Cyklopaťák 2007

19.3.

Cyklopaťák 2007

V sobotu 31. března v 11:00 hod. odstartuje od radnice v Lázních Bohdanči již 7. ročník projížďky cyklotras „Podél Opatovického kanálu“ s názvem „Cyklopaťák 2007“. V letošním ročníku je kromě stávajících cyklotras Podél Opatovického kanálu připraven cyklotest na stanovištích v Lázních Bohdanči, Živanicích a v obci Dědek. Účastníci tak budou mít možnost vyzkoušet nově vybudovanou cyklostezku z Lázní Bohdanče do Živanic, která byla slavnostně otevřena 2. února 2007. K poslechu zahraje již od 10:00 hodin country kapela Freegrass. Každý účastník obdrží kromě tradičního řízku také mapku se seznamem stanovišť v Lázních Bohdanči a blízkém okolí, se seznamem restaurací s jejich nabídkou pro „Čestné cyklopaťáky“ a záznamovou kartou. Pokud cykloturista splní jednoduchý „cyklotest“ na jednotlivých stanovištích, získá potvrzení o své zastávce do záznamové karty. Na základě získaných záznamů v kartě mají účastníci možnost si po návratu do Lázní Bohdaneč vyzvednout ve vybraných místních restauracích diplom Čestného cyklopaťáka a uplatnit nárok na slevu při konzumaci.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

29.11.

Vlastní adventní věnec zvládne na jarmarku každý

Možnost vyžití bude na letošním jarmarku opravdu pestrá“, říká spoluorganizátorka Denisa Lechnýřová. „Podařilo se nám pozvat velmi zajímavé řemeslníky a připravit originální tvořivé dílny. Malé překvapení máme také pro ty, kdo by si rádi upekli doma kváskový chléb….“

Společnost celý článek
15.6.

Pastýřka se stane další dominantou města

Novou rozhlednu, která se hrdě tyčí Na Pastvisku ve výšce 516 metrů nad mořem, projektoval moravskotřebovský rodák Jan Škoda.

Společnost celý článek
24.7.

Litomyšl je bezproblémové město, říká hejtman Toman

Celkově na mě Litomyšl dělala dojem dobře fungujícího a pohodového města.

Společnost celý článek
10.3.

Pardubická „pasovka“ se připravuje na otisky

Tyto prvky mají zajistit jednoznačnou identifikaci držitele průkazu a zabránit případnému zneužití dokladu.

Společnost celý článek
21.3.

VZP plánuje motivace pro mladé lékaře, kterých je v menších městech nedostatek

Jedním z témat jednání bylo také další směřování ambulantní péče v kraji, což přímo souvisí právě s nedostatkem vybraných lékařů a nemožností obsadit polikliniky a ambulance v regionu.

Společnost celý článek
1.6.

Pardubický kraj láká turisty z Polska

V nejbližší době očekáváme, že podíl turistů z Polska ještě poroste.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting