Den, kdy najdu lásku v Paláci Pardubice

9.6.

Den, kdy najdu lásku v Paláci Pardubice

Ve spolupráci s Ženy s. r. o. se v pardubickém Paláci Pardubice chystá setkání všech, kteří chtějí najít nejen spřízněnou duši, ale i sebevědomí nebo čas jen pro sebe. Vyrazte do obchodního centra Palác Pardubice a možná se tento den stane osudovým i pro vás. Můžete zde potkat stejně naladěný protějšek a seznámit se, ale můžete také posílit či znovu nalézt lásku sami k sobě. Akce se koná 11. 6. 2016 v nákupním centru Palác Pardubice od 10 do 18 hodin.

Po celý den bude probíhat několik seznamovacích seminářů a zajímavých workshopů. A pokud si netroufáte oslovit člověka, který se vám líbí, můžete využít asistenci amorků, kteří vám s tím pomůžou.

„S láskou se dá totiž dělat úplně všechno – vařit, psát, tvořit i žít. Toto setkání není zaměřené jen na nalezení spřízněné duše, ale zkrátka jde o to, abyste mohli najít něco, co si zamilujete,“ říká Lucie Mikšovská, Marketing Coordinator obchodního centra Palác Pardubice.

Že láska prochází žaludkem, vám dosvědčí vítěz pořadu MasterChef TV Nova Roman Kotlář, který předá i spoustu tipů na zamilované recepty. A protože člověk není jediný tvor, který potřebuje v životě lásku, bude v tento den hledat svůj nový domov 20 pejsků a 20 kočiček. Proto jestli chcete těmto chlupatým mazlíčkům poskytnout svou péči, neváhejte a dorazte.

Na své si přijdou i maminky, které např. řeší dilema, jak seznámit své děti s novým přítelem. Pro ně bude připraven poradenský koutek agentury Mamapartner. Své služby nabídnou i vědmy, astroložky nebo kartářky, takže se možná dozvíte, kdy tu pravou lásku konečně potkáte. Akce je zdarma a navíc každý návštěvník, který potvrdí svou účast na Facebooku, obdrží při registraci dárek.

Více informací naleznete na www.palacpardubice.cz nebo na Facebooku Palác Pardubice.  

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.4.

Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

Přehlídky zajímavých investičních projektů se letos poprvé účastní všechny kraje České republiky.

Společnost celý článek
25.10.

Radní schvalovali dotace na kulturu a památky

Zejména kapitola památkové péče byla pro letošní rok významně posílena a počítáme s tím i v návrhu rozpočtu na rok 2018.

Společnost celý článek
6.2.

Sladký únor v Paláci Pardubice

Zlatým hřebem sobotního programu bude návštěva šéfkuchaře Marcela Ihnačáka, kterého můžete znát jako jednoho z kuchařů, již spolupracovali s Jamiem Oliverem, nebo jako držitele dvou michelinských hvězd. Také je možné, že se vám dostaly do rukou jeho knihy Radosť variť nebo Zelenina, moja láska. Budete mít možnost naučit se s ním tři čokoládo-kávové recepty, které vám připraví.

Společnost celý článek
12.10.

Boeing bude testovat královéhradecké letiště

Vedení letiště stanovilo tři termíny zkušebního letu. První termín je ve středu 13. října od 15.00 do 17.00 hodin.

Společnost celý článek
16.11.

Náměstek Tichý předal Sněmovně petici proti spalovně

Občané mohou posílat na Ministerstvo životního prostředí připomínky do dnešního dne, tedy do pondělí 16. listopadu.

Společnost celý článek
18.12.

Krajští úředníci a Silvestr

Poslední den roku 2007 bude pro zaměstnance Krajského úřadu dnem pracovním, nikoli však úředním.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting