Co znamená Destinační společnost Východní Čechy?

20.6.

Co znamená Destinační společnost Východní Čechy?

Co znamená Destinační společnost Východní Čechy?

Pardubický kraj připravil novou strategii propagace cestovního ruchu. Rozhodl se zaměřit propagační aktivity na konkrétní cílové skupiny návštěvníků a využít moderní marketingové metody. „Nemyslím si, že cestovnímu ruchu v Pardubickém kraji chybí propagace na veletrzích nebo reprezentační materiály. Nastal spíše čas zaměřit se na zákazníka, zmapovat jeho potřeby a očekávání a vyjít jim vstříc,“ uvedl radní Pardubického kraje Miloslav Macela. „Rádi bychom oslovili budoucí návštěvníky způsobem, který jim vyhovuje a kterému rozumějí. V zajištění nové strategie propagace spoléháme především na Destinační společnost Východní Čechy“ doplnil Macela. Pardubický kraj se podílel na vzniku Destinační společnosti Východní Čechy. Společnost je neziskovou organizací tvořenou krajem, sdruženími obcí, podnikatelskými svazy, významnými podnikatelskými subjekty a pořadateli akcí mezinárodního významu. Úkolem Destinační společnosti Východní Čechy je zajištění jednotného marketingu cestovního ruchu v regionu. „Očekáváme v nejbližší době desítky miliónů korun na propagaci cestovního ruchu z fondů Evropské unie. Tyto peníze bude potřeba investovat velmi rozumně, představují významnou šanci pro všechny, kdo se na cestovním ruchu v Pardubickém kraji podílejí. Bude potřeba ušít propagaci kraje na míru jednotlivým skupinám návštěvníků, kteří v kraji tráví dovolenou“ doplnila Alena Horáková, ředitelka Destinační společnosti Východní Čechy.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.10.

Farmaceutická společnost Pfizer podepsala Memorandum o spolupráci s Univerzitou Pardubice

John Raney, generální ředitel Pfizer Česká republika a prof. Ing. Petr Kalenda, CSc., děkan Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice Memorandem stvrdili vědeckou a výzkumnou spolupráci na příští období. Předmětem spolupráce je podpora nejlepších studentských prací v oblasti biotechnologií a farmakochemie.

Společnost celý článek
11.12.

V hrnci se vznítil olej a plameny zničily celou kuchyň

V bytě zemřel, zřejmě na nadýchání zplodin hoření, papoušek papagáj. Psa, který byl v bytě, se podařilo hasičům zachránit. Majitel bytu byl pro nadýchání zplodin hoření převezen zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.

Společnost celý článek
29.5.

Společnost přátelská rodině v Přelouči

Akce se uskuteční od 17 hodin v Galerii a vinotéce u Kotýnků.

Společnost celý článek
7.7.

Mezinárodní kurz paličkované krajky podesáté

Jde o reprezentantky Slovenské republiky na každoročních Krajkářských slavnostech.

Společnost celý článek
17.4.

Odborníci mapují rizika při povodních

Cílem projektu nazvaného LABEL je zmapování rizik při povodních.

Společnost celý článek
21.12.

Lidé v nouzi pomáhají lidem v nouzi

Příjemné vánoční překvapení: Obyvatelky věznice ve Světlé nad Sázavou pomáhají lidem bez domova v Pardubicích.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting