Drogy za volantem

18.7.

Drogy za volantem

CHRUDIMSKO - Dne 16. července se policisté ze Skutče rozhodli zkontrolovat řidiče nákladního automobilu Tatra 815. Zastavení proběhlo na odstavné ploše u lomu Litická, test na alkohol byl u 37letého řidiče negativní, ale detekční test na přítomnost omamných a psychotropních látek ukázal pozitivní hodnoty na canabis. 
S odběrem krve souhlasil a tomu se ještě týž den podrobil. Nyní bude záležet na výsledcích laboratorního rozboru biologického materiálu, který potvrdí či vyloučí naměřené hodnoty.
V tuto chvíli je podezřelý z přestupku, za který mu hrozí postih ve správním řízení.
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.4.

Kraj sjednotil poskytování pohotovosti

Tyto změny vycházejí z dlouhodobé statistiky návštěvnosti a nijak nesnižují zajištění lékařské péče.

Společnost celý článek
9.9.

Handicapovaní na rybách

Počasí závodům poměrně přálo, avšak změna počasí ze soboty na neděli zřejmě ovlivnila v první části závodu malý počet záběrů.

Společnost celý článek
31.1.

Radní Kroutil: Tréninková kavárna využije jablka z regionu

V integračním centru Kosatec se starají o uplatnění zejména nezaměstnaných lidí s hendikepem.

Společnost celý článek
11.12.

Jmenování 53 nových profesorů prezidentem republiky – mezi nimi dva profesoři z Univerzity Pardubice

Slavnostní ceremonie předání jmenovacích dekretů třiapadesáti profesorům proběhne ve 12:00 hodin ve Velké aule Karolina Univerzity Karlovy v Praze.

Společnost celý článek
30.6.

Preventivní akce se opět vydařila

Důležité na celé akci je dětem přiblížit práci celého integrovaného systému a upozornit je na různé nenadálé situace, které mohou nejen v životě, ale především o nadcházejících prázdninách nastat.

Společnost celý článek
24.2.

Silničáři lákali studenty do práce v oboru

Navíc věkový průměr našich zaměstnanců je vyšší, takže je jen otázkou času, kdy budeme muset uvolněná místa obsazovat mladými lidmi,“ řekl ředitel SÚS Pk Miroslav Němec. Podobně hovořil také náměstek hejtmana Jaromír Dušek, který navíc připomněl i další výhodu práce v silničním hospodářství: „Není tajemstvím, že v Pardubickém kraji na tom nejsme s výší mezd kdovíjak dobře. Přesto si dovolím tvrdit, že právě v oboru silničního hospodářství patří mzdy k té vyšší hranici.“

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting