Den prevence

15.6.

Den prevence

Den prevence

Dne 17. června se na Resselově náměstí v Chrudimi koná Den prevence. Tento den pořádá Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje ve spolupráci s SDH Chrudim a městem Chrudim. Celá akce je pod záštitou starosty města Chrudimi pana Mgr. Jana Čechlovského. Tato akce je pořádána již třetím rokem a setkává se s velkým úspěchem, neboť ji navštěvují nejen děti ze škol ze širokého okolí, ale zájem projevují i dospělí. Na tuto akci připravili příslušníci odboru požární prevence materiály pro občany s informacemi jak se chovat při vzniku požáru, ale hlavně jak mu předcházet. Jsou připraveny prezentace práce příslušníků oddělení stavební prevence, kteří se denně zabývají schvalováním projektové dokumentace staveb, ale i ověřováním, zda stavby jsou postaveny dle schválené projektové dokumentace. Taktéž bude představena práce příslušníků kontrolní činnosti, kteří pravidelně provádějí požární kontroly u právnických subjektů (požární kontroly si lze představit jako tzv. požární audit, kdy se zjišťuje, zda kontrolovaný subjekt plní povinnosti stanovené na úseku požární ochrany) a příslušníků, kteří denně vyšetřují příčiny vzniku požárů. Přijďte se podívat i Vy ve čtvrtek 17. června na Resselovo náměstí v Chrudimi.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.9.

Kraj zhodnotil úvěr od EIB

Pardubický kraj díky úvěru opravil 86 kilometrů silnic a 23 mostů – včetně největšího mostu Pavla Wonky v Pardubicích

Společnost celý článek
5.2.

Cílený vandalismus nebo klukovina...

Osmatřicetiletý místní majitel osobního automobilu ho zaparkoval na volně přístupném parkovišti u Divišova divadla, když se po čase k němu vrátil, byla už tma.

Společnost celý článek
17.2.

Kraj podpoří další přeshraniční spolupráci

Hlavní náplní však budou především gastronomické akce, kdy v Chocni budou školáci vařit polskou kuchyni.

Společnost celý článek
26.7.

V Bystrém jezdí po novém

Za účasti vicehejtmana Romana Línka, Iva Tomana a Josefa Jílka byl včera otevřen opravený průtah obcí Bystré na Svitavsku

Společnost celý článek
25.6.

Práce na Hradecké končí

První etapa trvala 14 dnů a zahrnovala úsek mezi křižovatkou na Staré Hradiště a kruhovým objezdem u Intersparu.

Společnost celý článek
20.5.

Burácení motorů na nebi i na zemi přilákalo na hradecké letiště desetitisíce diváků

Spolupráci složek IZS patřil celý páteční den. Odborníci zde v rámci workshopů otevřeli témata, která prozatím nikde nebyla diskutována. Na letišti nacvičovali společnou spolupráci při nestandardních situacích a sklidili velký obdiv také od stovek školáků, kteří tuto akci měli možnost navštívit v rámci branného dopoledne.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting