Desetiboj psích dovedností

5.9.

Desetiboj psích dovedností

Druhý ročník Pardubické voříškiády aneb Desetiboj psích dovedností se ukuteční již tuto sobotu 6. září, tentokrát v rámci Pardubických dožínek. Pejsci se tu se svými pány utkají v deseti disciplínách, z kterých vzejde absolutní vítěz. Účastníky jsou nejen různí voříšci, ale i pejsci bez průkazu původu ,či jejich urození příbuzní. Spolu budou bojovat o titul nejlepšího čmuchala, sympaťáka, šikulu, agiliťáka, skokana, běžce, nebo krasavce dne. Celou akci pořádá skupina mladých lidí. Zároveň se svými pejsky na místě předvedou řadu psích sportů. Touto ukázkou by chtěli pozvat další nadšené i začínající pejskaře do klubu ŠUMÁK a podělit se s nimi o svoje zkušenosti s výcvikem. Tato akce byla v letošním roce podpořena programem Make a Connection – Připoj se, který je společným programem Nadace rozvoje občanské společnosti a společnosti Nokia.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.10.

Na pardubickém letišti se po sto letech objevil blériot

V letovém plánu letounu samozřejmě figuruje i Kašparův nejslavnější let z Pardubic do Prahy.

Společnost celý článek
6.4.

Lidí hlášených na adrese radnice přibývá

Trvalý pobyt je údajem evidenčním, občan tedy nemá povinnost se k němu někde přihlásit.

Společnost celý článek
5.8.

Mladík přišel o kalhoty, další pak o mikinu

Napadenému mladíkovi se sice podařilo utéct, ale druhého mládenec mezi tím oslovil další útočník.

Společnost celý článek
30.8.

Modernizace Teplého ulice finišuje

Pro tranzit je objízdná trasa obousměrně vedena ze směru od Přelouče přes mimoúrovňovou křižovatku Závodiště po silnici I/37 směr Chrudim a poté přes okružní křižovatku Dražkovice ulicemi Chrudimská a Jana Palacha zpět do města.

Společnost celý článek
8.4.

Místní referendum o členění Pardubic proběhne 13.června

Pardubice jsou v současné době rozděleny na osm městských obvodů. O vhodnosti a nákladnosti tohoto uspořádání diskutují politici již několik let, shodu však zatím nenašli. Proto se rozhodli uspořádat referendum a dát tak občanům možnost zapojit se do rozhodování přímo.

Společnost celý článek
18.9.

Jubilejní dvacátá Streetmania s hvězdnými hosty opět míří do královéhradeckého Futura

Vyhledávaná show taneční skupiny T-BASS se opět uskuteční na střeše obchodního a zábavního centra Futurum Hradec Králové.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting