Červnové bruslení přinese perníky a snad i rekord

3.6.

Červnové bruslení přinese perníky a snad i rekord

Vyznavači jízdy na kolečkových bruslích se mohou v průběhu června těšit na dvě akce Pardubice na bruslích, které pro ně město připravuje. První bruslení se uskuteční již v pondělí 7. června od 19 hodin. Sraz bruslařů bude jako obvykle na parkovišti u ČEZ arény. Trasa bude měřit lehce přes 10 kilometrů. „Po skončení bruslení budeme mít pro dětské účastníky připraveny tradiční pardubické perníčky jako takovou opožděnou drobnost ke Dni dětí,“ uvedl za pořadatele Michal Zitko. Druhé červnové bruslení se bude konat v sobotu 26. června od 14 hodin s tím, že sraz účastníků bude obligátně na parkovišti u ČEZ arény. „Toto bruslení bude součástí větší společenské akce. Po roce se znovu pokusíme o překonání rekordu v počtu jedoucích bruslařů, kteří se vzájemně drží za ruce a vytváří pomyslného hada,“ doplnil Michal Zitko. Rozpis všech akcí Pardubice na bruslích je k dispozici na internetových stránkách www.pardubicenabruslich.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.10.

Týden pro seniory tentokrát odstartuje na Apolence

Pětidenní maraton akcí určených všem aktivním seniorům nabídne řadu exkurzí a seminářů či koncert zpěvačky Nadi Urbánkové.

Společnost celý článek
27.3.

Nejlépe třídí odpad v Letohradě, Sezemicích a Pustině

Soutěž v třídění odpadů spočívala v dosažení co největšího množství roztříděného odpadu na jednoho obyvatele.

Společnost celý článek
20.5.

PROFI CREDIT podpořil Zvolánka v přípravě na paralympiádu

Záložka Pardubice, 15. 5. 2019 – Úspěšný český paralympionik Martin Zvolánek zahájil přípravu na nadcházející sezonu, s cílem kvalifikovat se na paralympiádu, která se v roce 2020 uskuteční v japonském Tokiu. Úvěrová společnost PROFI CREDIT ho v cestě za jeho snem podpořila částkou 70 000 Kč.

Společnost celý článek
29.4.

Rada města Pardubic důrazně protestuje

Rada města Pardubic eodmítá, aby Policie ČR pracovala na politickou objednávku jakékoli politické strany.

Společnost celý článek
9.7.

Pardubáci mohou mluvit do soužití s cizinci

Je lepší cizince zapojit do české společnosti, nebo si jich nevšímat?

Společnost celý článek
28.3.

Zdechovský procedurálně zpochybnil hlasování o copyrightu, žádá předsedu EP o nové hlasování

Zdechovský procesní stránku hlasování napadl předně proto, že nesouhlasí s aktuálním zněním článku 13, který podle něho dělá medvědí službu celé jinak dobré a potřebné směrnici, již dříve proto i podpořil iniciativu na vymazání kontroverzního článku, který je mezi lidmi známý jako „cenzura internetu“.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting