Den, kdy najdu lásku v Paláci Pardubice

9.6.

Den, kdy najdu lásku v Paláci Pardubice

Ve spolupráci s Ženy s. r. o. se v pardubickém Paláci Pardubice chystá setkání všech, kteří chtějí najít nejen spřízněnou duši, ale i sebevědomí nebo čas jen pro sebe. Vyrazte do obchodního centra Palác Pardubice a možná se tento den stane osudovým i pro vás. Můžete zde potkat stejně naladěný protějšek a seznámit se, ale můžete také posílit či znovu nalézt lásku sami k sobě. Akce se koná 11. 6. 2016 v nákupním centru Palác Pardubice od 10 do 18 hodin.

Po celý den bude probíhat několik seznamovacích seminářů a zajímavých workshopů. A pokud si netroufáte oslovit člověka, který se vám líbí, můžete využít asistenci amorků, kteří vám s tím pomůžou.

„S láskou se dá totiž dělat úplně všechno – vařit, psát, tvořit i žít. Toto setkání není zaměřené jen na nalezení spřízněné duše, ale zkrátka jde o to, abyste mohli najít něco, co si zamilujete,“ říká Lucie Mikšovská, Marketing Coordinator obchodního centra Palác Pardubice.

Že láska prochází žaludkem, vám dosvědčí vítěz pořadu MasterChef TV Nova Roman Kotlář, který předá i spoustu tipů na zamilované recepty. A protože člověk není jediný tvor, který potřebuje v životě lásku, bude v tento den hledat svůj nový domov 20 pejsků a 20 kočiček. Proto jestli chcete těmto chlupatým mazlíčkům poskytnout svou péči, neváhejte a dorazte.

Na své si přijdou i maminky, které např. řeší dilema, jak seznámit své děti s novým přítelem. Pro ně bude připraven poradenský koutek agentury Mamapartner. Své služby nabídnou i vědmy, astroložky nebo kartářky, takže se možná dozvíte, kdy tu pravou lásku konečně potkáte. Akce je zdarma a navíc každý návštěvník, který potvrdí svou účast na Facebooku, obdrží při registraci dárek.

Více informací naleznete na www.palacpardubice.cz nebo na Facebooku Palác Pardubice.  

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.3.

Operace FUNGI

1. března 2007 byla pracovníky Národní protidrogové centrály služby ukončena operace skrycím názvem „FUNGI“.

Společnost celý článek
11.11.

Volby do dozorčí rady Pardubické krajské nemocnice, a.s.

Žádný člen volební komise nevznesl námitku k průběhu a výsledku voleb. Výsledek je platný,“ uvedl ing. Ladislav Kylar, předseda volební komise.

Společnost celý článek
29.9.

Na Svojanově se staví i slaví

Jak uvedl kastelán hradu, příští rok bude obnova pokračovat, nové fasády se dočká Dům zbrojnošů a vnějšího hradební obvod.

Společnost celý článek
15.11.

Houslista Ivan Ženatý a klavírista Martin Kasík zahrají v rodišti Bohuslava Martinů

Martin Kasík se věnuje klavírní hře od 4 let. Je vítězem jedné z nejprestižnějších světových soutěží Young Concert Artists Competition v New Yorku a mnoha domácích i mezinárodních soutěží, mj. soutěže Pražského Jara 1998. Koncertoval v řadě prestižních sálů, jako jsou Sál Berlínské filharmonie, Carnegie Hall, Avery Fisher Hall v New Yorku, Kennedy Center Washington, Tokyo Suntory Hall, a mnoho jiných.

Společnost celý článek
7.3.

Nemocnice Pardubického kraje zeštíhlila management, bude mít dva nové ředitele

Pardubice a Chrudim povede bývalá primátorka Pardubic MUDr. Štěpánka Fraňková. Hodlá mimo jiné usilovat o rozšíření Pardubické nemocnice o další specializovaná pracoviště a o vybudování centra laparoskopické chirurgie v Chrudimi. „Jsem přesvědčena, že v první řadě je třeba využít důvěry, kterou zaměstnanci mají ke svým přímým nadřízeným. Je nutné je daleko intenzivněji zapojit do fungování nemocnic a hledat s nimi nová řešení,“ říká Štěpánka Fraňková.

Společnost celý článek
3.12.

Hejtman důrazně žádá o navýšení rozpočtu

Na neudržitelnou situaci pravidelně upozorňuje politiky i českou vládu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting