eBRÁNA obhájila titul Nejžádanější zaměstnavatel regionu

5.6.

 eBRÁNA obhájila titul Nejžádanější zaměstnavatel regionu

 Společnost eBRÁNA získala titul The Most Desired Company 2014 (Nejžádanější zaměstnavatel regionu) v soutěži Zaměstnavatel roku. Podařilo se jí tak obhájit loňské vítězství v Pardubickém kraji.

Odborným garantem kategorie The Most Desired Company je studentská organizace AIESEC a titul říká, že si vysokoškoláci z Pardubického kraje zvolili pro své budoucí povolání nejčastěji právě společnost eBRÁNA.

„Dlouhodobá a systematická spolupráce se studenty a školami je oboustranně přínosná – společně překlenujeme mezery mezi teorií akademického vzděláváním a živou praxí,“ říká Jiří Janků, výkonný ředitel eBRÁNA.

„Velkou hodnotu pro náš region má především to, že nám špičkoví lidé neutíkají za prací do Prahy. Zůstávají zde díky příležitostem, které jim nabízí eBRÁNA a další firmy, které pomáhají kultivovat mladé lidi vstupující na trh práce. Aby tu zůstávaly nápady, inovace a kvalifikovaní lidé se nám daří podporovat také díky start-upovému centru GoUP!, které spolufinancujeme,“ dodává Janků.

Je pravdou, že takové ocenění nepřijde samo z nebes, obzvláště, když eBRÁNA zvítězila mezi studenty podruhé v řadě. Znamená to, že je společnost mezi studenty dobře etablovaná, a to především svou zaměstnaneckou politikou a spoluprací se studenty a školami. V uplynulém roce studentům nabídla ucelený projekt stáží „eBRÁNA akademie“, kterým prošla skoro padesátka studentů, karierní poradenství, praxe pro studenty SŠ, přednášky odborníků ve školách a na univerzitních veletrzích pracovních příležitostí.

„Z titulu, který jsme získali již podruhé, mám osobně velikou radost. Znamená to, že studenti a absolventi oceňují, že se k nim snažíme přistupovat individuálně a podporujeme jejich sebevědomí, aby si uvědomili své kvality. Nejenom s uchazeči o práci, ale i se stážisty se společně bavíme o tom, jaké mají vize do budoucna a pokud vidíme možnost uplatnění v eBRÁNĚ, rádi jim umožníme, aby se u nás realizovali,“ říká vedoucí personálního oddělení Ivana Palarčíková.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

8.9.

Největší požáry za srpen? Ty na Pardubicku

První příčku v hasičské statistice za měsíc srpen „obsadí“ požár z 30. srpna, kdy časně ráno zachvátily plameny Elektrárny Chvaletice. Jednalo se o požár vnějšího zauhlování v elektrárně. Škoda byly předběžně vyčíslena na 50 milionů korun. Uchránit se podařilo majetek ve výši 400 milionů korun. Stanoveny jsou stále čtyři verze vzniku požáru – nedbalost, samovznícení uhlí, zadření ložiska na pásovém dopravníku nebo závada na elektroinstalaci.

Společnost celý článek
23.5.

Na nádraží zastaví transport smrti

Historická vlaková souprava, připomene transporty slovenských židů do koncentračních táborů.

Společnost celý článek
25.1.

Premiéra výstavy Moje tělo v OC Futurum se díky enormnímu zájmu dočkala prodloužení

Několik stovek děti ze základních i mateřských škol a více než tisíc dalších malých návštěvníků a návštěvnic z Hradce Králové a širšího okolí prozatím zavítalo na edukativní výstavu Moje tělo. Expozice je od 18. ledna přístupná v obchodním a zábavním centru Futurum Hradec Králové a s ohledem na enormní zájem bude o týden prodloužena, a to do 3. února.

Společnost celý článek
22.5.

Správa a údržba silnic: rating Aa1.cz

Náměstek hejtmana Ivo Toman a ředitel Správy a údržby silnic Miroslav Němec převzali ratingové hodnocení Aa1.cz.

Společnost celý článek
9.10.

Město může uklidit pouze část chodníků

Pardubice se připravují na první zimu, během níž bude platit takzvaný chodníkový zákon.

Společnost celý článek
3.12.

Medaile města převzali všichni letošní laureáti

Bez ohledu na vlastní riziko vytáhli jeho bezvládné tělo z rozvodněné Chrudimky-

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting