Chrudim: Velkolepý pochod již podruhé

6.6.

Chrudim: Velkolepý pochod již podruhé

Pokud ještě nemáte na sobotu 9. června vymyšlený program, chcete strávit příjemné chvíle s dětmi, máte rádi pobyt v přírodě, zábavu a chcete vyhrát hezké ceny, pak čtete ty správné řádky. Rok se s rokem sešel a opět je tady Velkolepý pochod. Sraz účastníků se koná u chrudimského zimního stadionu, tentokrát mezi 13. a 14. hodinou. Na startu děti obdrží kartičku, na kterou dostanou na každém stanovišti razítko. Na slatiňanském Monacu napíšou na dolní část kartičky svoje jméno a odkud přijely. Z odevzdaných útržků pak budou v 17.30 hodin vylosováni výherci lákavých odměn. Organizátoři slibují, že se určitě dostane na každého. A co vás čeká cestou z Chrudimi do Slatiňan? Střílení z luku, projížďka na loďce, slatiňanští hasiči, šermíři, cvičení psi, prohlídka věže kostela sv. Martina, jízda v kočáře a na koních, ukázky kickboxu a sebeobrany, pohádka „Jak Kašpárek napálil čerta“, kreslíř, diskotéka a opékání vlastních uzenin. Moc se na Vás těší pořadatelé z chrudimského a slatiňanského Informačního centra.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.4.

Ve čtvrtek možná nevyjedou řidiči firmy Arriva Morava. Stávka se může dotknout i Pardubického kraje.

„Byli jsme informování zástupci společnosti Arriva Morava, že se jejich odborové organizace ze Šumperka, Zábřehu a Mohelnice rozhodly aktivně zapojit do stávky, která je plánována na 6. dubna. Z tohoto důvodu nebudou zajištěny spoje v závazku dopravní obslužnosti Pardubického kraje provozované touto společností. Jedná se o přibližně 40 spojů, které by tak nebyly zajištěny. V současné době s technology autobusové dopravy vyhodnocujeme dopady této stávky na náš kraj,“ uvedl hejtman Martin Netolický.

Společnost celý článek
28.8.

LABEL zkoumá rizika na Labi

Cílem projektu je odpovědné a trvale udržitelné využívání povodí řeky Labe.

Společnost celý článek
13.4.

Firmy oceňují kongresová zařízení v Pardubickém kraji

Martin Randus za Letiště Praha představil VIP služby letiště a jeho konferenční možnosti.

Společnost celý článek
25.9.

Žáci se budou moci učit Montessori metodou i na druhém stupni

Výuka Montessori metodou přitom v Pardubicích funguje již čtrnáct let, a to při ZŠ Pardubice-Polabiny I, ovšem pouze do páté třídy, město zároveň zřizuje školku s Montessori třídami.

Společnost celý článek
19.9.

Krajští zastupitelé podpořili muzea a památky

Kromě Letohradu se peněz dočká i kostel v Trhové Kamenici.

Společnost celý článek
2.6.

Studenti z Pardubic postavili aquarium Seashell a kulturní centrum Minerva z vlnité lepenky

Škola vítězného projektu se může těšit na ceny v hodnotě 20 tis. Kč. Školy umístěné na druhém a třetím místě vyhrají cenu v hodnotě 10 tis. Kč a 5 tis. Kč. Šest finálových škol bude nově bojovat o čtvrtou cenu v hodnotě 5 tis. Kč. Jedná se o titul „Nejlepší obal z vlnité lepenky na soutěžní stavbu“, který školy a studenti vyrobí pro bezpečnou přepravu modelu do finále.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting