Dostihové závodiště Pardubice vsadilo na online marketingovou kampaň

20.8.

Dostihové závodiště Pardubice vsadilo na online marketingovou kampaň

Pardubice – Online marketingová kampaň má přivést na dostihové závodiště v sezóně 2014 více lidí. Ať už jde o sérii dostihů nebo další významné akce, které se zde konají. Kampaň vsadila na tvorbu nového webu www.pardubice-racecourse.cz, online soutěže i komunikaci na sociálních sítích.

„Přáli jsme si, aby na dostihy během sezóny začalo chodit více diváků," vysvětluje Michael Skalický, ředitel Dostihového spolku. „Návštěvnost Velké Pardubické je tradičně skvělá, rozhodli jsme se tedy podpořit zájem diváků i o ostatní dostihy. Letos k tomu využíváme online marketingových nástrojů, které k nám lákají nové návštěvníky pomocí internetových vyhledávačů i sociálních sítí,“ dodává Skalický.

Pardubický Dostihový spolek, a.s., vsadil na spolupráci s místní agenturou – pardubickou společností eBRÁNA, která má v oblasti webových řešení a internetového marketingu bohaté zkušenosti. Kampaň pro sezónu 2014 zahrnuje jednak tvorbu moderního webu, komunikaci s fanoušky na sociálních sítích i rozsáhlou PPC kampaň na Googlu, Seznamu a v prostředí Facebooku. Oslovení velkého množství lidí mají zajistit mimo jiné online soutěže.

„Jako pardubická firma jsme hrdí, že realizujeme webová řešení pro významné pardubické firmy a organizace, jako je dostihové závodiště. Z dalších můžeme jmenovat pardubické letiště, Komorní filharmonii Pardubice nebo Dopravní podnik města Pardubic a další a další," vypočítává Jiří Janků, výkonný ředitel.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.7.

Tuning Party na pardubickém závodišti

V sobotu se můžete těšit na přehlídku toho nejlepšího tuningu v ČR. Soutěže TotalDip Tuning Battle, Tuning Liga a autohifi soutěže dB Drag, Easca, Bass Race a Top Dog zaručují účast opravdové české špičky.

Společnost celý článek
18.6.

Den zdraví návštěvníky oslovil, preventivní vyšetření využilo více lidí než loni

Návštěvníci si mohli prohlédnout ortopedické oddělení, kde se konala i výstava materiálů na ortopedické operace. Zájem o jejich zhlédnutí měli především pacienti před nebo po ortopedické operaci, kteří si mohli prohlédnout celou škálu materiálů využívaných při operaci kolene, ramene a kyčle.

Společnost celý článek
5.11.

Prezident republiky jmenuje nové profesory

V pondělí 5. listopadu v 15.00 hodin odpoledne se ve Velké aule Karolina v Praze uskuteční slavnostní ceremonie.

Společnost celý článek
28.8.

Úroveň školního stravování je stále na dobré pozici

Mrkvová polévka s kapkami rukolového oleje a smaženými krutonky, jako hlavní chod kuřecí roláda plněná krůtí fáší s červenou čočkou a špenátem, bramborové pyré s květákem a teplá zelenina a moučník v podobě tvarohových mufinek s hruškovým ragú a rakytníkem.

Společnost celý článek
19.3.

Alena a Jaromír Krpálkovi získali prestižní ocenění Mosty 2011

Ocenění převzal z rukou místopředsedy Senátu Parlamentu ČR Zděňka Škromacha.

Společnost celý článek
27.6.

Projekt Asistent prevence kriminality přináší první výsledky

Velkým problémem je zde i nedodržování povinné školní docházky, kouření marihuany či velké množství přestupků. Jako příklad uvedla zneužití požárního hydrantu. Několik místních obyvatel dalo do vnitrobloku nafukovací bazénky a pomocí hasičské hadice a hydrantu je napouštěli vodou.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting