Den, kdy najdu lásku v Paláci Pardubice

9.6.

Den, kdy najdu lásku v Paláci Pardubice

Ve spolupráci s Ženy s. r. o. se v pardubickém Paláci Pardubice chystá setkání všech, kteří chtějí najít nejen spřízněnou duši, ale i sebevědomí nebo čas jen pro sebe. Vyrazte do obchodního centra Palác Pardubice a možná se tento den stane osudovým i pro vás. Můžete zde potkat stejně naladěný protějšek a seznámit se, ale můžete také posílit či znovu nalézt lásku sami k sobě. Akce se koná 11. 6. 2016 v nákupním centru Palác Pardubice od 10 do 18 hodin.

Po celý den bude probíhat několik seznamovacích seminářů a zajímavých workshopů. A pokud si netroufáte oslovit člověka, který se vám líbí, můžete využít asistenci amorků, kteří vám s tím pomůžou.

„S láskou se dá totiž dělat úplně všechno – vařit, psát, tvořit i žít. Toto setkání není zaměřené jen na nalezení spřízněné duše, ale zkrátka jde o to, abyste mohli najít něco, co si zamilujete,“ říká Lucie Mikšovská, Marketing Coordinator obchodního centra Palác Pardubice.

Že láska prochází žaludkem, vám dosvědčí vítěz pořadu MasterChef TV Nova Roman Kotlář, který předá i spoustu tipů na zamilované recepty. A protože člověk není jediný tvor, který potřebuje v životě lásku, bude v tento den hledat svůj nový domov 20 pejsků a 20 kočiček. Proto jestli chcete těmto chlupatým mazlíčkům poskytnout svou péči, neváhejte a dorazte.

Na své si přijdou i maminky, které např. řeší dilema, jak seznámit své děti s novým přítelem. Pro ně bude připraven poradenský koutek agentury Mamapartner. Své služby nabídnou i vědmy, astroložky nebo kartářky, takže se možná dozvíte, kdy tu pravou lásku konečně potkáte. Akce je zdarma a navíc každý návštěvník, který potvrdí svou účast na Facebooku, obdrží při registraci dárek.

Více informací naleznete na www.palacpardubice.cz nebo na Facebooku Palác Pardubice.  

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.5.

Jaký film chcete promítat při Dni nemocnice? O výběru můžete sami rozhodnout v anketě

Hlasování bude probíhat do půlnoci 12. května na facebookovém profilu Nemocnice Pardubického kraje. Do výběru byly zařazeny tři zahraniční filmy, které získaly řadu nominací i samotných ocenění při udílení prestižních cen včetně Oscarů.

Společnost celý článek
21.9.

Pardubický kraj vyhlásil nové Stavby roku 2017

Hlasování veřejnosti na internetu se stává čím dál populárnější. „Anketu veřejnosti jsme vyhlásili už podruhé. Je to neoficiální cena, která má hlavně probudit zájem veřejnosti o tyto stavby. Překvapil nás počet hlasů, který nám přišel, překročil hranici 12 tisíc.

Společnost celý článek
24.2.

Pardubické Bláznivé nůžky mají další cenu

Východočeské divadlo zaujalo nejen pražské diváky,ale také divadelní kritiky, kteří „Nůžkám“ udělili Cenu poroty.

Společnost celý článek
31.10.

Univerzita Pardubice obohatí program vědeckého festivalu Týden vědy a techniky

Na programu je hned několik populárně-naučných přednášek nejen pro žáky základních a středních škol, ale i pro širokou veřejnost. Zájemci se v jednotlivých přednáškách seznámí např. s nejrůznějšími plísněmi, s nimiž se setkáváme každý den.

Společnost celý článek
10.1.

Krajská podpora sportu patří mezi nejvyšší v historii. Svazy si chválí stabilitu a snadné zpracování dotací

Zástupci zastřešujících sportovních svazů v regionu jednali ve středu s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým a krajským radním pro oblast sportu a cestovního ruchu René Živným.

Společnost celý článek
10.3.

Hradec se chystá na oslavy Evropského dne mozku

Pro návštěvníky jsou připraveny dva bloky přednášek a praktické ukázky metod, technik a přístrojů na trénink mozku. „Celý program začne v 15:30 přednáškou Tomáše Zdechovského, mentálního kouče z neurolaboratoře Commservis.com, na téma tréninku a rozvoje mozku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting