Děti z MŠ nábřeží Závodu míru zazpívaly pacientům

11.12.

Děti z MŠ nábřeží Závodu míru zazpívaly pacientům


Stalo se již tradicí, že v předvánočním období za nemocnými do Pardubické krajské nemocnice, a.s. přicházejí děti, které si pro ně připravily kulturní vystoupení. Tentokrát se je rozhodly potěšit děti z Mateřské školy nábřeží Závodu míru.


Třída Sluníček pod vedením učitelek Lindy Levinské a Elišky Češíkové si pro pacienty přichystala pásmo písniček. Dopoledne v pondělí 9. prosince svým zpěvem nejprve potěšila děti na oddělení dětské chirurgie a vzápětí zpestřili pobyt v nemocnici seniorům v Geriatrickém centru.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.3.

Prvního dubna začne rekonstrukce důležité pardubické tepny.

Pro zásobování provozoven jsou stavbou operativně vyznačována parkovací místa svislou mobilní značkou a zásobování je umožněné každý den v čase od 18 do 7 hodin. Po celou dobu uzavírky stavby je zároveň možný přístup k přilehlým nemovitostem dotčených uzavírkou.

Společnost celý článek
6.2.

Od úterý 6. února 2018 je vyhlášen zákaz návštěv v Nemocnici Pardubického kraje

Důvodem zákazu návštěv u hospitalizovaných pacientů je strmý nárůst chřipkových onemocnění v Pardubickém kraji a nárůst počtu hospitalizovaných pacientů s chřipkou v současném období počínající plošné chřipkové epidemie na území celé České republiky.

Společnost celý článek
21.3.

Cenné zkušenosti z mezinárodní soutěže v Taekwondu - Czech open 2017

Ale dvě přeražené techniky a jedna nalomená z pěti technik mu na žádnou medaili nestačila. Poslední naší medaili vybojovala Denisa Tkáčová. Byla bronzová a byla ze sportovního boje. V prvním kole si Denisa musela urvat vítězství v poslední chvíli. V semifinále narazila na Slovinku, která měla ke konci zápasu více sil než Denisa.

Společnost celý článek
16.12.

Hejtman předal Horské službě nové kamery

Stejně jako policie nebo hasiči potřebuje i Horská služba dokumentaci zásahů pro jejich zpětné hodnocení, nebo případně pro doložení správného postupu.

Společnost celý článek
10.2.

Evropský rok aktivního stárnutí v Pardubickém kraji

S Klubem českých turistů proběhne několik výletů po kraji včetně cestopisných besed.

Společnost celý článek
10.6.

Nejvíce láká Slovensko, Rakousko a Německo

Nejvíce se podnikatelé zajímají o podmínky podnikání „u sousedů“ na Slovensku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting