Chat primátora překazily technické problémy

27.11.

Chat primátora překazily technické problémy

Chat primátora překazily technické problémy

Plánovaný chat primátora města Pardubic Jaroslava Demla s veřejností překazily v pondělí 26. listopadu vážné technické problémy v redakčním systému, který slouží pro správu internetových stránek města. „Nepodařilo se spustit danou šablonu, která samotné chatování umožňuje,“ vysvětlil nám Michal Houdek z odboru informačních technologií. Veřejnost ale o internetovou diskusi s prvním mužem města Pardubic nepřijde. „Operativně jsme v mém programu vyhradili prostor hned příští týden v pondělí,“ uvedl primátor Jaroslav Deml. „Porucha v našem redakčním systému přišla bohužel v nejméně vhodný okamžik. Dodatečně se všem omlouváme,“ doplnil vedoucí kanceláře primátora Michal Zitko. Náhradní chat primátora se tedy uskuteční v pondělí 3. prosince od 16 do 17 hodin. Do konce kalendářního roku se bude konat ještě jedna internetová diskuse, a to ve středu 19. prosince.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.10.

Pardubice připravily Týden úcty ke stáří

Čtvrtý říjnový týden bude v Pardubicích patřit seniorům. V pondělí 22. října odstartuje první ročník akce Týden úcty ke stáří

Společnost celý článek
21.11.

Fiat skončil ve stromech, po řidiči se slehla zem

Viděli jste dopravní kolizi, ozvěte se nám.

Společnost celý článek
23.5.

Dny chleba oslaví čtvrt století existence! Pekaři ocení nejlepší Chléb roku, přivítají veřejnost i kardinála Duku

U příležitosti 25. výročí Dnů chleba se Svaz pekařů a cukrářů rozhodl pojmout oslavy v nové podobě. Tradiční pekařskou slavnost otevře tentokrát široké veřejnosti. Na pardubickém Pernštýnském náměstí proběhne 5. června 2019 Pekařský den s vyhlášením výsledků národní soutěže Chléb roku, reprezentativní chlebovou výstavou, ukázkami pekařského řemesla a ochutnávkami specialit. Organizátoři očekávají, že se jubilejního ročníku zúčastní okolo 500 pekařských odborníků z celého Česka.

Společnost celý článek
3.12.

Ježíšek úřaduje na Božím Daru od 3. prosince

Česká pošta na Božím Daru má s poštou nebeskou nejdelší spolupráci a nebi je nejblíže.

Společnost celý článek
2.8.

Úspěšné obce v soutěži Vesnice roku dostanou od kraje finanční dar

Pro absolutního vítěze, kterým se stala obec Dolní Újezd ze Svitavska, doporučuje rada zastupitelstvu schválit dar ve výši 400 tisíc korun.

Společnost celý článek
21.10.

Generál Ján Gurník zavítal na hejtmanství

Pardubický kraj tradičně spolupracuje se silami podpory armády na vojensko-historické akci Cihelna – Králíky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting