Co se vlastně v družstvu stalo?

17.2.

Co se vlastně v družstvu stalo?

Co se vlastně v družstvu stalo?

V pondělí 14. února kolem desáté hodiny večerní vykonávali policisté z Obvodního oddělení Holice obhlídku svého rajónu. Když projížděli kolem jednoho ze zdejších zemědělských družstev, všimli si otevřených vrat, což nebývá v takto pozdních hodinách zvykem. Rozhodli se proto areál zkontrolovat.   Jakmile vjeli dovnitř, zahlédli v jednom z objektů světlo. Když otevřeli bránu, spatřili v hale nastartovaný a rozsvícený traktor, v němž se nacházel muž. Zprvu to vypadalo, jakoby šlo o pachatele, který se snažil vozidlo odcizit. Záhy se však přesvědčili, že tomu tak není. Muž měl na svém těle vážná viditelná zranění. Muži zákona nezaváhali ani na chvíli a na místo okamžitě přivolali rychlou lékařskou pomoc. Sanita přijela během několika minut.  V tu dobu byl již o celém případu vyrozuměn zástupce ředitele podniku, který ještě v noci policistům potvrdil, že se skutečně nejedná o žádného zloděje, nýbrž o 26letého mladíka, který je zaměstnancem družstva. Lékaři na místě hovořili o velkém štěstí. Nikdo si v ten okamžik netroufal odhadnout, zda by mladý muž z Holicka vážným pohmožděninám do ranních hodin nepodlehl.   Podle vedení družstva i dalších zaměstnanců se v případě mladého muže nejedná o typ člověka, který by měl mít s někým „nevyřízené účty“, ba naopak. Jde prý o jednoho z nejlepších zaměstnanců. Úkolem policie nyní je zjistit, za jakých okolností k jeho zranění došlo. V tuto chvíli existuje několik variant, resp. dvě základní osy vyšetřování. Policie jednak prověřuje, zda není na vině další osoba. Zároveň ovšem nevylučuje ani zmíněnou nešťastnou náhodu, při níž mohlo dojít k pádu z výšky. Během odpoledne totiž muž v hale rovnal velké balíky slámy, ze kterých mohl spadnout.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.5.

Hold Karlu IV. – VIVAT CAROLUS QUARTUS

Již ve středu 16. května se uskuteční v Rytířském sále pardubického zámku dvě velice zajímavá vystoupení.

Společnost celý článek
11.5.

Den Země ve Studánce

Vyhodnocení nejlepších prací je nyní v rukou zaměstnanců Služeb města, kteří mají pro žáky připraveno mnoho zajímavých odměn, včetně exkurze do areálu společnosti.

Společnost celý článek
4.4.

Výbor regionů o budoucnosti rozpočtu i dotací EU

Aktuálně se výbor zabýval i japonskou katastrofou a vývojem v Africe.

Společnost celý článek
26.2.

Krajské zastupitelstvo rozhodlo o sloučení dětských domovů v Horní a Dolní Čermné

Nástupnickou organizací se k 1. dubnu 2013 stane Dětský domov Dolní Čermná.

Společnost celý článek
5.12.

Nadaná mladá zpěvačka uspěla v soutěži Česko zpívá

„Obdivuji nejenom úspěchy Petry Švancarové, ale také práci její učitelky Dany Pražákové. To nedělá každý učitel základní školy, že by děti posílal na soutěže i s nimi jezdil na konzultace na konzervatoř,“ chválila nadanou žačku i její pedagožku Jana Pernicová. „Takové učitelky by bylo potřeba naklonovat,“ dodala náměstkyně s nadsázkou.

Společnost celý článek
5.4.

Ústí nad Orlicí opět vítězem soutěže Biblioweb 2007

V soutěži o nejlepší knihovnické www stránky "Biblioweb 2007" získala Městská knihovna v Ústí nad Orlicí již pošesté 1. místo.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting