Burger festival poprvé v Hradci Králové – již tento pátek a sobotu u OC Futurum

1.6.

Burger festival poprvé v Hradci Králové – již tento pátek a sobotu u OC Futurum

Hamburgery, steaky, chilli speciality, pivní speciály, americké drinky, sladké waffle a mnohé další chuťovky provoní prostranství před obchodním a zábavním centrem Futurum Hradec Králové, jenž spadá do skupiny CPI Property Group. Již tento pátek 1. června vypukne vůbec poprvé v Hradci Králové Burger festival. Až do soboty 2. června budou příchozí moci ochutnat vyhlášené burgery z restaurací a food trucků z celé republiky, lahůdky z grilu a mnohé další speciality, a to v pátek i v sobotu od 10 do 22 hodin. 
Zároveň budou po oba dny probíhat oslavy Mezinárodního dne dětí s podtitulem Dva dny v pohádce. Na malé i větší oslavence bude čekat pestrý program v pohádkové říši se známými postavami z pohádek a filmů, soutěže o hodnotné ceny, malování na obličej, skákací hrad, Mattel herní zóna a mnohé další.
„Ani letos nezapomínáme na Den dětí. Tentokráte jsme se rozhodli oslavy spojit s Burger festivalem a věříme, že bavit se, soutěžit a ochutnávat bude celá rodina a festival se stane ideální příležitostí se setkat se sousedy či přáteli z Hradce Králové i okolí“ uvádí Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové.   
Akce se koná pod záštitou primátora města MUDr. Zdeňka Finka. Vstupné se neplatí. Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.
Oslavy Mezinárodního dne dětí budou u královéhradeckého centra Futurum probíhat po dva dny. Na deseti stanovištích budou děti plnit rozličné pohybové, postřehové nebo vědomostní úkoly - za jejich splnění získají malí účastníci pamětní medaile a dárkové balíčky. Program akce Dva dny v pohádce proběhne v pátek 1. června (od 14 do 18 hodin) a v sobotu 2. června (od 11 do 17 hodin) 2018.
Na gurmány a milovníky pochutin v housce bude v pátek a sobotu na Burger festivalu čekat nabídka od dvou desítek burger specialistů a gastro odborníků. Příchozí se mohou těšit na burgery hovězí, bezlepkové či vegetariánské, steaky, pikantní chilli speciality, sladké waffle nebo zmrzlinu.  
Svůj um a dovednosti zde představí provozovatelé restaurací i food trucků z různých koutů České republiky. O přízeň návštěvníků se bude ucházet například Burger Inn, Kaiser Franz, Restaurace Kaskáda, Balcberk Burgers, Veselá vačice, Jedna báseň, restaurace Imrvére a mnohé další. Příchozí budou moci v průběhu festivalu hlasovat v anketě o nejlepší burger celé akce. 
A co by to bylo za hodování bez pořádného piva. Ležáky, speciály i cidery zajistí Hradecký Klenot, Pivovar Krakonoš či Kingswood.
Zájemci budou mít celý víkend možnost si vyzkoušet přípravu burgerů a hranolek s profesionály. Domů si bude možné odnést zdokumentovaný zážitek z foto koutku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

1.2.

Letiště Pardubice – jeho vliv na životní prostředí

Každý může zaslat své písemné vyjádření Krajskému úřadu Pardubického kraje do 20 dnů ode dne zveřejnění informace.

Společnost celý článek
14.12.

Bezpečnostní rada kraje vyjela do Zálší

Členové Bezpečnostní rady Pardubického kraje zasedli 12. prosince ke svému jednání, tentokrát však mimo Pardubice.

Společnost celý článek
27.4.

10P - Desatero problémů Chrudimi

Zmiňovaná forma setkání umožnila zástupcům města sestavit žebříček nejpalčivějších problémů Chrudimi.

Společnost celý článek
29.10.

Podzimní benefiční ples Za jeden provaz

Výtěžek plesu bude věnován stacionáři A-centrum a na podporu nově vznikajícího občanského sdružení Za jeden provaz.

Společnost celý článek
14.5.

Rally Show a Helicoptershow soupeří o pusu v kilometrovém sprintu

Ve druhém závodě se na runwayi poměří s vrtulníky dva monoposty. Jedním z nich je český Attack GTR, poháněný dvoulitrovým motorem Honda K20. Bezsynchronní převodovka, šestistupňové řazení a bodykit byly pro tuto závodní verzi Attacku kompletně vyvinuty v České republice a právě v tom je auto unikátní. Upravený český závodní speciál si návštěvníci Rally Show a Helicoptershow mohou prohlédnout na vlastní oči.

Společnost celý článek
14.12.

Chlapec se skrýval na babiččině půdě

Pátrání ztěžovalo nepříznivé počasí. Díky mlze totiž nemohl být přizván vrtulník s termovizí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting