Dvojnásobný otec Josef Pejchal

18.3.

Dvojnásobný otec Josef Pejchal

V posledních únorových dnech vládla zákulisím VČD velká nervozita, která pramenila nejen z blížící se premiéry Konce masopustu, ale i termínu porodu manželky Pepy Pejchala Darji. Pepa samozřejmě chtěl být u porodu, ale jak to skloubit s fermanem? Nakonec osud stál při Pepovi i statečné Darje a my se před dopolední veřejnou generální zkouškou „Masopustu“ v pátek 26. února z odposlechu, kterým inspicienti volají herce na výstupy, dozvěděli, že Darja ráno porodila dceru Zoe. Šťastný Pepa do našeho divadelního mikrosvěta s radostí vyhlásil: „Darja byla tak hodná a s porodem počkala na dobu mezi představením a ranní zkouškou. Naše dcera přišla na svět po čtvrté hodině ranní, měřila 48 cm a vážila 3,02 kg. Maminka i dcerka jsou zdravé a v pořádku.“
GRATULUJEME!

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.12.

Herci Východočeského divadla Pardubice již tradičně potěšili děti v Pardubické nemocnici. Navštívili je ve slušivých kostýmech Mikuláše, anděla a čerta.

Za pacienty dětského oddělení a oddělení dětské chirurgie v průběhu pondělního dopoledne dorazil Mikuláš a pochopitelně s sebou přibral anděla s čertem.

Společnost celý článek
23.3.

Pardubičtí studenti staví hrad Bouzov z vlnité lepenky

Tématem jubilejního 10. ročníku soutěže Stavby z vlnité lepenky je „Národní kulturní památka České republiky“. Studenti si pro zpracování modelu vybírají nemovité kulturní památky, které jsou na seznamu národních kulturních památek pod správou NPÚ. Na vytvoření stavby mají soutěžící čas do 23. května 2016.

Společnost celý článek
8.2.

Svatého Valentýna opět můžete oslavit darováním krve v Pardubické nemocnici

Valentýnské odběry krve v Pardubické nemocnici mají dva tradiční patrony. Akci od samého začátku podporuje místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Miluše Horská, která se vloni při této příležitosti zařadila mezi prvodárce krve.

Společnost celý článek
9.12.

Zástupci krajů hovořili o závěrech 5. kohezní zprávy

Tuto zprávu vydala letos na podzim Evropská komise a věnuje pozornost hospodářské, sociální a územní soudržnosti.

Společnost celý článek
8.1.

Digitální detektory alkoholu do škol v Litomyšli

Ze zkušenosti pedagogů v celé České republice vyplývá, že alkohol není výjimečnou záležitostí ani na základních školách.

Společnost celý článek
1.10.

Česko prezentovaly švejkovské pivo a svíčková

Polským turistům se představil také Pardubický kraj, který zastupovala Destinační společností Východní Čechy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting