza filantropie oceněna jako 3. nejlepší sociální inovace v mezinárodní soutěži SozialMarie. Burza je krásnou ukázkou jak lze elegantně a efektivně pomáhat tam, kde je potřeba,“ zamýšlí se Miluše Horská, senátorka za Pardubicko a Chlumecko, která je také místopředsedkyní pořádající Koalice nevládek Pardubicka.

Společnost celý článek
26.5.

Na Den dětí a hračku století zvou do muzea v Poličce

Bránu do světa dětských her otevírá hračka. Svět hraček je zvláštní říší, kde si děti mohou postavit svůj vlastní svět. A tomuto světu již několik desetiletí vévodí stavebnice LEGO, která je současně označována „hračkou století“.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting