Co se vlastně v družstvu stalo?

17.2.

Co se vlastně v družstvu stalo?

Co se vlastně v družstvu stalo?

V pondělí 14. února kolem desáté hodiny večerní vykonávali policisté z Obvodního oddělení Holice obhlídku svého rajónu. Když projížděli kolem jednoho ze zdejších zemědělských družstev, všimli si otevřených vrat, což nebývá v takto pozdních hodinách zvykem. Rozhodli se proto areál zkontrolovat.   Jakmile vjeli dovnitř, zahlédli v jednom z objektů světlo. Když otevřeli bránu, spatřili v hale nastartovaný a rozsvícený traktor, v němž se nacházel muž. Zprvu to vypadalo, jakoby šlo o pachatele, který se snažil vozidlo odcizit. Záhy se však přesvědčili, že tomu tak není. Muž měl na svém těle vážná viditelná zranění. Muži zákona nezaváhali ani na chvíli a na místo okamžitě přivolali rychlou lékařskou pomoc. Sanita přijela během několika minut.  V tu dobu byl již o celém případu vyrozuměn zástupce ředitele podniku, který ještě v noci policistům potvrdil, že se skutečně nejedná o žádného zloděje, nýbrž o 26letého mladíka, který je zaměstnancem družstva. Lékaři na místě hovořili o velkém štěstí. Nikdo si v ten okamžik netroufal odhadnout, zda by mladý muž z Holicka vážným pohmožděninám do ranních hodin nepodlehl.   Podle vedení družstva i dalších zaměstnanců se v případě mladého muže nejedná o typ člověka, který by měl mít s někým „nevyřízené účty“, ba naopak. Jde prý o jednoho z nejlepších zaměstnanců. Úkolem policie nyní je zjistit, za jakých okolností k jeho zranění došlo. V tuto chvíli existuje několik variant, resp. dvě základní osy vyšetřování. Policie jednak prověřuje, zda není na vině další osoba. Zároveň ovšem nevylučuje ani zmíněnou nešťastnou náhodu, při níž mohlo dojít k pádu z výšky. Během odpoledne totiž muž v hale rovnal velké balíky slámy, ze kterých mohl spadnout.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.8.

Nad letištěm bude nacvičovat předváděcí tým

Tento nácvik není možné z technických důvodů provádět na domovské základně letounů v Čáslavi.

Společnost celý článek
22.10.

Kraj podpořil sport a kulturu v regionu

Krajští radní na svém 60. řádném jednání přidělili dotaci čtyřem organizacím z Pardubického kraje.

Společnost celý článek
2.6.

Blériot s hvězdným pilotem

Dan to zvládl jako opravdový profesionál a těší se na vystoupení v programu. Předpověď počasí zatím nepředpokládá na dobu konání Aviatické pouti nějaký silnější vítr, tak se mohou diváci těšit na předvedení Blériotu, které je vrátí více jak sto let zpátky, do dob prvních pardubických vzletů Ing. Jana Kašpara,“ seznamuje se zajímavou novinkou Jan Rudzinskyj z organizačního štábu Aviatické pouti.

Společnost celý článek
19.11.

ČSSD vyzývá Radu města Pardubic k rezignaci

Sociální demokracie se obává, že tyto dlouhodobé rozmíšky paralyzují práci vedení města.

Společnost celý článek
23.8.

Stavba roku – hlasování veřejnosti je srdeční záležitostí

„Porota soutěže složená z odborníků už v létě všechny stavby navštívila, každý člen si je obodoval a čeká nás závěrečné setkání, kde probereme poslední detaily před vyhlášením jednotlivých kategorií. To se uskuteční 19. září od 17,30 hodin v sále Jana Kašpara v Pardubicích,“ řekl předseda poroty, 1. náměstek hejtmana Roman Línek.

Společnost celý článek
13.7.

Vysoké Mýto: Arabelu doplňuje Barokní válečnictví

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, zda kouzelný prsten plní všechna přání.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting