Česká pojišťovna: i nadále partner dostihů v Pardubicích

9.1.

Česká pojišťovna: i nadále partner dostihů v Pardubicích

Česká pojišťovna: i nadále partner dostihů v Pardubicích

Město Pardubice, Dostihový spolek a Česká pojišťovna budou dále pokračovat v jednáních o nové smlouvě o spolupráci. Primátorku Štěpánku Fraňkovou i zástupce spolku o tom minulý týden na čtvrteční pracovní schůzce ujistil generální ředitel České pojišťovny Pavel Řehák. „My jsme pana ředitele informovali o aktuální situaci kolem Dostihového spolku. I přesto, že cesta ke stabilizaci společnosti ještě nebyla nalezena, ujistil nás, že zájem České pojišťovny o dostihy v Pardubicích i nadále trvá. Což mě samozřejmě potěšilo,“ zhodnotila výsledky schůzky Fraňková. „Pro město a pro spolek to znamená, že pokračujeme v jednáních s Českou pojišťovnou o podobě nové smlouvy o spolupráci. Shodu bychom chtěli nalézt nejpozději do konce března,“ dodala primátorka. Pokračovat budou také jednání s minoritními akcionáři Dostihového spolku. S nimi se chce město nalézt společné řešení ekonomické stabilizace společnosti. K tomu by mělo dojít do konce února, kdy bude svolána další valná hromada spolku. „Já nicméně doufám, že se nám podaří nalézt shodu rychleji. Program valné hromady i nový návrh  města na stabilizaci společnosti budeme předkládat městskému zastupitelstvu už v závěru ledna a bylo by dobré, pokud už by byl tento návrh řešením konsensuálním,“ uvedla Štěpánka Fraňková. Primátorka současně potvrdila, že město bude o možné spolupráci nadále jednat i žokejem Josefem Váňou.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.12.

FRESH FESTIVAL 2018 SPOUŠTÍ VÁNOČNÍ PŘEDPRODEJ S JEDINEČNÝM DÁRKEM

Pod dohledem Mastera Bartendera budete mít možnost naučit se jak správně čepovat a v závěru ochutnat vlastnoručně načepovaný orosený půllitr nejslavnějšího ležáku světa Pilsner Urquell! Neváhejte a využijte včas výhodné nabídky! Předprodej zvýhodněných vstupenek je do každého města omezen počtem 2000 kusů. Vstupenky lze objednat online na www.freshfestival.cz/vstupenky nebo v síti GoOut a Ticketportal.

Společnost celý článek
27.6.

Žáci pardubických škol nasbírali za letošní školní rok přes 11 tun PET lahví

Na prvním místě se umístila Mateřská škola Čtyřlístek Pardubice. Děti zde během roku nasbíraly 1,649 tun PET lahví, tedy 21,137 kilogramů na jednoho žáka. Na jeden kilogram je přitom potřeba přibližně 25 plastových lahví. Na druhém místě se umístila Základní škola a Mateřská škola Pardubičky s 15,6 kilogramy na jedno dítě a jako třetí skončila Mateřská škola v Rosicích nad Labem, která dokázala nasbírat 14 kilogramů na dítě.

Společnost celý článek
16.8.

Den požární bezpečnosti

Odhozený nedopalek cigarety je jedním ze spolehlivých iniciátorů vzniku požáru.

Společnost celý článek
24.9.

Den charity v AFI Paláci představí širokou škálu charitativních sliužeb

V AFI Paláci se představí charitativní centra, která mají tento pátek pro své návštěvníky připraven Den otevřených dveří. Odlehčovací služby Červánky v Třebosicích budou mít pro širokou veřejnost otevřeno v době od 8 do 16 hodin, Rodinné a vzdělávací centrum Holoubek v Holicích od 8.30 do 16 hodin a Rodinné centrum Dar v Luži od 9 do 12 hodin a od 14 do 16 hodin.

Společnost celý článek
5.8.

Mladík přišel o kalhoty, další pak o mikinu

Napadenému mladíkovi se sice podařilo utéct, ale druhého mládenec mezi tím oslovil další útočník.

Společnost celý článek
2.9.

Řemeslničtí učni se utkají v Mýtě

Prezentace se uskuteční formou praktických ukázek řemesel, například tesařů, elektrikářů,...

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting