Do Tisové přijede ministr Gandalovič

22.6.

Do Tisové přijede ministr Gandalovič

Do Tisové přijede ministr Gandalovič

Farmu v Tisové u Vysokého Mýta, kde byl ve čtvrtek 21. června 2007 potvrzen virus ptačí chřipky H5N1, navštíví dnes ministr zemědělství Petr Gandalovič. Stane se tak po dohodě s vicehejtmanem Pardubického kraje Romanem Línkem dnes 22. června 2007 ve 14:30 hodin. Ministr se osobně seznámí s doposud provedenými opatřeními a dalším postupem při likvidaci ohniska nákazy a přijímání veterinárních opatření. Za Pardubický kraj se schůzky zúčastní Petr Šilar, člen Rady Pardubického kraje zodpovědný za životní prostředí, zemědělství a rozvoj venkova a zároveň člen bezpečnostní rady kraje a Aleš Boňatovský, tajemník bezpečnostní rady kraje. Vicehejtman Roman Línek v tuto chvíli jedná s kolegy v Radě Asociace krajů ČR v jihočeském Lipně. V Tisové včera začala likvidace drůbeže, která bude dokončena během dnešního dne. Současně hasiči s vojáky dezinfikují objekty na farmě. Veterináři také rozhodli o nutnosti likvidace domácí drůbeže v obci Tisová.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.1.

Nakupujete zlevněné zboží?

Zanedbatelné není ani zjištěné užívání nekalých a klamavých obchodních praktik.

Společnost celý článek
18.4.

Najdou horníci ve vesmíru ukradené „uhlo“?

Po březnovém vystoupení alternativního divadla uvidí diváci klasickou situační komedii.

Společnost celý článek
13.5.

Bytová politika v Pardubicích

Městský výbor ČSSD Pardubice analyzoval současný stav a očekávaný vývoj bytových potřeb města

Společnost celý článek
18.3.

Zlatý erb opět získal Lanškroun – letos dokonce dvakrát

Hodnocení provedli studenti a doktorandi ústavu systémového inženýrství a informatiky z ekonomicko-správní fakulty Univerzity Pardubice v rámci výukového programu.

Společnost celý článek
15.12.

Betlémy a betlémáře naleznete v Žamberku

Organizátoři akce letos záměrně zaměřili pozornost na jeden z nejstarších a nejkrásnějších vánočních zvyků - stavění jesliček.

Společnost celý článek
26.3.

Sociální služby podpoří místo EU město

V první vlně zastupitelé Pardubic z Programu podpory služeb sociální prevence rozdělili 5,5 milionu korun, podle Taubera ve druhé fázi bude k dispozici zhruba 6,7 milionu korun.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting