Co znamená Destinační společnost Východní Čechy?

20.6.

Co znamená Destinační společnost Východní Čechy?

Co znamená Destinační společnost Východní Čechy?

Pardubický kraj připravil novou strategii propagace cestovního ruchu. Rozhodl se zaměřit propagační aktivity na konkrétní cílové skupiny návštěvníků a využít moderní marketingové metody. „Nemyslím si, že cestovnímu ruchu v Pardubickém kraji chybí propagace na veletrzích nebo reprezentační materiály. Nastal spíše čas zaměřit se na zákazníka, zmapovat jeho potřeby a očekávání a vyjít jim vstříc,“ uvedl radní Pardubického kraje Miloslav Macela. „Rádi bychom oslovili budoucí návštěvníky způsobem, který jim vyhovuje a kterému rozumějí. V zajištění nové strategie propagace spoléháme především na Destinační společnost Východní Čechy“ doplnil Macela. Pardubický kraj se podílel na vzniku Destinační společnosti Východní Čechy. Společnost je neziskovou organizací tvořenou krajem, sdruženími obcí, podnikatelskými svazy, významnými podnikatelskými subjekty a pořadateli akcí mezinárodního významu. Úkolem Destinační společnosti Východní Čechy je zajištění jednotného marketingu cestovního ruchu v regionu. „Očekáváme v nejbližší době desítky miliónů korun na propagaci cestovního ruchu z fondů Evropské unie. Tyto peníze bude potřeba investovat velmi rozumně, představují významnou šanci pro všechny, kdo se na cestovním ruchu v Pardubickém kraji podílejí. Bude potřeba ušít propagaci kraje na míru jednotlivým skupinám návštěvníků, kteří v kraji tráví dovolenou“ doplnila Alena Horáková, ředitelka Destinační společnosti Východní Čechy.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.8.

Ženy, pozor na testery!

Když se spotřebitelka bránila, že něco takového není přípustné a je to nehygienické, odpověděla jí, že jde přeci o tester.

Společnost celý článek
18.8.

Bratříčku, zavírej vrátka

Tato výstava mapuje nejen rok 1968, ale současně i dvacet let sovětské okupace.

Společnost celý článek
24.8.

Skvost Kolína: Nový židovský hřbitov

Významnou součástí hřbitova je první památník obětí holocaustu, který vznikl ihned po druhé světové válce.

Společnost celý článek
22.12.

Hejtman rozdával radost

Stejně jako dalším deseti krajským zařízením, věnoval šek na deset tisíc korun a děti obdaroval krabicí pardubického perníku.

Společnost celý článek
22.7.

Hasiči odstraňují naplaveniny u mostků a popadané stromy

V Heřmanově Městci pak hasiči pomocí háků odstraňovali z potoka

Společnost celý článek
8.6.

Hejtman odstartoval Zdravou a nemocnou přírodu

Vyhlašovatelem soutěže je Pardubický kraj společně se Správou a údržbou silnic Pardubického kraje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting