Do Tisové přijede ministr Gandalovič

22.6.

Do Tisové přijede ministr Gandalovič

Do Tisové přijede ministr Gandalovič

Farmu v Tisové u Vysokého Mýta, kde byl ve čtvrtek 21. června 2007 potvrzen virus ptačí chřipky H5N1, navštíví dnes ministr zemědělství Petr Gandalovič. Stane se tak po dohodě s vicehejtmanem Pardubického kraje Romanem Línkem dnes 22. června 2007 ve 14:30 hodin. Ministr se osobně seznámí s doposud provedenými opatřeními a dalším postupem při likvidaci ohniska nákazy a přijímání veterinárních opatření. Za Pardubický kraj se schůzky zúčastní Petr Šilar, člen Rady Pardubického kraje zodpovědný za životní prostředí, zemědělství a rozvoj venkova a zároveň člen bezpečnostní rady kraje a Aleš Boňatovský, tajemník bezpečnostní rady kraje. Vicehejtman Roman Línek v tuto chvíli jedná s kolegy v Radě Asociace krajů ČR v jihočeském Lipně. V Tisové včera začala likvidace drůbeže, která bude dokončena během dnešního dne. Současně hasiči s vojáky dezinfikují objekty na farmě. Veterináři také rozhodli o nutnosti likvidace domácí drůbeže v obci Tisová.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.3.

Kontakt 2014 - kam po vysoké škole.

Na jednom místě mají návštěvníci veletrhu KONTAKT 2014 možnost absolvovat individuální setkání se zástupci 32 společností působících v různých oblastech hospodářství. Studenti se mohou v osobních konzultacích s personálními manažery firem zeptat na podrobné pracovní podmínky i samotný průběh přijímacího řízení, nabídnout personalistům svůj životopis.

Společnost celý článek
21.5.

O projektu na opravu parku budou znovu rozhodovat zastupitelé

V případě úspěchu by tedy bylo možné začít s revitalizací parku na podzim.

Společnost celý článek
7.9.

Památky se opět otevřou, poprvé i pardubické krematorium

Všechny objekty, s výjimkou Zelené brány, bude možno navštívit zdarma.

Společnost celý článek
14.12.

Pardubické závodiště bude od soboty patřit bruslařům

V sobotu čeká na návštěvníky od 09:00 celodenní program, kdy se na ledě vystřídají malí hokejisté, krasobruslaři a podobně, vyvrcholením pak bude odpoledne hokejová exhibice.

Společnost celý článek
9.11.

V Pardubicích jednají urbanisté o veřejných prostranstvích

Zvláštním veřejným prostranstvím v našem kraji je i krajina pro chov a výcvik ceremoniálních koní v Kladrubech nad Labem, která nyní usiluje o zápis na listinu UNESCO. „Tam je už urbanismus daný pětisetletou historií a je potřeba ho ctít, případně revitalizovat a udržovat,“ dodal Línek, který je předsedou Rady památky hřebčína.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting