Dva mladíci nalezeni, jeden nezvěstný již 170 dnů

30.12.

Dva mladíci nalezeni, jeden nezvěstný již 170 dnů

   Středeční večer strávili českotřebovští strážci zákona pátráním hned po dvou mladících.   Ve tři čtvrtě na osm toho dne přišel na obvodní oddělení policistům nahlásit sedmatřicetiletý muž, že pohřešuje od středečního rána svého syna. Ten měl jít údajně k babičce, s kterou měl cestovat na návštěvu k příbuzným. Večer se otec ale dozvěděl, že k příbuzné ráno nedorazil a nedal o sobě ani žádnou zprávu.  Do pátrací akce se zapojili i městští strážníci. Muži zákona kontrolovali místa jeho možného výskytu. Prověřili další příbuzné, jeho kamarády, ale vše s negativním výsledkem. Krátce před devátou hodinou svitla naděje. Šestnáctiletý mladík si vyjel do hlavního města pouze na výlet a doma o tom zapomněl říct. V devět hodin přijel domů a pátrání bylo úspěšně ukončeno.   Krátce po prvním oznámení však následovalo další. Před osmou hodinou večer na linku 112 telefonovala patnáctiletá dívka, že její přítel si chce údajně ublížit. Protože měl být z České Třebové, policisté vyrazili do místa jeho bydliště. Tam jej ale nalezli zcela v pořádku. Na vysvětlení dodal, že mají mít ve vztahu nějaké problémy. Ani přivolaný lékař neshledal žádné známky zranění.   V těchto případech můžeme mluvit o pátrání s dobrým koncem. Jinak tomu je ale na Svitavsku. Právě tady již přes 170 dní rodiče i policie hledají pohřešovaného 19letého chlapce z Moravskotřebovska. Ten odešel z domova již 12. července v průběhu dopoledne a dodnes o sobě nepodal žádné zprávy. Při odchodu si sebou vzal pouze igelitovou tašku s neupřesněným obsahem.  Mladík je bez finančních prostředků, osobních dokladů i mobilního telefonu. Na sobě měl oblečeny černé teplákové kalhoty s šedým pruhem a zelené triko. Pohřešovaný je vysoký 175 až 180 centimetrů, je štíhlý a má černé vlasy. Opakované prověrky u kamarádů, známých, v nemocničních zařízeních jsou stále negativní. Několik provedených pátracích akcí s desítkou policistů i služebních psů nejen v okolí bydliště, ale i v oblasti rybníků, mokřin a rozlehlého lesa, nepřinesly žádný výsledek.   Stejně negativní výsledek měly i odvysílané reportáže v hlavním vysílacím čase.  Nikdo z diváků nám nepodal o pohřešovaném chlapci, či jeho možném výskytu žádné informace. Stejně s negativním výsledkem dopadly i před nedávnem provedené další dvě pátrací akce se speciálně vycvičeným psem.   Policie opětovně žádá veřejnost o pomoc. Prohlédněte si pozorně fotografii pohřešovaného chlapce. Pokud jste ho někde zahlédli, zavolejte prosím na bezplatnou tísňovou linku 158. Zdroj: Policie ČR

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.11.

Víte, kdy muži nosí krajky? NEJEN to se dozvíte na výstavě v poličském muzeu

Na výstavě s názvem Bílá jako sníh, černá jako káva uvidíte pánskou i dámskou módu, složitost turnýry, ocelí vyztužené sukně či sto let staré výukové porcelánové miminko, na kterém si dívky zkoušely péči o dítě. Keramickou a kameninovou konvici na kávu z Vídně, přes dvě stě let staré a mnoha dalších krás a zajímavostí, co pohladí po duši.

Společnost celý článek
14.2.

Pardubický kraj se opět prezentoval na veletrhu cestovního ruchu

S velkým zájmem ze strany návštěvníků se setkaly ukázky práce pana Zdenka Bukáčka, nositele tradice lidového řemesla.

Společnost celý článek
20.2.

Kraj se zbavil nálepky „nejméně navštěvovaného“.

Český statistický úřad zveřejnil údaje o počtu turistů v hromadných ubytovacích zařízeních.

Společnost celý článek
5.6.

McDonald´s zve do zákulisí restaurací

McDonald´s rozšířil sortiment dezertů a nově v McCafé nabízí zákusky pro zákazníky s laktózovou intolerancí a bezlepkovou dietou.

Společnost celý článek
6.12.

FRESH FESTIVAL 2018 SPOUŠTÍ VÁNOČNÍ PŘEDPRODEJ S JEDINEČNÝM DÁRKEM

Pod dohledem Mastera Bartendera budete mít možnost naučit se jak správně čepovat a v závěru ochutnat vlastnoručně načepovaný orosený půllitr nejslavnějšího ležáku světa Pilsner Urquell! Neváhejte a využijte včas výhodné nabídky! Předprodej zvýhodněných vstupenek je do každého města omezen počtem 2000 kusů. Vstupenky lze objednat online na www.freshfestival.cz/vstupenky nebo v síti GoOut a Ticketportal.

Společnost celý článek
12.5.

Optimalizace dopravy na Ústecku pokračuje

Hlavním bodem jednání a také nejdiskutovanějším tématem bylo projíždění železniční zastávky Bezpráví.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting