Dalším hostem pořadu Uchem jehly byl plastický chirurg

11.8.

Dalším hostem pořadu Uchem jehly byl plastický chirurg

Dalším hostem pořadu Uchem jehly byl plastický chirurg

Když docent Jan Měšťák dorazil ráno v sobotu 6. srpna na natáčení do Lanškrouna, překvapil přítomné hned druhou větou. Odmítl  nabízené občerstvení - nejen kávu, ale i obyčejnou vodu. Je totiž přesvědčen, že pijeme zbytečně moc. A že za to mohou především reklamy, které se snaží prodat balené nápoje. Natáčení začalo už během práce maskérky. Vždyť zkrášlování zevnějšku patří nejen do náplně kosmetiček, ale i plastických chirurgů.   V rozhovoru, který zaznamenávaly televizní kamery, se mluvilo třeba o ženách nebo o názorech na život. Mnohé z nich Jan Měšťák shrnul do malé knížečky a názvem Ohlédnutí. Najdeme tam např. tyto myšlenky: - Úspěšný v životě je ten, kdo dokáže víc, než jiní zvládnou. - Pokud jsi přesvědčen, že už dál nemůžeš, nikdy nezjistíš, že tomu tak není. - S hloupostí bojovat je většinou zbytečné. Je lépe hledat jiné způsoby, jak strávit drahocenný čas. - Dlouhodobý boj s lidskou hloupostí končí často naší naprostou vyčerpaností. - Charakter člověka se mnohdy projeví až tehdy, získá-li moc vládnout druhým. Tento díl pořadu Uchem jehly má být vysílán v neděli 16. října 2011.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

29.3.

Pád hradby neohrozil zdraví ani životy

V pondělí pak posoudil celou záležitost objednaný statik.

Společnost celý článek
2.9.

Jaké řemeslo si vybrat? Poradí projekt Hamet 2

Celá prezentační akce je zaměřena na podporu a propagaci řemesel a technického středního školství.

Společnost celý článek
16.10.

Světový den chleba 16. 10. v ČR: Pekařských rukou ubývá

Spotřeba chleba je u nás stále stejná – 40 kilogramů na obyvatele ročně.

Společnost celý článek
13.6.

Vědecko-technický jarmark Univerzity Pardubice se koná v historickém centru města již ve středu - přijďte objevovat záhady každodenního světa na Pernštýnské náměstí

Chemické pokusy i forenzní vědu představí Střední průmyslová škola chemická. Jak smontovat digitální hodiny nebo změřit elektrický obvod ukáže Střední průmyslová škola elektrotechnická. Že je zdravá strava základem zdravého životního stylu dokáže Střední průmyslová škola potravinářství a služeb, která zájemce provede i po svém výukovém cvičném mlýnu.

Společnost celý článek
1.2.

Mistrovství v saunových ceremoniálech s mezinárodní účastí se blíží

Dlouhodobě usilujeme o popularizaci správného saunování v ČR. Od roku 2008 šíříme osvětu zážitkového, nevšedního saunování a saunových ceremoniálů.

Společnost celý článek
17.3.

Ve městě vyrostou nová hřiště

Hřiště vybudují z evropských dotací a s podporou města tělovýchovné organizace Sokol Pardubice a HC SKP Pardubice.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting