Čerpání rozpočtu Pardubického kraje za I. čtvrtletí 2007

16.5.

Rada Pardubického kraje projednala na svém 52. jednání výsledek hospodaření dle rozpočtu Pardubického kraje za první čtvrtletí letošního roku. Ten byl schválen v prosinci roku 2006 s příjmy ve výši 2,805 miliard korun, výdaji 3,575 miliard a záporným saldem – 769,9 milionů korun. „V průběhu prvního čtvrtletí bylo provedeno 43 rozpočtových změn, jimiž se rozpočet příjmů zvýšil o 41,8 milionů a výdaje o 53,3 milionů korun. Sdílené daně jsou k 31. březnu plněny na 23,9 %, oproti stejnému období loňského roku je toto plnění nižší o 3,2 milionů korun,“ řekl vedoucí finančního odboru Krajského úřadu Pardubického kraje Oldřich Felgr. Radní se seznámili s přehledy plnění jednotlivých daní, plnění rozpočtu příjmů a výdajů v oblasti fondů Evropské unie i přehledem čerpání výdajů podle jednotlivých kapitol. S těmito informacemi budou na nejbližším jednání seznámeni i krajští zastupitelé.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.12.

TIC zveřejnila Globální barometr korupce 2010

Tento průzkum se realizoval již posedmé a v roce 2010 zahrnoval dosud nejvyšší počet zemí.

Společnost celý článek
29.6.

V Hradci dokončují centrum pro mladé strojaře

Studentům školy budou po rekonstrukci sloužit také nové posluchárny, ateliéry či sociální zařízení.

Společnost celý článek
19.5.

Poběžte s Tescem pro život podruhé!

Všichni účastníci přispějí Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek účastnickým poplatkem, jehož minimální výše je 150 korun..

Společnost celý článek
1.12.

Vánoční stromky budou i letos k dostání před obchody Tesco

Ceny stromků zůstávají na stejné úrovni jako v loňském roce, liší se podle regionů a kvality každého stromku. Standardní vánoční stromek seženete v cenovém rozpětí od 300 do 800 Kč. Z nabídky si vyberou ale i ti, kteří hledají něco speciálního – v nabídce budou i stromky o výšce více než 2 metry při zachování prémiové kvality.

Společnost celý článek
8.6.

Zahraniční odborná literatura na Univerzitě Pardubice

Výstava se koná ve spolupráci s vydavatelstvím a knihkupectvím Malé centrum v Brně.

Společnost celý článek
25.10.

Strom roku 2016 roste v Pardubickém kraji. Lípa na Lipce dostala přes 55 tisíc hlasů

Anketu pořádá Nadace partnerství pod záštitou Ministerstva životního prostředí. Vítěz postupuje do dalšího kola, kde se již utká se stromy z celé Evropy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting