Čekání na Ježíška si můžete letos zkrátit v Aquacentru

14.11.

Čekání na Ježíška si můžete letos zkrátit v Aquacentru

Po zkušenostech z loňského roku bude mít pardubické aquacentrum otevřeno opět i o vánočních svátcích. Zavřené bude pouze na Nový rok, tedy 1. ledna 2015.


„Loni na Štědrý den nás návštěvníci překvapili. Končili jsme v 15:00 a ještě se jim nechtělo z bazénu, brali by delší provozní dobu. Ale musíme mít ohled i na naše zaměstnance,“ řekl ředitel aquacentra Jiří Vysoudil. Letos budou moci milovníci plavání přijít do aquacentra na Štědrý den od 10:00, zavírat se bude v 15:00. Následující dny bude plavecký areál otevřen vždy od 10:00 do 21:45, na Silvestra ale bude provoz ukončen již v 15:00.


Pardubický plavecký areál prošel v letech 2010 až 2012 nákladnou rekonstrukcí, kdy z původní stavby zůstaly prakticky pouze obvodové zdi. Město do přestavby areálu, jehož součástí je vedle 50 m bazénu například i bazén s vodními atrakcemi, wellness, venkovní sluneční pláž a podobně, investovalo zhruba 544 miliónů korun.

Z chátrajícího areálu se stalo největší a nejmodernější aquacentrum ve východních Čechách. Za prvního půl roku provozu jej navštívilo více než 240 tisíc lidí, kteří neváhají jet za vodními atrakcemi i desítky kilometrů. V loňském roce měl aquapark 444 tisíc návštěvníků, letos, 26 měsíců po svém znovuotevření, přivítal miliontého návštěvníka.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.6.

Pardubický BOSCH FRESH FESTIVAL zažil víkend dobrého jídla a pití

Na hlavní stage neprobíhaly jen degustace skvělých pokrmů. Vinařství VIA VINI představovalo k jednotlivým jídlům skvělá vína. Návštěvníci se dozvěděli, že novým trendem letošního roku jsou nízkoalkoholická vína s 9% obsahem alkoholu ve všech variantách (bílé, růžové, červené) i bílá barrique vína jako např. Rulandské šedé barrique ze sklepů Filip Mlýnek.

Společnost celý článek
13.2.

Kraj letos navyšuje podporu dobrovolným hasičům

Při organizaci některých soutěží začal Pardubický kraj v loňském roce spolupracovat s Královehradeckým a letos v tom bude pokračovat.

Společnost celý článek
7.6.

Popáté v řadě je Foxconn Zaměstnavatelem roku Pardubického kraje

Popáté za sebou obhájila společnost Foxconn první místo v Pardubickém kraji v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku. Potvrzuje tak, že je nejen velkou firmou přispívající k prosperitě regionu, ale také férovým partnerem investujícím do rozvoje svých zaměstnanců a do společenské odpovědnosti obecně.

Společnost celý článek
13.2.

Masopust v Horním Jelení pohostil i hejtmana

Únor je již tradičně spojován s oslavami masopustu, které jsou předzvěstí nadcházejících svátků jara – Velikonoc. Na tradiční oslavu před dlouhým postním obdobím zavítali v Horním Jelení místní i hosté.

Společnost celý článek
5.6.

Do Třince “Sprinter“, do Pardubic “504“

Pendolino Sprinter tak bude pouze jako páteční spoj a z pražského hlavního nádraží bude odjíždět v 16.23 hodin.

Společnost celý článek
20.8.

Jana Pernicová navštívila letní tábor na Budislavi

Seznámila se nejen se zázemím vzorně vedeného tábora, ale i s činností účastníků v rámci celotáborové hry inspirované příběhy postav pohádkového Čtyřlístku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting