Den zdraví v Atrium Paláci Pardubice

21.4.

Den zdraví v Atrium Paláci Pardubice

V rámci Měsíce bezpečnosti byly po celý měsíc duben pořádány v Atriu Paláci Pardubice různé vzdělávací programy, týkající se např. silniční bezpečnosti nebo integrovaných záchranných složek. Nyní se můžete těšit na Den zdraví, který se v obchodním centru bude konat již tento pátek, 22. dubna.


Starat se o své zdraví je v dnešní dynamické době velice důležité a někteří z nás v této oblasti stále tápají a potřebují nasměrovat. Proto je Den zdraví v obchodním centru skvělou příležitostí pro nový životní start. Neváhejte s sebou vzít i své ratolesti, pro které bude připraveno spoustu soutěží o zajímavé ceny.


Návštěvníci si zde budou moci změřit hodnoty jako např. hladinu cukru v krvi, množství kyslíku v krvi nebo třeba tlak a tep. Mimo to budete mít možnost zjistit svůj Body mass index (index tělesné hmotnosti), objem kosterního svalstva, množství viscerálního tuku, vody, svalů či kostních minerálů, což jsou údaje, které by vám za normálních okolností vyšetřil jen specializovaný nutriční poradce. Pokud trpíte bolestí nohou či obdobnými potížemi, můžete se těšit na podologické vyšetření plosek nohou a seznámit se můžete i s tzv. magnetoterapií, která pomáhá k potlačení či k odstranění některých zdravotních potíží.


Čekají vás také zajímavé informace, týkající se očisty organismu a regenerace buněk nebo správné dentální hygieny. Je připraveno jak výživové poradenství, tak i speciální poradna pro diabetiky. Na akci bude přítomna i sekce s oblastní charitou, tedy pokud by vás zajímalo cokoliv o domácí hospicové péči, máte další důvod, proč se 22. dubna do OC Atrium Palác Pardubice dostavit. Mimo jiné na celém programu spolupracuje i Nemocnice Pardubického kraje.
Více informací na www.palacpardubice.cz. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.2.

Zloději se nejvíce zaměřují na rodinné domy. Praha, Ústecký a Moravskoslezský kraj jsou naopak rájem bytařů

Podle dostupných policejních statistik se zloději většinou zaměřují na rodinné domy, jak vyplývá z celorepublikových dat. Nejvíce těchto vloupání policie řešila ve Středočeském, Jihomoravském a Plzeňském kraji. Naopak v hlavním městě je situace opačná a zloději se zde zaměřují více na byty. Na jedno vloupání do rodinného domku tady připadají tři vykradené byty. Podobná situace je také v Ústeckém a Moravskoslezském kraji.

Společnost celý článek
17.7.

Veřejnosti bude představena příprava strategického plánu rozvoje města

Tématem setkání bude nejen samotná strategie, ale také příprava města a jeho partnerů na zdárné využití prostředků z Evropské unie po roce 2014.

Společnost celý článek
14.9.

Z domova může pracovat pětina zaměstnanců

Firmy jsou s tímto řešením spokojené a chválí si zejména zvýšení efektivity práce.

Společnost celý článek
25.4.

Aquacentrum Pardubice má nového ředitele

Dosavadní prozatímní ředitel Aquacentra Pardubice přesvědčil ve výběrovém řízení o svých kvalitách celou komisi.

Společnost celý článek
22.9.

Soutěž firem a živnostníků na Pardubicku ovládla designérka a strojaři

Česká Spořitelna Živnostníkem roku 2016 Pardubického kraje se stala interiérová designérka Hana Matějková. Vítězové jedenáctého ročníku podnikatelských soutěží postupují do celorepublikového finále, kde budou reprezentovat Pardubický kraj. Odborná porota vybrala regionální vítěze ze 434 firem a živnostníků z nejrůznějších oborů.

Společnost celý článek
14.1.

Nadace PROMĚNY a Česká Třebová vyhlašují architektonickou soutěž

Architektonické řešení parku a související odhad nákladů vzejdou ze soutěže, ve které budou osloveny čtyři ateliery.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting