Dalším hostem pořadu Uchem jehly byl plastický chirurg

11.8.

Dalším hostem pořadu Uchem jehly byl plastický chirurg

Dalším hostem pořadu Uchem jehly byl plastický chirurg

Když docent Jan Měšťák dorazil ráno v sobotu 6. srpna na natáčení do Lanškrouna, překvapil přítomné hned druhou větou. Odmítl  nabízené občerstvení - nejen kávu, ale i obyčejnou vodu. Je totiž přesvědčen, že pijeme zbytečně moc. A že za to mohou především reklamy, které se snaží prodat balené nápoje. Natáčení začalo už během práce maskérky. Vždyť zkrášlování zevnějšku patří nejen do náplně kosmetiček, ale i plastických chirurgů.   V rozhovoru, který zaznamenávaly televizní kamery, se mluvilo třeba o ženách nebo o názorech na život. Mnohé z nich Jan Měšťák shrnul do malé knížečky a názvem Ohlédnutí. Najdeme tam např. tyto myšlenky: - Úspěšný v životě je ten, kdo dokáže víc, než jiní zvládnou. - Pokud jsi přesvědčen, že už dál nemůžeš, nikdy nezjistíš, že tomu tak není. - S hloupostí bojovat je většinou zbytečné. Je lépe hledat jiné způsoby, jak strávit drahocenný čas. - Dlouhodobý boj s lidskou hloupostí končí často naší naprostou vyčerpaností. - Charakter člověka se mnohdy projeví až tehdy, získá-li moc vládnout druhým. Tento díl pořadu Uchem jehly má být vysílán v neděli 16. října 2011.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.9.

Pétanque ovládl Klášterní zahrady

Vítězem mistrovství České republiky v pétanque trojic se stali hráči týmu Slope Brno pod vedením Jaroslava Hvíždě, na druhém místě skončili hráči týmu Carreu Brno pod taktovkou Jiřího Šrubaře a třetí místo obsadili loňští vítězové z Albrechtic u Ostravy vedení Jaroslavem Ševčíkem. Vítězové se kvalifikovali na mistrovství Evropy 2017, loňští vítězové budou soutěžit letos v říjnu o evropské vavříny v Monaku.

Společnost celý článek
28.1.

Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru v České republice

Udáním detailní pozice výmolů na mapách, budou motoristé upozorňovat ostatní řidiče na nebezpečná místa na českých silnicích.

Společnost celý článek
3.9.

Poslední srpnová sobota byla v Žamberku ve znamení rozloučení se s prázdninami.

Děti si navíc mohly prohlédnout služební vozidlo, vyzkoušet zvukové a světelné zařízení a do megafonu si říct policejní hlášku. K vidění byly i donucovací prostředky a služební stejnokroje pořádkového a dopravního policisty.

Společnost celý článek
26.2.

Odpor proti bourání ústeckého nádraží roste

Představitelé sdružení se shodují v tom, že pro budoucnost budovy nyní nastává nejdůležitější období.

Společnost celý článek
16.6.

Dům hudby pro 21. století

Již v minulém roce byla připravena projektová dokumentace na „Realizaci úspor energie - Konzervatoř Pardubice“, na kterou se kraji podařilo získat osmimilionovou dotaci z evropského programu pro životní prostředí. „V tomto projektu jsou kromě drobných dispozičních úprav navržena energeticky úsporná opatření na vnější obálce budovy, tedy především výměna oken a zateplení střechy. Pohledově se zvnějšku téměř nic nezmění,“ uvedl Roman Línek. S tímto projektem se počítá na přelomu let 2018 a 2019 a celkové náklady budou činit 40 milionů korun.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting