Čerpání rozpočtu Pardubického kraje za I. čtvrtletí 2007

16.5.

Rada Pardubického kraje projednala na svém 52. jednání výsledek hospodaření dle rozpočtu Pardubického kraje za první čtvrtletí letošního roku. Ten byl schválen v prosinci roku 2006 s příjmy ve výši 2,805 miliard korun, výdaji 3,575 miliard a záporným saldem – 769,9 milionů korun. „V průběhu prvního čtvrtletí bylo provedeno 43 rozpočtových změn, jimiž se rozpočet příjmů zvýšil o 41,8 milionů a výdaje o 53,3 milionů korun. Sdílené daně jsou k 31. březnu plněny na 23,9 %, oproti stejnému období loňského roku je toto plnění nižší o 3,2 milionů korun,“ řekl vedoucí finančního odboru Krajského úřadu Pardubického kraje Oldřich Felgr. Radní se seznámili s přehledy plnění jednotlivých daní, plnění rozpočtu příjmů a výdajů v oblasti fondů Evropské unie i přehledem čerpání výdajů podle jednotlivých kapitol. S těmito informacemi budou na nejbližším jednání seznámeni i krajští zastupitelé.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.4.

Do Hradce Králové zamíří evropská vrtulníková špička

K vidění budou vrtulníky, letouny, produkty a služby z následujících sektorů jako jsou letecká záchranná služba, privátní a obchodní přeprava, prostředky pro průzkum, policejní činnost a armádu nebo vrtulníky určené k hašení požárů.

Společnost celý článek
12.6.

Afi palác bude lákat na první východočeský gurmánský festival dobrého jídla a pití Apetit festival

Historie molekulární kuchyně sahá do roku 1988, její základy položili fyzikové Nicholas Kurti a Hervé This z Oxfordské univerzity. Od doby založení je molekulární kuchyně rozvíjena spoustou známých světových šéfkuchařů. Jmenujme alespoň několik z nich: Grant Achatz, Richard Blais, Heston Blumenthal nebo Marcel Vigneron.

Společnost celý článek
13.9.

Na sobotní obloze spatříme mikroúplněk

Následující úplněk 14. září ráno (ve státech už 13. září večer) nastává jen asi 15 hodin po průchodu Měsíce největším odzemím na své dráze, 406 377 km daleko od Země.

Společnost celý článek
15.6.

Přednášky o osudu Freddieho Mercuryho opět varují pardubické školáky před AIDS

Projekt, který sestavil královéhradecký hudebník Milan Šatník, podporuje už druhým rokem i město Pardubice. Letos jsou na programu třech základních škol – J. Ressla, Štefánikova a Bratranců Veverkových.

Společnost celý článek
11.4.

Podpory se dočkají nejen zaběhlé akce

Město uvolní peníze na podporu kultury a cestovního ruchu. Do zhruba stovky projektů vloží téměř 4,5 milionu korun, přičemž zhruba 3,5 milionu půjde do oblasti kultury a necelý milion pak poputuje do aktivit spojených s cestovním ruchem. Podpořeny budou například taneční soubory, muzea, různé jednorázové akce či takové projekty, které mají pomoci reprezentaci města.

Společnost celý článek
23.12.

ČD posílí dopravu na duel HC Eaton v. HC Kometa

Pokud by se utkání protáhlo déle než do 15:15 hodin, pojedou vlaky zhruba o 25 minut později.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting