Cyklopaťák 2007

19.3.

Cyklopaťák 2007

V sobotu 31. března v 11:00 hod. odstartuje od radnice v Lázních Bohdanči již 7. ročník projížďky cyklotras „Podél Opatovického kanálu“ s názvem „Cyklopaťák 2007“. V letošním ročníku je kromě stávajících cyklotras Podél Opatovického kanálu připraven cyklotest na stanovištích v Lázních Bohdanči, Živanicích a v obci Dědek. Účastníci tak budou mít možnost vyzkoušet nově vybudovanou cyklostezku z Lázní Bohdanče do Živanic, která byla slavnostně otevřena 2. února 2007. K poslechu zahraje již od 10:00 hodin country kapela Freegrass. Každý účastník obdrží kromě tradičního řízku také mapku se seznamem stanovišť v Lázních Bohdanči a blízkém okolí, se seznamem restaurací s jejich nabídkou pro „Čestné cyklopaťáky“ a záznamovou kartou. Pokud cykloturista splní jednoduchý „cyklotest“ na jednotlivých stanovištích, získá potvrzení o své zastávce do záznamové karty. Na základě získaných záznamů v kartě mají účastníci možnost si po návratu do Lázní Bohdaneč vyzvednout ve vybraných místních restauracích diplom Čestného cyklopaťáka a uplatnit nárok na slevu při konzumaci.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.5.

Kontejner pro humanitární Pomoc

Kontejner je určen na níže uvedené položky a volně přístupný denně 24 hodin.

Společnost celý článek
9.3.

Česká klasika na jevišti Východočeského divadla Pardubice

Východočeské divadlo Pardubice uvede již tento víkend 10. a 11. března premiéru hry Aloise Jiráska Vojnarka.

Společnost celý článek
16.9.

Hravé odpoledne na farmě Apolenka se opět vydařilo

Sluníčko a rozesmáté tváře dětí rozzářily již podeváté areál farmy Apolenka v Pardubicích. Na programu krajského dne pro rodinu, který se uskutečnil ve středu 11. září, byly nejen poznávací soutěže a tvořivé hry pro všechny věkové kategorie dětí, ale také projížďky na koních, hudební a taneční vystoupení, ukázky dravců, hasicí techniky i kovářského řemesla. Letošní vítanou novinkou se stala závěrečná venkovní jóga pro rodiče a děti.

Společnost celý článek
6.12.

Pospěšte k betlému, k ježíšku malému…

Největší zajímavostí jsou zde dva pohyblivé betlémy bratří Mrázových z Horního Újezda a Zdeňka Elčknera z Bystrého.

Společnost celý článek
21.3.

Jubilejní, padesáté TECHNOhrátky v Poličce slavili žáci výrobou koláčků, perníčků a míchaných nápojů

„Jubileum jsme oslavili velice vydařenou akcí a v plné parádě, neboť o SOŠ a SOU Polička je pokaždé největší zájem ze všech středních odborných škol zapojených do projektu TECHNOhrátky. Za den a půl jsme registrovali dvacet přihlášek a nakonec z nich vybrali jedenáct,“ připomněl Vladimír Zemánek, manažer projektu TECHNOhrátky.

Společnost celý článek
19.6.

Ve společnosti se málo mluví o přínosu lidí s postižením

Pardubický kraj se zabývá otázkami souvisejícími s životem lidí se zdravotním postižením dlouhodobě.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting