Co se vlastně v družstvu stalo?

17.2.

Co se vlastně v družstvu stalo?

Co se vlastně v družstvu stalo?

V pondělí 14. února kolem desáté hodiny večerní vykonávali policisté z Obvodního oddělení Holice obhlídku svého rajónu. Když projížděli kolem jednoho ze zdejších zemědělských družstev, všimli si otevřených vrat, což nebývá v takto pozdních hodinách zvykem. Rozhodli se proto areál zkontrolovat.   Jakmile vjeli dovnitř, zahlédli v jednom z objektů světlo. Když otevřeli bránu, spatřili v hale nastartovaný a rozsvícený traktor, v němž se nacházel muž. Zprvu to vypadalo, jakoby šlo o pachatele, který se snažil vozidlo odcizit. Záhy se však přesvědčili, že tomu tak není. Muž měl na svém těle vážná viditelná zranění. Muži zákona nezaváhali ani na chvíli a na místo okamžitě přivolali rychlou lékařskou pomoc. Sanita přijela během několika minut.  V tu dobu byl již o celém případu vyrozuměn zástupce ředitele podniku, který ještě v noci policistům potvrdil, že se skutečně nejedná o žádného zloděje, nýbrž o 26letého mladíka, který je zaměstnancem družstva. Lékaři na místě hovořili o velkém štěstí. Nikdo si v ten okamžik netroufal odhadnout, zda by mladý muž z Holicka vážným pohmožděninám do ranních hodin nepodlehl.   Podle vedení družstva i dalších zaměstnanců se v případě mladého muže nejedná o typ člověka, který by měl mít s někým „nevyřízené účty“, ba naopak. Jde prý o jednoho z nejlepších zaměstnanců. Úkolem policie nyní je zjistit, za jakých okolností k jeho zranění došlo. V tuto chvíli existuje několik variant, resp. dvě základní osy vyšetřování. Policie jednak prověřuje, zda není na vině další osoba. Zároveň ovšem nevylučuje ani zmíněnou nešťastnou náhodu, při níž mohlo dojít k pádu z výšky. Během odpoledne totiž muž v hale rovnal velké balíky slámy, ze kterých mohl spadnout.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.6.

Farmářské slavnosti ovládnou Slavětín nad Metují

Čeká zde na vás jelení farma, klokan, kulturní program, aktivity pro děti či dobroty od místních farmářů.

Společnost celý článek
28.1.

Léčba ran vyžaduje multioborovou spolupráci, upozornil primář Bureš

éčba ran není jen jeden obor. Je to multioborová záležitost. Je to taková mozaika, v níž se objevuje mnoho věcí. Když vše postupně skládáte jako kamínky, má nemocný šanci na hojení. Péče o pacienta není jen o lokálních obvazech nebo o lokálních krytích, je to o celkovém přístupu, celkovém zhodnocení a celkové léčbě. Prostě na to musí být tým lékařů a sester. Myslet si, že to zvládne jeden lékař nebo jedna sestra, je nesmysl.

Společnost celý článek
3.8.

Hala v České Třebové bude opravená do konce roku

Po 15. srpnu budou usazeny nové průvlaky a začne se připravovat konstrukce na uložení vazníků. Jejich dodání předpokládáme koncem srpna či začátkem září.

Společnost celý článek
15.2.

Korálkový rekord pro dobrou věc!

Organizátorem projektu KORÁLKIÁDA je www.potvor.cz – portál pro kreativní lidi.

Společnost celý článek
15.4.

Proudový Messerschmitt na pardubickém nebi

Ten provozuje nadace Messerschmitt Stiftung z Německa a divákům na pardubickém letišti se představí ve velkoprostorové scéně z období konce druhé světové války, ale také ve velkoskupině historických letadel přezdívané Balbo. Skupina měla v loňském roce na Aviatické pouti a zároveň i na českém nebi premiéru a jak u pilotů, tak především u diváků sklidila nebývalý úspěch.

Společnost celý článek
1.6.

České Heřmanice jsou Vesnicí roku 2012 Pardubického kraje

Komise hodnotila například péči o veřejná prostranství, občanskou vybavenost, přírodní prvky a zeleň v obci.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting