Cihelna opět s účastí armády

17.2.

Cihelna opět s účastí armády

Populární vojenskou akci Cihelna 2009 v Králíkách letos opět významně  podpoří Armáda České republiky. „Při jednání v Poslanecké sněmovně mně tento týden slíbila  ministryně obrany a místopředsedkyně vlády Vlasta Parkanová, že na vlastním provedení akce Cihelna se budou opět podílet různé složky a útvary Armády ČR,“ uvedl v pátek 13. února hejtman Pardubického kraje Radko Martínek. Vojensko-historická akce Cihelna je největší událostí svého druhu v České republice. Přehlídka vojenské techniky a bojové ukázky přilákají každoročně do Králík tisíce návštěvníků. V pořadí již dvanáctý ročník se letos koná ve dnech 21. až 23. srpna.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

8.4.

Hasiči v březnu zasahovali u 441 událostí

Během uplynulých 31 dní hasiči zasahovali u 87 dopravních nehod v kraji (Pardubice 24, Chrudim 24, Svitavy 18, Ústí nad Orlicí 21). V průběhu března likvidovali hasiči 51 požárů (Pardubice 16, Chrudim 14, Svitavy 12, Ústí nad Orlicí 9).

Společnost celý článek
20.8.

Investice kraje usnadní případnou evakuaci v LDN Rybitví

S cílem zvýšit bezpečnost a usnadnit případnou evakuaci vyhlásili krajští radní výběrové řízení na dodavatele druhé etapy vybudování systému elektrické požární signalizace a evakuačního rozhlasu včetně stavebních úprav v Léčebně dlouhodobě nemocných v Rybitví. Předpokládaná hodnota zakázky činí osm milionů korun.

Společnost celý článek
9.3.

Pernštejn získal Zlatou pivní pečeť

O vysoké prestiži degustační soutěže svědčí účast šedesáti sedmi pivovarů.

Společnost celý článek
12.4.

Chat s primátorem Pardubic Jaroslavem Demlem

K veřejné debatě s primátorem Pardubic Jaroslavem Demlem se mohli zájemci připojit prostřednictvím internetu včera 11. dubna.

Společnost celý článek
26.11.

Krystaly dají novým stromům v Hradci Králové napít i za sucha

Hydroabsorbenty, které mají v půdě zadržet co nejvíce vody ze srážek nebo zálivky, začaly technické služby přidávat do zeminy při nynějších výsadbách.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting