Dětské odpoledne, lampiony a ohňostrojová show

12.10.

Dětské odpoledne, lampiony a ohňostrojová show

Dětské odpoledne, lampiony a ohňostrojová show

Statutární město Pardubice ve spolupráci s Kulturním domem Dubina pořádají v sobotu 13. října na Pernštýnském náměstí dětské zábavné odpoledne. Akce se koná u příležitosti XIV. Městských slavností. Pro návštěvníky je připraven velmi lákavý program a to jak na pódiu, tak i v ostatních prostorách náměstí. Zábavné odpoledne pro děti zahájí mažoretky Berušky, nebudou chybět tradiční pohádky Jaroslava Junga nebo malá klauniáda. Celý prostor Pernštýnského náměstí roztančí taneční skupiny Barbaři, Hroch a Arco. Kromě kulturního programu čekají na malé i velké zájemce také soutěžní disciplíny jako chytání rybiček, hod na šaška, hod na čápa, dráha s hokejkou, hod balónku na cíl a mnoho dalšího. Připravena bude rovněž nafukovací skluzavka, cukrová vata a jiné cukrovinky. Za splnění soutěží dostanou děti sladkou odměnu. Celá akce proběhne v sobotu 13.října od 14 do 17 hodin. Vstup na ni je zcela zdarma. Téhož dne se uskuteční i již tradiční lampionový průvod. V čele s městskou policií vychází v 18.00 hodin z Pernštýnského náměstí, dále pokračuje Pernštýnskou ulicí přes Příhrádek a ulicí Labskou. Průvod s lampiony končí na břehu Labe za mostem Pavla Wonky, kde začne od 19.30 hodin velká ohňostrojová show.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.10.

Letní stadion dostane další šanci

Oprava samotného stadionu vyjde na 250 milionů korun bez DPH, zbylé výdaje jsou určeny na vybudování dalšího zázemí pro sportovce, parkovacích míst, osvětlení a řešeno bude také nábřeží Labe. Rekonstrukce se tak nebude týkat pouze areálu letního stadionu, nýbrž i jeho okolí,“ podotkla náměstkyně primátora zodpovědná za územní plánování a investice Helena Dvořáčková.

Společnost celý článek
16.1.

Víte jak snižovat emise CO2? Vyhrajte v soutěži!

Smyslem soutěže je navrhnout opatření, která sníží množství emisí CO2 v každodenním životě.

Společnost celý článek
18.12.

Pardubickou Duklu a Višňovku čeká šestiletá revitalizace

Zastupitelé města právě schválili takzvaný Integrovaný plán rozvoje Statutárního města Pardubice

Společnost celý článek
12.12.

Línek zvolen předsedou správní rady univerzity

Správní rada rovněž odsouhlasila aktualizovaný záměr rozvoje univerzity pro rok 2012.

Společnost celý článek
10.12.

Primátor Deml se sejde se svými předchůdci

Primátoři, kteří řídili město Pardubice po roce 1989, se sejdou poprvé. Jejich hostitel doufá, že pozváním položil tradici.

Společnost celý článek
25.3.

Stacionář získal díky maturantce deset tisíc korun

Hlavními hosty tohoto benefičního koncertu byli Dante a Darinna, finalisté soutěže X-Factor.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting