Dobrá rada nad zlato již potřetí

6.2.

Dobrá rada nad zlato již potřetí

Dobrá rada nad zlato již potřetí

Ve středu 31. ledna 2007 byl vyhlášen třetí ročník soutěže zaměřené na aktivity pro rozvoj lidských zdrojů s názvem Dobrá rada nad zlato, a to s mottem vzdělávání - zaměstnání - bohatství. Soutěž vyhlašuje Národní vzdělávací fond, obecně prospěšná společnost, v návaznosti na Inspirační databanku pro rozvoj lidských zdrojů TOPREGION.CZ. Do soutěže se mohou přihlásit podnikatelé, firmy, obce a města, neziskové organizace a státní i veřejné instituce se svými projekty, realizovanými nebo alespoň zahájenými, které pomáhají rozvoji lidí v regionu. Může jít o zajímavé počiny, dobré zkušenosti, aktivity nebo o jednorázové akce v oblasti rozvoje lidských zdrojů. V minulém ročníku soutěžila řada podnětných projektů, které mimo jiné napomáhají snižovat nezaměstnanost v regionech. Přihlašovací formulář a další informace jsou k dispozici na: http://www.topregion.cz/soutez. Za každý kraj ČR lze nominovat až sedm projektů. Seznam nominovaných projektů bude zveřejněn 1. května 2007 na portálu TOPREGION.CZ. Návštěvníci uvedeného portálu budou moci od 1. května do 7. září 2007 hlasovat pro projekt, který považují za nejužitečnější, nejinspirativnější nebo prostě nejlepší pro rozvoj lidí. „V obou předchozích ročnících byl náš kraj zastoupen velice kvalitními projekty, proto doufám, že i letos se budeme v soutěži prezentovat. Náš kraj je úspěšný při čerpání peněz z Evropské unie a i touto cestou lze projekty zviditelnit. Zájemci se mohou hlásit u paní Terezy Hácové na tel. čísle 466 026 230, “ uvedla krajská radní zodpovědná za rozvoj lidských zdrojů, celoživotní vzdělávání a zaměstnanost Jana Smetanová.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.8.

Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

Pardubickou juniorku považuji za jeden z absolutních skvostů nejen města Pardubic, ale celého Pardubického kraje.

Společnost celý článek
27.3.

Nejlépe třídí odpad v Letohradě, Sezemicích a Pustině

Soutěž v třídění odpadů spočívala v dosažení co největšího množství roztříděného odpadu na jednoho obyvatele.

Společnost celý článek
1.6.

Letecký víkend už poosmadvacáté v Pardubicích

Pravidelní návštěvníci této akce vědí, že je na co se dívat nejen na obloze, ale i na zemi. Kluby vojenské historie vás rádi pozvou do svých kempů, podíváte se na nablískané veterány i na nejmodernější auta různých značek. Na své si přijdou i milovníci letecké archeologie. Hasiči s vystavenou technikou budou, dle zatím avizovaného počasí, asi hodně vytíženi. Jejich vozy s vodou budou pro děti i pro dospělé opět skvělým osvěžením.

Společnost celý článek
1.12.

Vánoční stromky budou i letos k dostání před obchody Tesco

Ceny stromků zůstávají na stejné úrovni jako v loňském roce, liší se podle regionů a kvality každého stromku. Standardní vánoční stromek seženete v cenovém rozpětí od 300 do 800 Kč. Z nabídky si vyberou ale i ti, kteří hledají něco speciálního – v nabídce budou i stromky o výšce více než 2 metry při zachování prémiové kvality.

Společnost celý článek
11.3.

Lidovci z pardubického okresu si zvolili nové vedení

OK řešila neudržitelnou situaci ve financování sociálních služeb a usnesením požádala vrcholné orgány KDU-ČSL, kluby poslanců a senátorů za KDU-ČSL, aby iniciovaly systematické řešení nestability sociálního sektoru a trvaly na tom, aby finanční prostředky na zvýšení mezd pracovníků v sociálních službách (včetně neziskových organizací), které vláda nařídila, byly hrazeny ze státního rozpočtu, a to bez prodlení.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting