Čerpání rozpočtu Pardubického kraje za I. čtvrtletí 2007

16.5.

Rada Pardubického kraje projednala na svém 52. jednání výsledek hospodaření dle rozpočtu Pardubického kraje za první čtvrtletí letošního roku. Ten byl schválen v prosinci roku 2006 s příjmy ve výši 2,805 miliard korun, výdaji 3,575 miliard a záporným saldem – 769,9 milionů korun. „V průběhu prvního čtvrtletí bylo provedeno 43 rozpočtových změn, jimiž se rozpočet příjmů zvýšil o 41,8 milionů a výdaje o 53,3 milionů korun. Sdílené daně jsou k 31. březnu plněny na 23,9 %, oproti stejnému období loňského roku je toto plnění nižší o 3,2 milionů korun,“ řekl vedoucí finančního odboru Krajského úřadu Pardubického kraje Oldřich Felgr. Radní se seznámili s přehledy plnění jednotlivých daní, plnění rozpočtu příjmů a výdajů v oblasti fondů Evropské unie i přehledem čerpání výdajů podle jednotlivých kapitol. S těmito informacemi budou na nejbližším jednání seznámeni i krajští zastupitelé.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.7.

V Pardubicích přibudou barevné kontejnery

Pardubice již dnes patří k městům, jejichž obyvatelé se chovají k životnímu prostředí zodpovědně. V rámci Pardubického kraje se v loňském roce staly skokanem roku ve třídění odpadu, v rámci republiky jsou jedním ze čtveřice českých měst, která recyklují téměř polovinu komunálního odpadu ročně.

Společnost celý článek
6.4.

Univerzita Pardubice vystavuje obrazy a kresby Zdeňka Sejčka

Poslední prací autora jsou publikace sledující umělce tvořící v Železných horách od epochy romantismu až po současnost.

Společnost celý článek
20.11.

Pardubice se oblékají do vánočního hávu

Během dvou týdnů, do první adventní neděle, musí zaměstnanci Služeb města Pardubice (SmP) ještě ozdobit celkem 21 stromů.

Společnost celý článek
19.12.

Causa Oskar Schindler a zastupitelé kraje

Zastupitelé schválili osobnost Oskara Schindlera do dokumentu Tvář Pardubického kraje.

Společnost celý článek
24.3.

Hejtman Netolický: Díky vedení Hradce Králové je pardubický zámek vidět jako nikdy předtím

Nevím, koho mohoZ mého pohledu šlo o vtipnou a nenásilnou formu kampaně, která měla upozornit na perlu, se kterou se nejen Pardubice, ale celý náš kraj může pyšnit. Zámek Pernštejnů dnes patří Pardubickému kraji a sídlí zde Východočeské muzeum. Interiéry zámku a expozice jsou velmi kvalitní a zajímavé, což si pan primátor Hradce Králové zjevně nemyslí. u urazit dvě reklamy, možná bych řekl spíše dva větší plakáty na vozidlech MHD.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting