Česká spořitelna otevřela první velkou pobočku v novém konceptu v Pardubicích

6.12.

Česká spořitelna otevřela první velkou pobočku v novém konceptu v Pardubicích

Česká spořitelna otevřela první velkou pobočku v Pardubicích v novém konceptu. Pardubice jsou tak druhým místem po Praze, kde mohou klienti Spořitelny využívat pobočku v novém poradenském konceptu. Pardubická pobočka se tak současně zařadila již mezi padesátku poboček v novém konceptu, které Česká spořitelna od podzimu 2016 otevřela na různých místech republiky. Změna jde ruku v ruce s novým poradenským konceptem Moje zdravé finance. Tento jedinečný a inovativní koncept, díky kterému klienti ušetří, si zaslouží moderní prostředí.

Jen ve východních Čechách do nového konceptu přešlo sedm poboček. Ta v Pardubicích prošla čtyř měsíční rekonstrukcí, která je nejrozsáhlejší od roku 1995. Díky tomu je zde nově připraveno postarat se o klienty celkem 64 zaměstnanců, tedy i nově příchozí bankéři z nedaleké pobočky v Palackého ulici.

Obdobně jako v případě pražské “vlajkové lodi” v Sokolovské ulici, i zde v Pardubicích bude součástí budovy pobočky nový komunitní prostor. Ten bude k dispozici pro nejrůznější veřejné události a zejména po dohodě s místní radnicí se zde budou moci konat všelijaké akce na podporu místních firem či vzdělávání veřejnosti v oblasti finanční gramotnosti. Vítanými aktivitami budou také setkávání se zájmovými sdruženími či neziskovými organizacemi.

A právě s neziskovými organizacemi souviselo i slavnostní zahájení provozu pardubické pobočky. Ke slavnostnímu otevření si Česká spořitelna připravila symbolický dar - šek na 20 000 Kč pro neziskovou organizaci Amalthea, která poskytuje sociální, vzdělávací a terapeutické služby rodinám s dětmi a zajišťuje výkon sociálně-právní ochrany dětí.

Na co se tedy mohou nově klienti a návštěvníci pobočky těšit?

Česká spořitelna se snaží své klienty vést k prosperitě a zdraví jejich financí a nové prostředí v tomto úsilí hraje velice důležitou roli. Díky novému a příjemnějšímu prostředí si klient z každé schůzky v pobočce odnese příjemný zážitek, naší prioritou je, aby se sem i rád vrátil.  

Schůzka s bankéřem tak bez nadsázky připomíná přátelské posezení u šálku kávy. Klienti se během povídání a popíjení kávy například dozví, jak se jednoduše přihlásit do nového internetového bankovnictví George nebo jak se díky službě Moje zdravé finance rychle zorientovat ve svých příjmech a výdajích. To vše na notebooku, tabletu, nebo chytrém telefonu a samozřejmě, s přístupem k wifi připojení.

Při komunikaci s klienty na pobočce v novém konceptu tak již Česká spořitelna běžně využívá například tablety k praktickým ukázkám produktů, prostor je otevřený, světlý a mezi klientem a bankéřem nejsou žádné překážky.

Samozřejmostí jsou i diskrétní jednací místnosti, které umožňují nerušený průběh schůzky. Interiér jde ruku v ruce s aktuálními trendy komunikace a je přizpůsoben tak, aby působil příjemným “kavárenským” dojmem. V interiéru pobočky proto využíváme dřevo a živé květinové stěny.

 

V samoobslužné zóně pak mohou klienti bez problému vkládat nebo vybírat peníze z účtu, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nová vlajková loď České spořitelny v Pardubicích klientům nabízí kompletní portfolio služeb, a to včetně služeb Erste Premier a Erste Private Banking. Myslíme i na jednoduchý přístup a usnadnění nejen pro slabozraké či nevidomé.

Pobočka je vybavena nájezdovou rampou pro kočárky, vozíčky a výtahem do patra. U vstupu do pobočky funguje hlasový majáček s aktualizovanou hláškou pro nevidomé. A problémem není ani objednání schůzky pro neslyšící klienty s využitím služby Tiché spojení.

Aktuální počet poboček/obchodních míst České spořitelny ke dni 1.11.2017:

· 520 obchodních míst  (z toho 17 poboček ERSTE Premier a 4 pobočky ERSTE Private Banking

 35 poboček s víkendovým provozem)

· 50 poboček v novém konceptu

· 10 dalších poboček plánujeme převést na nový koncept do konce letošního roku

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.2.

The Kooks, Marmozets, Ho99o9 a další – Rock for People oznámil nová jména; spouští prodej jednodenních lístků

Neoddělitelnou součástí Rock for People jsou kapely a muzikanti domácí scény. V minulém týdnu oznámili organizátoři, že letos v létě dorazí do Hradce Králové mimo jiné znovuobnovená Gaia Messiah, slovenští divočáci Horkýže Slíže, Vypsaná fiXa nebo Tři sestry. Mezi již dříve potvrzenými interprety najdeme jména jako The Prodigy, Skillet, Sixto „Sugar man“ Rodriguez, Beatsteaks, In This Moment, Sick Puppies nebo Zeal & Ardor.

Společnost celý článek
15.9.

Hejtman Martínek jednal ve Francii o další spolupráci

Krajská delegace v rámci diskuze o cestovním ruchu navštívila zámek v Chamont-sur-Loire, který je majetkem regionu Centre.

Společnost celý článek
20.3.

Mustang to opět protáhne nad Pardubicemi

K programu Aviatické pouti neodmyslitelně patří i létající veteráni z období druhé světové války. Bude tomu tak i v případě letošního, již devětadvacátého ročníku, který se na pardubickém letišti uskuteční 1. a 2.června.

Společnost celý článek
8.11.

Výtěžek plesu Za jeden provaz pomůže seniorům

Výtěžek plesu totiž bude věnován na koupi zdravotních antidekubitních matrací pro klienty Domova pro seniory v České Třebové.

Společnost celý článek
19.4.

Sportovní halu vybaví kraj pro soutěžní utkání

Termín celkového dokončení stavby je 31. srpna 2011.

Společnost celý článek
4.5.

Jaký film chcete promítat při Dni nemocnice? O výběru můžete sami rozhodnout v anketě

Hlasování bude probíhat do půlnoci 12. května na facebookovém profilu Nemocnice Pardubického kraje. Do výběru byly zařazeny tři zahraniční filmy, které získaly řadu nominací i samotných ocenění při udílení prestižních cen včetně Oscarů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting