Dopravu v pardubické nemocnici řídí strážníci

19.1.

Dopravu v pardubické nemocnici řídí strážníci

Dopravu v pardubické nemocnici řídí strážníci

Sněhová kalamita omezila v pondělí 18. ledna průjezd soukromých vozidel v areálu Pardubické krajské nemocnice. Vjezd do zdravotnického zařízení řídí proto operativně městská policie.      Vzhledem ke zúžení průjezdného profilu komunikací je parkování omezeno přenosnými zákazovými značkami tak, aby byl přednostně zajištěn v areálu bezproblémový průjezd sanitních a zásobovacích vozů. Policie žádá řidiče, aby tyto dopravní značky respektovali. Na parkování je nutné používat vyhrazená parkoviště a pokud není na parkovištích místo, musí řidič s vozidlem areál opustit a parkovat mimo nemocnici. Vozidla, která omezí průjezd uvnitř areálu, budou odtažena. Vjezd bude umožněn pouze vozidlům zdravotnické služby a řidičům, kteří řeší akutní zdravotní stav pacienta nebo jeho odvoz. Je bezpodmínečně nutné, aby pak řidič v co nejkratší možné době areál nemocnice opustil.        Vedení zdravotnického zařízení i městská policie žádají pěší návštěvníky nemocnice, aby využívali upravené cesty k pavilonům a dbali zvýšené opatrnosti. Rizikem úrazu hrozí padající namrzlý sníh ze střech, okapů a z ostatních částí budov a uklouznutí s následným pádem. Nemocnice se všem svým klientům omlouvá za vzniklé potíže a žádá o trpělivost a pochopení při zvládání této mimořádné situace, kterou se snaží řešit s maximálním nasazením.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.8.

Propagační jízda hasičů ze zastaví v našem kraji

V pátek 26. srpna bude pragovka pokračovat v do Přibyslavi na letiště.

Společnost celý článek
27.4.

Předškolka letos pomohla pěti desítkám malých dětí se připravit na vstup do školy

Už několik let fungují terénní pracovníci Šance pro Tebe jako pomocníci a průvodci pro prvňáčky a malé děti předškolního věku, které žijí a pohybují se v tak zvaných vyloučených lokalitách. Projekt „Předškolky“ v Chrudimi, Hrochově Týnci, Chrasti a Prachovicích od roku 2014 už zdomácněl. Od loňského dubna nese své výsledky i v obci Čankovice.

Společnost celý článek
6.9.

Farmařské trhy se v Hradci Králové uskuteční již tuto sobotu

Najdete tu na pětadvacet stánků s širokým sortimentem jakostních produktů českých farmářů.

Společnost celý článek
18.11.

Příhrádek čeká rozsáhlá rekonstrukce

Areál je ve vlastnictví státu, spravuje jej Národní památkový ústav, který bude investorem celé akce.

Společnost celý článek
7.1.

Petice proti spalovně zamířila do Senátu

Náměstek Tichý věří, že Ministerstvo životního prostředí ČR spalovnu zamítne, přesto usiluje o podporu Senátu.

Společnost celý článek
12.5.

České "Ferrari" Innotech Mysterro se po 20 letech ukáže veřejnosti

Karoserie má skvělý aerodynamický tvar, vyrobený z karbonu a kevlaru. Interiér je čalouněn kůží prestižní anglické značky Conolli. Dveře bez vnějších klik jsou otevírány pouze elektronicky. Chybí střecha i okna. „To, že Jiří Král s Mysterrem přijede je skvělá zpráva. Po vyrobení prototypu byl projekt zmražen a my jsme opravdu hrdí na to, že se od premiéry v roce 1995 poprvé představí na naší Rally Show v Hradci Králové. Už jen rozchodit motor po 20 letech parkování ve skladu je velký oříšek. Vše se snad ale zvládne a lidé nejenže Mysterro uvidí, ale budou se moci jím i svézt," říká organizátor akce Karel Pohner.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting