Desetiboj psích dovedností

5.9.

Desetiboj psích dovedností

Druhý ročník Pardubické voříškiády aneb Desetiboj psích dovedností se ukuteční již tuto sobotu 6. září, tentokrát v rámci Pardubických dožínek. Pejsci se tu se svými pány utkají v deseti disciplínách, z kterých vzejde absolutní vítěz. Účastníky jsou nejen různí voříšci, ale i pejsci bez průkazu původu ,či jejich urození příbuzní. Spolu budou bojovat o titul nejlepšího čmuchala, sympaťáka, šikulu, agiliťáka, skokana, běžce, nebo krasavce dne. Celou akci pořádá skupina mladých lidí. Zároveň se svými pejsky na místě předvedou řadu psích sportů. Touto ukázkou by chtěli pozvat další nadšené i začínající pejskaře do klubu ŠUMÁK a podělit se s nimi o svoje zkušenosti s výcvikem. Tato akce byla v letošním roce podpořena programem Make a Connection – Připoj se, který je společným programem Nadace rozvoje občanské společnosti a společnosti Nokia.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.2.

Jednání na stavebním úřadu bude jednodušší. Ne kratší

Klient stavebního úřadu se bude setkávat s úředníkem, který ho provede celým řízením od umístění stavby, až po její kolaudaci.

Společnost celý článek
30.7.

Kraj připravuje pomoc slabším regionům

Dotace by měla obce i další žadatele motivovat k podpoře rozvojových projektů, zejména investic do přípravy infrastruktury určené pro podnikání.

Společnost celý článek
2.1.

Daniel Hůlka se po 20 letech vrací k opeře ve velkolepém projektu Belcanto

O návratu k opeře snil zpěvák Daniel Hůlka již řadu let a nyní si konečně splní svůj velký sen. Společně s dalšími významnými operními zpěváky bude tento rok vystupovat v projektu Belcanto, kde ho doprovodí 70člený orchestr a se kterým objede velké haly České republiky.

Společnost celý článek
1.12.

Pošta na Božím Daru razítkuje s Ježíškem od 1. prosince

Štěstím je, že Ježíšek se domluví po celém světě, protože Vánoční přání nechodí pouze z České republiky.

Společnost celý článek
6.4.

Rosická školka dostane moderní kuchyni

„Budova mateřské školy slouží svému účelu od roku 1954, v posledních letech město postupně investuje do jejich oprav. Například v roce 2008 byla budova zateplena, vyměněna okna i dveře a opravy se dočkala jak střecha, tak fasáda domu. Nyní je na řadě školní kuchyně, která již vykazuje značné nedostatky zejména z hlediska hygienických předpisů,“ řekla náměstkyně primátora zodpovědná za investice Helena Dvořáčková.

Společnost celý článek
6.3.

Soutěž Život 2.0 – Připraveni na nový začátek?

První cenou soutěže jsou dva výlety pro dvě osoby do dvou evropských měst a tabletový počítač.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting