Den zdraví v Atrium Paláci Pardubice

21.4.

Den zdraví v Atrium Paláci Pardubice

V rámci Měsíce bezpečnosti byly po celý měsíc duben pořádány v Atriu Paláci Pardubice různé vzdělávací programy, týkající se např. silniční bezpečnosti nebo integrovaných záchranných složek. Nyní se můžete těšit na Den zdraví, který se v obchodním centru bude konat již tento pátek, 22. dubna.


Starat se o své zdraví je v dnešní dynamické době velice důležité a někteří z nás v této oblasti stále tápají a potřebují nasměrovat. Proto je Den zdraví v obchodním centru skvělou příležitostí pro nový životní start. Neváhejte s sebou vzít i své ratolesti, pro které bude připraveno spoustu soutěží o zajímavé ceny.


Návštěvníci si zde budou moci změřit hodnoty jako např. hladinu cukru v krvi, množství kyslíku v krvi nebo třeba tlak a tep. Mimo to budete mít možnost zjistit svůj Body mass index (index tělesné hmotnosti), objem kosterního svalstva, množství viscerálního tuku, vody, svalů či kostních minerálů, což jsou údaje, které by vám za normálních okolností vyšetřil jen specializovaný nutriční poradce. Pokud trpíte bolestí nohou či obdobnými potížemi, můžete se těšit na podologické vyšetření plosek nohou a seznámit se můžete i s tzv. magnetoterapií, která pomáhá k potlačení či k odstranění některých zdravotních potíží.


Čekají vás také zajímavé informace, týkající se očisty organismu a regenerace buněk nebo správné dentální hygieny. Je připraveno jak výživové poradenství, tak i speciální poradna pro diabetiky. Na akci bude přítomna i sekce s oblastní charitou, tedy pokud by vás zajímalo cokoliv o domácí hospicové péči, máte další důvod, proč se 22. dubna do OC Atrium Palác Pardubice dostavit. Mimo jiné na celém programu spolupracuje i Nemocnice Pardubického kraje.
Více informací na www.palacpardubice.cz. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.11.

Dostihové závodiště Pardubice se otevírá veřejnosti

To je zhruba výčet akcí, které lákají návštěvníky k cestě na Dostihové závodiště v Pardubicích.

Společnost celý článek
2.11.

Pardubický kraj oficiálně poděkoval medailistům z letní olympiády dětí a mládeže

Pardubický kraj získal na letní olympiádě dětí celkem šest zlatých, devět stříbrných a třináct bronzových medailí. Sedm medailí vybojovali naši atleti, devět medailí si z Brna odvezli plavci včetně handicapovaných a dařilo se i v badmintonu, kde nám pod vysokou sítí cinkla medaile hned čtyřikrát.

Společnost celý článek
29.10.

Podzimní benefiční ples Za jeden provaz

Výtěžek plesu bude věnován stacionáři A-centrum a na podporu nově vznikajícího občanského sdružení Za jeden provaz.

Společnost celý článek
22.7.

CzechTourism nabídl kraji pomocnou ruku

Pardubický kraj vytvořil síť certifikovaných Turistických informačních center, která podporuje.

Společnost celý článek
15.5.

Gladiator Race překážková dráha i kontaktní sprint proběhne již tento pátek a sobotu u OC Futurum Hradec Králové

V pátek 17. a v sobotu 18. května se u obchodního a zábavního centra Futurum Hradec Králové uskuteční klání na překážkové trase pro děti a mládež či kontaktní sprint na 100 metrů o sedmi překážkách pro hobby i profi dospělé.

Společnost celý článek
2.9.

Aktuální zprávy z letiště, již i na speciálním webu

Od 1. září najdou lidé všechny tyto informace na jednom místě, na zvláštních webových stránkách.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting