CASTING ČESKÉ MISS míří opět DO PALÁCE PARDUBICE!

14.10.

CASTING ČESKÉ MISS míří opět DO PALÁCE PARDUBICE!


Ve čtvrtek 12. listopadu 2015 od 14 hodin, bude probíhat v obchodním centru Palác Pardubice casting pro další ročník soutěže krásy Česká Miss. Přijďte podpořit své favoritky a užít si vystoupení nejnovějšího objevu české hudební scény, formace Come and Play.


„V rámci castingu vybere odborná porota v Paláci Pardubice přibližně 50 dívek, které postoupí do semifinále. Věřím, že to bude zajímavá a napínavá podívaná a to i proto, že castingem bude provázet oblíbený moderátor a pardubický patriot Pavel Cejnar,“ říká Lucie Mikšovská, marketingová koordinátorka Paláce Pardubice.


K získání vítězného titulu a koruny krásy musí dívky projít třemi koly soutěže, a to od úvodních castingů přes semifinále až do velkolepého finále. Vybrané finalistky čeká zahraniční soustředění, tréninky a školení a také spousta focení. Finálový večer se vysílá v přímém televizním přenosu a dívky v něm soutěží o tituly Česká Miss, Česká Miss World a Česká Miss Earth.


Česká Miss je od roku 2004 jedinou soutěží krásy v České republice. V současné době je její majitelkou Marcela Krplová a patronkou soutěže je známá modelka a moderátorka Iva Kubelková.
www.palacpardubice.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.9.

O matrikách se bude ještě jednat. Není nutné situaci hrotit, shoduje se hejtman s ministrem vnitra

Povinností státu je zabezpečit efektivní, kvalitní personálně zajištěný a územně dostupný výkon jednotlivých agend s tím, že postupně bude posilován prvek jejich elektronizace.

Společnost celý článek
13.11.

Polistopadovou osobností kraje bylvyhlášen Josef Lux

Polistopadovou osobností Pardubického kraje se stal in memoriam Josef Lux.

Společnost celý článek
20.2.

Nejlepší východočeští manažeři dojdou ocenění

Pardubický kraj a kraj Královéhradecký společně ocení nejúspěšnější manažery obou regionů

Společnost celý článek
21.8.

V korunách stromů tráví děti i několik hodin

Na hřišti visutém v korunách stromů v parku Na Větvi v Hradci Králové jsou děti schopné strávit i několik hodin. Ukázal to dvouměsíční provoz nové pohybové dílny v městských lesích. „Během prázdnin jsme park Na Větvi navštívili s dětmi celkem 5x. Přestože skladba dětí byla od 4 do 14 let, každý si tam našel svoje. Překvapilo mě, že ačkoliv jde o fyzicky poměrně náročnou aktivitu, děti v sítích vydržely zpravidla celé dopoledne,“ říká vedoucí příměstského tábora Iveta Nožičková.

Společnost celý článek
15.7.

V ČR je možné staré elektro a baterie poslat k ekologické likvidaci zdarma balíkem, umožňuje to nová služba re:BALÍK

Pokud vysloužilé elektro váží více než dvacet kilogramů, lze k jeho odvozu z domova využít již tradiční služby Buď líný. V takovém případě si pro zabalený balík přijede přímo do domácnosti kurýrní služba. Jeden balík přitom může vážit maximálně padesát kilogramů. Této hmotnosti odpovídá například jedna starší televize, nebo tiskárna s monitorem. Služba zároveň nevylučuje odvoz více balíků než jeden.

Společnost celý článek
12.3.

Rozšíření odděleného sběru biologicky rozložitelného odpadu

Rada města zároveň schválila změnu platby za tento sběr.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting