Česká pojišťovna: i nadále partner dostihů v Pardubicích

9.1.

Česká pojišťovna: i nadále partner dostihů v Pardubicích

Česká pojišťovna: i nadále partner dostihů v Pardubicích

Město Pardubice, Dostihový spolek a Česká pojišťovna budou dále pokračovat v jednáních o nové smlouvě o spolupráci. Primátorku Štěpánku Fraňkovou i zástupce spolku o tom minulý týden na čtvrteční pracovní schůzce ujistil generální ředitel České pojišťovny Pavel Řehák. „My jsme pana ředitele informovali o aktuální situaci kolem Dostihového spolku. I přesto, že cesta ke stabilizaci společnosti ještě nebyla nalezena, ujistil nás, že zájem České pojišťovny o dostihy v Pardubicích i nadále trvá. Což mě samozřejmě potěšilo,“ zhodnotila výsledky schůzky Fraňková. „Pro město a pro spolek to znamená, že pokračujeme v jednáních s Českou pojišťovnou o podobě nové smlouvy o spolupráci. Shodu bychom chtěli nalézt nejpozději do konce března,“ dodala primátorka. Pokračovat budou také jednání s minoritními akcionáři Dostihového spolku. S nimi se chce město nalézt společné řešení ekonomické stabilizace společnosti. K tomu by mělo dojít do konce února, kdy bude svolána další valná hromada spolku. „Já nicméně doufám, že se nám podaří nalézt shodu rychleji. Program valné hromady i nový návrh  města na stabilizaci společnosti budeme předkládat městskému zastupitelstvu už v závěru ledna a bylo by dobré, pokud už by byl tento návrh řešením konsensuálním,“ uvedla Štěpánka Fraňková. Primátorka současně potvrdila, že město bude o možné spolupráci nadále jednat i žokejem Josefem Váňou.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.2.

Špičková medicína se dělá i v krajských nemocnicích

Laparoskopické operace jsou v současné při řešení některých diagnóz jednoznačným trendem v chirurgii.

Společnost celý článek
14.4.

Do moderní nemocnice patří také informační recepce

Čtvrteční otevření infokiosku pokračovalo setkáním s primáři.

Společnost celý článek
4.12.

Přijímají se návrhy na nejúspěšnějšího sportovce roku

Základní podmínkou je členství nominovaného jednotlivce či kolektivu ve sportovní organizaci, nebo spolku zabývajícím se sportovními aktivitami, se sídlem na území pardubického regionu. Uzávěrka předkládaných návrhů je 17. prosince.

Společnost celý článek
31.7.

Igor Brezovar se tentokrát vydal na cestu do Poličky

Igor si nejvíce zamiloval Afriku, do které by se rád ještě někdy podíval, stejně tak do vysněné Indie. Nikdy by však už nechtěl do Mauretánie. Během cest pracoval na pumpách. V Indii dokonce vyžil měsíc se 4 dolary. „S milióny celý svět neprocestuješ, s otevřeným srdcem ano,“ rozhovořil se Igor. V Americe si dokonce vydělal povídáním o svém cestování, podařilo se mu tak vydělat peníze na Latinskou Ameriku.

Společnost celý článek
10.10.

Školy by mohly více využívat dotace na znevýhodněné žáky

Jednou ze škol, která využívá poporu sociálně znevýhodněných romských žáků, je Střední průmyslová škola stavební v Rybitví.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting