Cyklopaťák 2007

19.3.

Cyklopaťák 2007

V sobotu 31. března v 11:00 hod. odstartuje od radnice v Lázních Bohdanči již 7. ročník projížďky cyklotras „Podél Opatovického kanálu“ s názvem „Cyklopaťák 2007“. V letošním ročníku je kromě stávajících cyklotras Podél Opatovického kanálu připraven cyklotest na stanovištích v Lázních Bohdanči, Živanicích a v obci Dědek. Účastníci tak budou mít možnost vyzkoušet nově vybudovanou cyklostezku z Lázní Bohdanče do Živanic, která byla slavnostně otevřena 2. února 2007. K poslechu zahraje již od 10:00 hodin country kapela Freegrass. Každý účastník obdrží kromě tradičního řízku také mapku se seznamem stanovišť v Lázních Bohdanči a blízkém okolí, se seznamem restaurací s jejich nabídkou pro „Čestné cyklopaťáky“ a záznamovou kartou. Pokud cykloturista splní jednoduchý „cyklotest“ na jednotlivých stanovištích, získá potvrzení o své zastávce do záznamové karty. Na základě získaných záznamů v kartě mají účastníci možnost si po návratu do Lázní Bohdaneč vyzvednout ve vybraných místních restauracích diplom Čestného cyklopaťáka a uplatnit nárok na slevu při konzumaci.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.1.

Falešný revizní technik řádí na Svitavsku

Drobné podnikatele na Svitavsku navštěvuje v poslední době osoba, jež se vydává za revizního technika hasicích přístrojů.

Společnost celý článek
6.9.

Chvaletické jedy jsou definitivně pryč

Ve středu kolem dorazil transport nebezpečných odpadů z Chvaletic na Pardubicku v pořádku do spalovny v Ostravě.

Společnost celý článek
11.8.

Zahradní restaurace lehla popelem

Zničeno bylo také téměř všechno vybavení restaurace, avšak důležité je, že při požáru nebyl nikdo zraněn.

Společnost celý článek
12.6.

Pardubice ožijí 15. ročníkem festivalu Zrcadlo umění

„Zrcadlo umění k městu již neodmyslitelně patří. Je to jedna z mála akcí, kterou opravdu žijí celé Pardubice. Program je připraven nejen v centru, ale máme ho i ve zdejších mateřských a základních školách. Je úžasné, kolik nadšenců – amatérů všech věkových skupin během těch několika dnů v našem městě představí svůj um. Dokazují tak, že umění lidi nelimituje, ale naopak jim dává svobodu, zábavu i možnost zkusit být jeho součástí,“ řekl náměstek zodpovědný za oblast kultury Jakub Rychtecký.

Společnost celý článek
22.9.

Nenapravitelný zloděj - Usvědčily ho kamery.

Z rozhodnutí soudu z června letošního roku si zřejmě nic nedělá 32letý muž ze Svitav. Odsouzení za přečin krádeže a trest odpracovat 300 hodin obecně prospěšných prací ho nezastavil před dalším porušením zákona. Toho se měl dopustit začátkem září, když na čerpací stanici odcizil láhev vína za 135 korun. Podle kamerových záznamů měl zboží schovat pod mikinou a bez zaplacení odejít.

Společnost celý článek
2.3.

Nejlepší česká sestřička přijala pozvání na hejtmanství

Do africké Keni jezdí ošetřovat děti i dospělé tehdy, když nastřádá dostatek dnů dovolené.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting