Dostihové závodiště Pardubice vsadilo na online marketingovou kampaň

20.8.

Dostihové závodiště Pardubice vsadilo na online marketingovou kampaň

Pardubice – Online marketingová kampaň má přivést na dostihové závodiště v sezóně 2014 více lidí. Ať už jde o sérii dostihů nebo další významné akce, které se zde konají. Kampaň vsadila na tvorbu nového webu www.pardubice-racecourse.cz, online soutěže i komunikaci na sociálních sítích.

„Přáli jsme si, aby na dostihy během sezóny začalo chodit více diváků," vysvětluje Michael Skalický, ředitel Dostihového spolku. „Návštěvnost Velké Pardubické je tradičně skvělá, rozhodli jsme se tedy podpořit zájem diváků i o ostatní dostihy. Letos k tomu využíváme online marketingových nástrojů, které k nám lákají nové návštěvníky pomocí internetových vyhledávačů i sociálních sítí,“ dodává Skalický.

Pardubický Dostihový spolek, a.s., vsadil na spolupráci s místní agenturou – pardubickou společností eBRÁNA, která má v oblasti webových řešení a internetového marketingu bohaté zkušenosti. Kampaň pro sezónu 2014 zahrnuje jednak tvorbu moderního webu, komunikaci s fanoušky na sociálních sítích i rozsáhlou PPC kampaň na Googlu, Seznamu a v prostředí Facebooku. Oslovení velkého množství lidí mají zajistit mimo jiné online soutěže.

„Jako pardubická firma jsme hrdí, že realizujeme webová řešení pro významné pardubické firmy a organizace, jako je dostihové závodiště. Z dalších můžeme jmenovat pardubické letiště, Komorní filharmonii Pardubice nebo Dopravní podnik města Pardubic a další a další," vypočítává Jiří Janků, výkonný ředitel.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.2.

Ústeckoorlickému Rieterovi se daří výroba i vývoj

O perspektivách firmy hovořil Roman Línek před několika týdny i s představiteli zastřešujícího švýcarského koncernu Rieter.

Společnost celý článek
26.9.

Pardubický kraj turistický se představil na veletrhu v Užhorodu

Prezentace Pardubického kraje obohacená velkoplošnými fotografiemi zajímavých míst v kraji se setkala s velkým ohlasem. Pro návštěvníky byla také připravena řada propagačních materiálů o kraji a to především v cizojazyčných mutacích včetně ukrajinštiny, zájem byl rovněž o materiály v českém jazyce. Pardubické perníčky udělaly radost hlavně nejmenším návštěvníkům.

Společnost celý článek
22.5.

Z robotické soutěže v Novém Mexiku se vrátili studenti „elektrotechny“ se stříbrem na krku

Totožný úkol měli soutěžící na mezinárodní soutěži RoboRAVE International, kde nás reprezentovali Marek Musil, Josef Pelc a Vojtěch Tecl. „Říkáme tomu takové malé mistrovství světa. Letět do Spojených států, navíc jako nejlepší tým z České republiky, to byla velká motivace,“ podotkl ředitel SPŠE Ladislav Štěpánek, který studenty na cestě doprovázel.

Společnost celý článek
3.3.

Spory o trasu R43 pokračují

Zdá se, že plány zhatí diplomová práce jednoho studenta.

Společnost celý článek
3.2.

Vedení bezpečností rady je v pohotovosti

Správci vodních toků průběžně monitorují hladiny přehradních nádrží, odkud vypouštějí vodu.

Společnost celý článek
7.12.

Songfest.cz uvítá v únoru rok Psa pestrým programem

Ve středu 14. února v Divadle Drak absolvuje svůj premiérový autorský koncert nevidomá klavíristka a zpěvačka Ráchel Skleničková v doprovodu s Annu Malinarikovou, která zahraje na housle. Festivalovým večerem provází zpěvačka, stejně jako o den později, ve čtvrtek 15. února, v Domě hudby v Plzni, kde na pódiu přivítá Hlas kontra Bas, unikátní projekt vynikající zpěvačky Ridiny Ahmedové a kontrabasisty Patra Tichého. Ve středu 21. února v Eurocentru v Jablonci nad Nisou vystoupí Alikvótní sbor Spektrum s Karlem Kekešim.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting