Boural a “podepsal se.“ Poté od nehody ujel

18.1.

Boural a “podepsal se.“ Poté od nehody ujel

Kuriózní dopravní nehoda se odehrála v sobotu 15. ledna v Heřmanově Městci. Neznámý řidič osobního automobilu Ford pravděpodobně při vyjíždění z parkoviště nezastavil před dopravní značkou Stůj, dej přednost v jízdě. Následně vjel na hlavní silnici, kde narazil do pravého boku vozidla Škoda Fabia, kterému s největší pravděpodobností nedal přednost. Po nehodě řidič Fordu z místa nehody ujel.     Svoji anonymitu ale nedovedl tak říkajíc do konce. Na místě zanechal policistům, kteří přijeli nehodu vyšetřovat, výraznou stopu. Při srážce mu totiž z vozidla upadl přední nárazník i s registrační značkou. Policistům tak pátrání po své identitě značně usnadnil.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.10.

V první polovině roku lidé v Pardubickém kraji odevzdali k recyklaci přes 26 tun použitých baterií

Velkou pochvalu zasluhují školy v Pardubickém kraji – žáci a učitelé v nich vytřídili přes 7,9 tun baterií, což je o 38 procent více než za stejné období loňského roku.

Společnost celý článek
1.12.

Mikulášská nadílka v OC Palác Pardubice

Kromě mikulášské družiny se malí návštěvníci můžou těšit také na spoustu soutěží. Připravena bude Pekelná stezka, na níž budou děti plnit úkoly. Za jejich splnění získají sladkou odměnu. Navíc také mohou vyhrát skvělé ceny, mimo jiné např. deskovou hru Dračí poklad nebo vstupenky na pohádku Čertoviny.

Společnost celý článek
29.5.

Porodnice PKN patří mezi pět nejžádanějších v ČR

Porodnice v Pardubické krajské nemocnici je nejvytíženější v rámci kraje. V loňském roce se v ní narodilo 1519 dětí. „Obecně v České republice se snižuje porodnost.

Společnost celý článek
15.7.

Deset let po povodni

Síla přírodního živlu udeřila zcela nečekaně v noci z 22. na 23. července 1998 v oblasti Orlických hor a jejich podhůří.

Společnost celý článek
3.1.

První občánek se narodil půl hodiny po silvestrovské půlnoci

Obdarovávání prvních dětí narozených v kraji je na hejtmanství tradicí od samotného vzniku Pardubického kraje.

Společnost celý článek
19.2.

Jídelna svitavské nemocnice už pracuje naplno

Po několikatýdenním zkušebním provozu slavnostně otevřeli v pátek 16. února 2007 stravovací zařízení v Nemocnici ve Svitavách.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting