Chat s primátorem Pardubic již dnes odpoledne

4.6.

Po necelých dvou měsících mohou občané Pardubic opět využít možnosti diskutovat prostřednictvím internetu se svým primátorem Jaroslavem Demlem. Otázky mu mohou klást již dnes 4. června. „Tentokrát jsme pro chat vyhradili hodinu, původních 30 minut se mi zdálo na živou diskusi málo,“ řekl primátor, kterému se chat, jako další forma komunikace s občany, velmi líbí. S rozšiřováním internetu do domácností by podle něj mělo účastníků chatu přibývat. „Doufám, že tento moderní způsob komunikace přivede k zájmu o věci veřejné zejména mladé lidi,“ dodal primátor. Stejně jako při předešlé internetové diskusi je primátor připraven odpovědět na všechny dotazy. Očekává, že i tentokrát se debata obejde bez invektiv a vulgarismů. Do chatu s prvním mužem pardubické radnice se může zapojit každý, kdo si dnes v 16.00 hodin otevře internetové stránky města www.pardubice.eu. Ve spodní polovině úvodní stránce, pod titulkem „aktuální informace“, najde odkaz na chat s primátorem, kterým se „proklikne“ do živé diskuse. Ta potrvá do 17 hodin.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

31.10.

Univerzita Pardubice obohatí program vědeckého festivalu Týden vědy a techniky

Na programu je hned několik populárně-naučných přednášek nejen pro žáky základních a středních škol, ale i pro širokou veřejnost. Zájemci se v jednotlivých přednáškách seznámí např. s nejrůznějšími plísněmi, s nimiž se setkáváme každý den.

Společnost celý článek
19.9.

Odvážnému letci odhalili v rodném Kunvaldu pamětní desku

Odhalení pamětní desky v místním Slavíně se zúčastnili synové Františka Trejtnara René a Libor s rodinami.

Společnost celý článek
4.3.

Přípravy na referendum o obvodech mohou začít

Připravíme besedy a další setkání s veřejností a poskytneme jim veškeré informace o tom, jaké jsou náklady na veřejnou správu u nás a to jak na obvodech, tak na magistrátu.

Společnost celý článek
30.6.

Preventivní akce se opět vydařila

Důležité na celé akci je dětem přiblížit práci celého integrovaného systému a upozornit je na různé nenadálé situace, které mohou nejen v životě, ale především o nadcházejících prázdninách nastat.

Společnost celý článek
18.7.

Čeští muži jsou při seznamování opatrní. Bojí se „zoufalek a zlatokopek“ a náklady na první rande se musí vejít do 1 000 korun

„Muži starší 35 let, kteří dojdou do fáze, že by se chtěli usadit a založit si rodinu, mají také jasnou představu o partnerce. Vyžadují, aby byla vyrovnaná, aby měla uspořádané hodnoty a aby jejím jediným nenaplněným očekáváním byl ten správný muž pro život – tedy on,

Společnost celý článek
27.3.

Soutěž Pod modrou oblohou zná vítěze

Soutěž pokračuje až do 20. dubna, kdy se rozhodne o Ceně diváka.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting