Do Třince “Sprinter“, do Pardubic “504“

5.6.

Do Třince “Sprinter“, do Pardubic “504“

Do Třince “Sprinter“, do Pardubic “504“

Z pražského hlavního nádraží do Třince vyjede v pátek 12. června poprvé nová souprava SC Pendolino Sprinter. Přímý páteční posilový vlak spojí bez zastavení Prahu s Ostravou a dále bude pokračovat do Bohumína, Karviné, Českého Těšína a Třince. Trasu z Prahy do Třince Sprinter urazí za 4 hodiny a 2 minuty. Vlak SC Pendolino Sprinter tak bude provozován pouze jako páteční spoj a z pražského hlavního nádraží bude odjíždět v 16.23 hodin. Jeho první zastávkou bude Ostrava-Svinov, kam dorazí podle jízdního řádu za rekordní 2 hodiny a 57 minut, tedy v 19.20 hodin. Vlak dále zastaví ve stanicích Ostrava hlavní nádraží, Bohumín, Karviná hlavní nádraží, Český Těšín a Třinec, kam souprava dorazí ve 20.25 hodin.  Díky obratu soupravy pendolino pátečního Sprintera bude v sobotu ráno nově vypravován z Ostravy hlavního nádraží spoj SC Pendolino 504 s odjezdem v 9.27 hodin, který dorazí do Olomouce v 10.22 a pokračuje dál do Pardubic, kam přijede v 11.32, a do Prahy, kde vlak jízdu ukončí ve 12.35 hodin. V pátečním Sprinterovi a v sobotním spoji SC Pendolino 504 platí stejné tarifní podmínky i veškerý servis jako v ostatních vlacích kategorie SuperCity a do konce letního období také místenky se slevou Rail plus.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.6.

Čachtická paní bude mučit na hradě Kunětická hora

Alžběta Báthory je pro naše diváky možná známá z filmu, který před nedávnem představil slovenský režisér Juraj Jakubisko.

Společnost celý článek
15.8.

Město Hradec Králové připravuje investice za 60 milionů do projektů na hospodaření s vodou

Téměř 60 milionů korun chce Hradec Králové investovat v následujících třech letech do opatření, která by měla přispět k zadržování vody v krajině na území města.

Společnost celý článek
23.10.

Transformace má první výsledky, pět dětí z dětského domova bydlí v bytě

Prvních pět dětí se tam mohlo už přestěhovat a celá skupina tam spolu s pracovníky Domova hospodaří jako rodina,“ řekl Pavel Šotola po návštěvě budovy Domova a potom i bytu.

Společnost celý článek
6.6.

Město Chrudim bude i letos svědkem tradiční dobročinné aktivity

Na základě internetového hlasování veřejnosti je doplní Centrum J. J. Pestalozziho, o. p. s., a divokou kartu získalo občanské sdružení Šance pro Tebe a Okresní sdružení hasičů Chrudim.

Společnost celý článek
25.1.

Musíme hnout s územním plánováním, říká nový náměstek Koláček

Příchod do funkce náměstka uprostřed volebního období nebude asi zrovna nejlehčí. „V rezortu se za toto volební období udělalo hodně dobré práce, ale samozřejmě i nějaké chyby. "

Společnost celý článek
20.2.

John Glenn a začátky americké pilotované kosmonautiky

Právě John Glenn byl, jak Halousek nepřímo navazuje, jakýmsi americkým Gagarinem.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting