Česká spořitelna otevřela první velkou pobočku v novém konceptu v Pardubicích

6.12.

Česká spořitelna otevřela první velkou pobočku v novém konceptu v Pardubicích

Česká spořitelna otevřela první velkou pobočku v Pardubicích v novém konceptu. Pardubice jsou tak druhým místem po Praze, kde mohou klienti Spořitelny využívat pobočku v novém poradenském konceptu. Pardubická pobočka se tak současně zařadila již mezi padesátku poboček v novém konceptu, které Česká spořitelna od podzimu 2016 otevřela na různých místech republiky. Změna jde ruku v ruce s novým poradenským konceptem Moje zdravé finance. Tento jedinečný a inovativní koncept, díky kterému klienti ušetří, si zaslouží moderní prostředí.

Jen ve východních Čechách do nového konceptu přešlo sedm poboček. Ta v Pardubicích prošla čtyř měsíční rekonstrukcí, která je nejrozsáhlejší od roku 1995. Díky tomu je zde nově připraveno postarat se o klienty celkem 64 zaměstnanců, tedy i nově příchozí bankéři z nedaleké pobočky v Palackého ulici.

Obdobně jako v případě pražské “vlajkové lodi” v Sokolovské ulici, i zde v Pardubicích bude součástí budovy pobočky nový komunitní prostor. Ten bude k dispozici pro nejrůznější veřejné události a zejména po dohodě s místní radnicí se zde budou moci konat všelijaké akce na podporu místních firem či vzdělávání veřejnosti v oblasti finanční gramotnosti. Vítanými aktivitami budou také setkávání se zájmovými sdruženími či neziskovými organizacemi.

A právě s neziskovými organizacemi souviselo i slavnostní zahájení provozu pardubické pobočky. Ke slavnostnímu otevření si Česká spořitelna připravila symbolický dar - šek na 20 000 Kč pro neziskovou organizaci Amalthea, která poskytuje sociální, vzdělávací a terapeutické služby rodinám s dětmi a zajišťuje výkon sociálně-právní ochrany dětí.

Na co se tedy mohou nově klienti a návštěvníci pobočky těšit?

Česká spořitelna se snaží své klienty vést k prosperitě a zdraví jejich financí a nové prostředí v tomto úsilí hraje velice důležitou roli. Díky novému a příjemnějšímu prostředí si klient z každé schůzky v pobočce odnese příjemný zážitek, naší prioritou je, aby se sem i rád vrátil.  

Schůzka s bankéřem tak bez nadsázky připomíná přátelské posezení u šálku kávy. Klienti se během povídání a popíjení kávy například dozví, jak se jednoduše přihlásit do nového internetového bankovnictví George nebo jak se díky službě Moje zdravé finance rychle zorientovat ve svých příjmech a výdajích. To vše na notebooku, tabletu, nebo chytrém telefonu a samozřejmě, s přístupem k wifi připojení.

Při komunikaci s klienty na pobočce v novém konceptu tak již Česká spořitelna běžně využívá například tablety k praktickým ukázkám produktů, prostor je otevřený, světlý a mezi klientem a bankéřem nejsou žádné překážky.

Samozřejmostí jsou i diskrétní jednací místnosti, které umožňují nerušený průběh schůzky. Interiér jde ruku v ruce s aktuálními trendy komunikace a je přizpůsoben tak, aby působil příjemným “kavárenským” dojmem. V interiéru pobočky proto využíváme dřevo a živé květinové stěny.

 

V samoobslužné zóně pak mohou klienti bez problému vkládat nebo vybírat peníze z účtu, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nová vlajková loď České spořitelny v Pardubicích klientům nabízí kompletní portfolio služeb, a to včetně služeb Erste Premier a Erste Private Banking. Myslíme i na jednoduchý přístup a usnadnění nejen pro slabozraké či nevidomé.

Pobočka je vybavena nájezdovou rampou pro kočárky, vozíčky a výtahem do patra. U vstupu do pobočky funguje hlasový majáček s aktualizovanou hláškou pro nevidomé. A problémem není ani objednání schůzky pro neslyšící klienty s využitím služby Tiché spojení.

Aktuální počet poboček/obchodních míst České spořitelny ke dni 1.11.2017:

· 520 obchodních míst  (z toho 17 poboček ERSTE Premier a 4 pobočky ERSTE Private Banking

 35 poboček s víkendovým provozem)

· 50 poboček v novém konceptu

· 10 dalších poboček plánujeme převést na nový koncept do konce letošního roku

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.11.

Dostihové závodiště Pardubice se otevírá veřejnosti

To je zhruba výčet akcí, které lákají návštěvníky k cestě na Dostihové závodiště v Pardubicích.

Společnost celý článek
9.9.

Jeden sen dětí z Tibetu

Děti vyrůstají ve velmi obtížných životních podmínkách, a proto rodiče některé z nich posílají do S. O. S. vesniček v Indii.

Společnost celý článek
5.11.

Vyhlášení 5. ročníku soutěže Evropské ceny za přínos podnikání

Podrobnější informace o soutěži jsou zveřejněny na internetových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu.

Společnost celý článek
14.3.

ADFORS už počtvrté mezi nejlepšími zaměstnavateli v ČR

Již počtvrté v řadě získala skupina Saint-Gobain v ČR, jejíž součástí je i divize Adfors CZ s výrobním závodem v Litomyšli, prestižní ocenění za svou péči o zaměstnance od nezávislého mezinárodního institutu Top Employer. Ten každoročně vyhlašuje ty nejlepší firmy, které vynikají výbornou kvalitou nastavení personální politiky a vstřícným přístupem k zaměstnancům. Litomyšlský výrobní závod je jedním ze 14 tuzemských podniků, který uznávanou certifikaci letos získal.

Společnost celý článek
22.2.

Přiláká zakopaný zlý zámecký pán turisty?

Pohádkám určitě většina lidí v obci nevěří, ale kdyby tu tak vyvěral horký minerální pramen, ten by se rozhodně hodil!

Společnost celý článek
29.5.

,,Tyršáky,, se v neděli změní v Perníkové království

Brána perníkového království, která bude stát u vchodu do Tyršových sadů, láká malé i velké návštěvníky nejen za pohádkou.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting