Do divadla nejvýhodněji se sezónní abonentkou!

5.6.

Do divadla nejvýhodněji se sezónní abonentkou!Východočeské divadlo Pardubice nabízí abonentní vstupenky na příští divadelní sezónu 2014/2015. Jedná se o premiérové předplatné, předplatné na veřejné generálky a juniorské abonentky. O předplatné, které majitelům přináší tradiční výhody a slevy, je velký zájem, stávající abonenti by si proto měli své předplatné včas obnovit. Místa jim divadlo rezervuje už pouze do pátku 13. června, po tomto termínu budou neobnovené abonentky prodávány novým zájemcům! Juniorským abonentům jsou místa držena do pátku 12. září.

Cenově výhodné předplatné divákům zaručuje stálé místo v hledišti, které si předplatitel sám vybere, a tím i pravidelnou návštěvu divadla bez čekání na vstupenky na dlouhodobě vyprodaná představení. Pokud divák nebude moci navštívit představení v termínu určeném pro jeho skupinu, může zhlédnout představení v náhradním termínu, tím má jistotu, že uvidí všechny inscenace nastudované Východočeským divadlem. Zdarma jsou rovněž zasílány informace o dění ve VČD formou měsíčního Divadelního zpravodaje.

Divadlo do hlediště zve i vysokoškolské studenty, pro které znovu otevírá speciální abonentní skupinu V (vysokoškoláci), která obsahuje tři tituly – mysteriózní thriller Jméno růže, bláznivou komedii A je to v pytli! a legendární muzikál Balada pro banditu. Bonusem k předplatnému je výměnný kupón určený na libovolné představení z repertoáru pardubického divadla hrané na Malé scéně ve dvoře. Navíc je pro vysokoškolské abonenty připravena akce Poznejte Malou scénu, v rámci které mohou studenti i po vyčerpání kupónu navštívit jakékoli představení domácího souboru a vybraná dovozová představení na Malé scéně ve dvoře za symbolickou cenu 40 Kč! Stačí se jen v předprodeji prokázat abonentkou.

Vedle sezónních abonentních cyklů divadlo nabízí i stále oblíbenější Kupónové předplatné. Jde o zvláštní formu předplatného, která umožňuje získat vstupenky se zajímavou slevou a zároveň dává divákům volnost při výběru titulu a dne představení dle vlastního zájmu. Koupí tohoto typu abonmá získáte 8 kupónů, které můžete vyměnit za vstupenky na 8 vámi vybraných představení z repertoáru Východočeského divadla (nevztahuje se na premiéry, zadaná představení, představení na venkovních scénách a představení hostujících souborů).

Více informací o výhodnosti jednotlivých typů předplatného i o připravovaných titulech se dozvíte v předprodeji VČD nebo na internetových stránkách www.vcd.cz.
Radek Smetana


Dramaturgický plán nadcházející divadelní sezóny
A. Neilson / Lháři (premiéra 11. října 2014 v Městském divadle)
Lehce morbidní současná komedie, ve které jedna dobře myšlená lež přeroste do těch nejabsurdnějších rozměrů. Režie Z. Dušek j. h.

L. Lagronová / Po pláči smích (premiéra 18. října 2014 na Malé scéně ve dvoře)
Laskavý i černý humor v básnickém intimním dramatu o lásce, zášti, ale především o naději. Hra o smutku ze samoty a radosti ze shledání. Režie R. Žák j. h.

P. Valentine / Mezi nebem a zemí (premiéra 6. prosince 2014 v Městském divadle)
Romantická komedie o soužití dvou světů, po které začnete vnímat vlídné duchy a strážné anděly kolem sebe. Režie K. Dušková j. h.

B. Brecht / Kavkazský křídový kruh (premiéra 20. prosince 2014 v Městském divadle)
Legenda o odvaze, lásce, spravedlnosti a statečnosti uprostřed dějinných proměn.
Režie P. Novotný

I. B. Singer / Kejklíř z Lublinu (premiéra 21. února 2015 v Městském divadle)
Divadelní ztvárnění světoznámého románu o muži, jemuž je jeho vlastní život malý, ale který dokáže pronikat zamčenými dveřmi dál a dál, za hranice reálného lidského osudu.
Režie M. Pecko j. h.

U. Hub / Tučnáci na arše (premiéra 28. února 2015 na Malé scéně ve dvoře
– mimo předplatné)
Usměvavý, ale i poučný biblický příběh o třech tučňácích, kteří přežijí potopu světa.
Režie M. Pecko j. h.

E. Albee / Kdo se bojí Virginie Woolfové (premiéra 11. dubna 2015 na Malé scéně ve dvoře)
Nesmírně dráždivá sonda do manželských vztahů plná neočekávaných dějových zvratů, smutku i humoru, která nás nemůže nechat lhostejnými. Režie P. Novotný

A. Schnitzler / Duše – krajina širá (premiéra 25. dubna 2015 v Městském divadle)
Psychologické drama o partnerských vztazích muže a ženy, nejvíce pak o manželství, lásce a nevěře. Režie R. Lipus j. h.

J. Brdečka – V. Blažek – P. Kopta – V. Hála – J. Rychlík / Limonádový Joe
(premiéra 13. června 2015 na Kunětické hoře)
Česká hudební parodie westernů z Divokého západu. Režie M. Schejbal j. h. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.11.

Od pátku o sobě nedal vědět

Jmenovaný je 175 až 180 centimetrů vysoký, hubené postavy, hnědých rovných vlasů a nosí knír. Má modré oči

Společnost celý článek
10.1.

Svědectví přímých účastníků musí žít dál

Na výstavě je zachyceno třináct strhujících příběhů z válečné fronty, koncentračních táborů, komunistických kriminálů i prostředí Státní bezpečnosti.

Společnost celý článek
10.1.

Kam to pardubické Automatické mlýny domelou?

Zastupitelstvo tuto nabídku tedy oficiálně vzalo na vědomí, avšak pověřilo náměstky Františka Brendla a Michala Koláčka vyjednáváním o ceně, hledáním strategického partnera a definováním optimálního podílu města na procesu konverze areálu Automatických mlýnů na areál sloužící veřejnému zájmu. Dále byl Odbor hlavního architekta MmP pověřen zpracováním regulativů zástavby areálu Automatických mlýnů.

Společnost celý článek
27.7.

Tísňová linka pro neslyšící

Nahlásit například krádež, napadení či dopravní nehodu je pro neslyšící a hluchoněmé občany velký problém.

Společnost celý článek
17.12.

Pardubice mají téměř třímiliardový rozpočet

Zastupitelé Pardubic schválili na svém posledním letošním zasedání rozpočet města na příští rok. V roce 2020 bude město hospodařit se zhruba dvěma miliardami 983 miliony korun. Využije jak daňové příjmy a vlastní nedaňové i kapitálové příjmy, tak očekávané investiční a neinvestiční transfery z veřejných rozpočtů. Počítá také se zapojením úvěrových zdrojů na své investiční akce.

Společnost celý článek
12.6.

Přelouč má nové autobusové nádraží

Tento terminál zvýšil nejen pohodlí cestujících, ale především jejich bezpečnost.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting