Chat s primátorem Pardubic již dnes odpoledne

4.6.

Po necelých dvou měsících mohou občané Pardubic opět využít možnosti diskutovat prostřednictvím internetu se svým primátorem Jaroslavem Demlem. Otázky mu mohou klást již dnes 4. června. „Tentokrát jsme pro chat vyhradili hodinu, původních 30 minut se mi zdálo na živou diskusi málo,“ řekl primátor, kterému se chat, jako další forma komunikace s občany, velmi líbí. S rozšiřováním internetu do domácností by podle něj mělo účastníků chatu přibývat. „Doufám, že tento moderní způsob komunikace přivede k zájmu o věci veřejné zejména mladé lidi,“ dodal primátor. Stejně jako při předešlé internetové diskusi je primátor připraven odpovědět na všechny dotazy. Očekává, že i tentokrát se debata obejde bez invektiv a vulgarismů. Do chatu s prvním mužem pardubické radnice se může zapojit každý, kdo si dnes v 16.00 hodin otevře internetové stránky města www.pardubice.eu. Ve spodní polovině úvodní stránce, pod titulkem „aktuální informace“, najde odkaz na chat s primátorem, kterým se „proklikne“ do živé diskuse. Ta potrvá do 17 hodin.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.3.

Celé Česko rozehrají malí umělci; program happeningu ZUŠ Open nově potrvá dva dny

ZUŠ Open umožňuje vznik krásným společných projektů a setkání uměleckých škol, která rozvíjí vzájemné vazby a v neposlední řadě dokumentuje pestrost uměleckých oborů a života základních uměleckých škol v rámci regionů. Do jednotlivých akcí se zapojí i celá řada profesionálních umělců včetně symfonických orchestrů a dalších kulturních institucí či festivalů v čele s Pražským jarem.

Společnost celý článek
3.1.

Šestici dětí narozených v porodnici Pardubické nemocnice na Nový rok již tradičně navštívil primátor města Martin Charvát.

Primátor pochopitelně nepřišel s prázdnou. Všem šesti novorozencům, respektive jejich maminkám předal tradiční dárek v podobě zlatého přívěsku s kozorohem.

Společnost celý článek
2.5.

Legiovlak přijede na Aviatickou pouť

Legiovlak - souprava historických vagonů, která vznikla za podpory Ministerstva obrany ČR a mnoha dalších institucí, připomíná boje československých legií za samostatnost našeho státu. Na Aviatickou pouť přijede 10 zrekonstruovaných vagonů, jakými se desetitisíce čs. legionářů přepravovaly napříč Ruskem po Transsibiřské magistrále v letech 1918–1920.

Společnost celý článek
27.5.

Neopatrný manévr paraglidisty odstartoval cvičení záchranářů

Tématem cvičení složek IZS Pardubického kraje Lanovka 2011 byla evakuace osob ze sedaček při poruše lanovky.

Společnost celý článek
28.1.

Bulharský Pernik komunikuje po síti

Projekt, během něhož bylo třeba vybavit zapojené bulharské úřady výpočetní technikou.

Společnost celý článek
18.6.

Náš kraj bude reprezentovat 293 sportovců a trenérů

Ve dnech 19. až 24. června 2007 hostí Ústecký kraj již třetí letní olympiádu dětí a mládeže České republiky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting