Dnes on-line s herečkou Martinou Sikorovou

23.5.

Dnes on-line s herečkou Martinou Sikorovou

Dnes on-line s herečkou Martinou Sikorovou

Virtuální divadelní pořad NetHovory na kulturním portálu www.scena.cz se v pondělí 23. května opět po čase přemístí do Východočeského divadla Pardubice. Do "křesla pro hosta“ za počítač tentokrát usedne Martina Sikorová, pravděpodobně jedna z nejlepších komediálních hereček současnosti – alespoň podle počtu Cen za nejlepší ženský herecký výkon GRAND Festivalu smíchu. V loňském ročníku získala Martina Sikorová toto ocenění za ztvárnění role Evelyn v grotesce Čistírna. Letos úspěch obhájila a za roli Adély v inscenaci Pomsta à la Netopýr si odnesla další cenu. Během jedenáctileté historie festivalu se to zatím nepodařilo žádné herečce! Pokud chcete využít jedinečné možnosti živého rozhovoru s Martinou Sikorovou, stačí si otevřít stránky www.scena.cz, proklikat se k NetHovorům a zanechat zde svou otázku, nebo si počkat na pondělí 23. května na 17.00 hodin a ptát se přímo.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.9.

Autogramiáda prezidenta Klause v Heliosu

Autogramiáda začíná v 17.10 hodin.

Společnost celý článek
10.11.

Fosfor v kuřecích kostech

Je možné, že „světélkování“ měly na svědomí pigmenty, které produkují právě baktérie rodu Pseudomonas.

Společnost celý článek
6.12.

U Kostelíčka najdou azyl lidé s Alzheimerovou chorobou

V současné době žije v Pardubicích přes 15 tisíc lidí starších 65 let a během deseti let počet seniorů zdvojnásobí.

Společnost celý článek
12.9.

Od října můžete využít bezplatnou právní pomoc

„Poradenství bude určeno především těm, kteří se dostanou do tíživé životní situace a nebudou se moci umět v problému zorientovat. Předpokládám, že služba bude využívána především příjmově slabšími skupinami obyvatel,“ podotýká primátor města Pardubic Martin Charvát.

Společnost celý článek
30.11.

Deník puberťáka aneb Robert Bellan o dospívání

Mladý člověk v období mezi dvanáctým a patnáctým rokem je extrémně citlivý, „nasává“ informace, zkušenosti, rodičovská výchova má na něj velký vliv. Odborné hledisko mě zajímá z toho důvodu (a myslím, že by mohlo i diváky), že následky rodičovské výchovy si s sebou neseme celý život a určité vzorce chování přenášíme znovu na své děti.

Společnost celý článek
8.8.

Vlak štěstí a naděje přivezl dětem přes půl milionu korun

Až do včerejšího dne se vydražilo 757 obrázků za více než půl milionu korun. Jen letos našlo své nové majitele 513 kreseb.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting