Desetiboj psích dovedností

5.9.

Desetiboj psích dovedností

Druhý ročník Pardubické voříškiády aneb Desetiboj psích dovedností se ukuteční již tuto sobotu 6. září, tentokrát v rámci Pardubických dožínek. Pejsci se tu se svými pány utkají v deseti disciplínách, z kterých vzejde absolutní vítěz. Účastníky jsou nejen různí voříšci, ale i pejsci bez průkazu původu ,či jejich urození příbuzní. Spolu budou bojovat o titul nejlepšího čmuchala, sympaťáka, šikulu, agiliťáka, skokana, běžce, nebo krasavce dne. Celou akci pořádá skupina mladých lidí. Zároveň se svými pejsky na místě předvedou řadu psích sportů. Touto ukázkou by chtěli pozvat další nadšené i začínající pejskaře do klubu ŠUMÁK a podělit se s nimi o svoje zkušenosti s výcvikem. Tato akce byla v letošním roce podpořena programem Make a Connection – Připoj se, který je společným programem Nadace rozvoje občanské společnosti a společnosti Nokia.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.5.

IKEA analyzuje možnosti investic ve východních Čechách

Za současných podmínek však projekt nelze realizovat.

Společnost celý článek
26.11.

Hasičům byly uděleny medalie Za věrnost

Deset příslušníků krajských profesionálních hasičů si odneslo ocenění za dobré výsledky ve službě.

Společnost celý článek
17.1.

Sportovec roku přinesl devětatřicet oceněných

„Loňský rok, který se nesl i u nás v Pardubicích v duchu olympiády, byl velmi zdařilý. To dokazuje nejenom počet oceněných, ale i široká škála sportů, ve kterých jsou naši sportovci úspěšní. Dělají městu skvělou reklamu a za to jim patří velké poděkování, věřím, že si večer užili,“ řekl náměstek primátora Jakub Rychtecký, do jehož gesce oblast sportu spadá.

Společnost celý článek
11.11.

Řidiči jezdí z Pardubic do Dašic po novém kruhovém objezdu

Řidiči jezdí na trase z Pardubic do Dašic bezpečněji. Na křižovatce silnic II/322 a III/2983 je nový kruhový objezd. Stavbu financuje Pardubický kraj s přispěním dotace ze Státního fondu dopravní infrastruktury. Celkové náklady jsou více než 19 milionů korun. Slavnostního uvedení do provozu se zúčastnil také náměstek hejtmana pro dopravu Michal Kortyš.

Společnost celý článek
14.10.

Město otevřelo ordinaci pro sociálně znevýhodněné

„Nově vzniklou službu vnímám velmi pozitivně pro celé Pardubice a jejich obyvatele. Se sociálně vyloučenými se může setkat každý člověk a pokud u těchto lidí eliminujeme nebo alespoň maximálně snížíme riziko přenosu nakažlivých chorob, je to jedině dobře a ku prospěchu všech," podotkl primátor Pardubic Martin Charvát.

Společnost celý článek
31.1.

Řemeslníci dočasně vystřídali na hradě návštěvníky

Město Polička, kterému středověký objekt patří, získalo na obnovu peníze z evropských fondů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting