Ezoterika 2016 - Pardubice - 10 let

29.9.

Ezoterika 2016 - Pardubice - 10 let


1. – 2. 10. 2016, SO 10.00 – 18.00 / NE 9.00 – 16.00
ABC KLUB, PARDUBICE

O víkendu 1. – 2. 10. 2016 proběhne v prostorách Klubu ABC v Pardubicích Na Olšinkách jubilejní 10. ročník festivalu EZOTERIKA. Festival i letos nabídne na 70 prodejců a vystavovatelů s nejrůznějším zbožím a službami spojenými se zdravým životním stylem.


Návštěvníci se mohou těšit na kartáře, astrology, numerology, chiromantiky, poradit se v oblastech psychologie, kineziologie, hlubinné terapie, nejrůznější výklady, rodinné konstelace, využít nabídku zboží od svíček, knih, CD, obrazů, oblečení, talismanů a dárkových předmětů, mandal, kamenů či šperků, až po zdravé potraviny, čaje, oleje nebo přírodní produkty včetně kosmetiky. Novinkou roku 2016 je pak KARMALOGIE.


Nedílnou součástí festivalu EZOTERIKA jsou nejrůznější přednášky, praktické semináře, meditace a relaxační cvičení. Návštěvníci budou moci navštívit kartáře známé např. z TV – Janu Demeterovou (TV Prima Love), Olgu Sellene (TV Prima), Martinu Blaženu Boháčovou, dále léčitelku Evu Kalivodovou Štichovou, Marii Plášilovou či Marcelu Košanovou. Zajímavostí budou léčivé obrazy Jany Marie Kastnerové


Vstupné na festival je 50,- Kč a vstupenka platí vždy na jeden celý den. Aktuální informace včetně programu přednášek, ubytování, dopravy či parkování je možné najít na www.ezoterika-pardubice.webnode.cz. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.8.

Pardubické kostely se otevřou milovníkům památek

Milovníci památek dostanou v neděli 14. září opět příležitost navštívit místa, která nejsou běžně přístupná.

Společnost celý článek
7.10.

V Ústí se vyšetřuje magnetickou rezonancí

Použitím magnetické rezonance se zlepšuje včasná diagnostika především nádorových onemocnění.

Společnost celý článek
4.11.

10.11.2009: O Semtínské spalovně veřejně!

Široká veřejnost může v úterý 10.listopadu ještě zasáhnout do budoucnosti spalovny průmyslových odpadů v Semtíně

Společnost celý článek
6.12.

Známe dobrodince roku 2018

„Nesmírně si cením všech, kteří pomáhají, ať už fyzicky nebo finančně. Rovněž si vážím spolupráce neziskového sektoru a Pardubického kraje, protože v našem regionu je zcela výjimečná. Jeden z nejúspěšnějších počinů korunující tuto spolupráci představuje projekt Burzy filantropie a podpora jednotlivých neziskových organizací,“ smekla pomyslný klobouk díků místopředsedkyně Senátu Miluše Horská.

Společnost celý článek
30.9.

Pardubice požádají unii o 420 milionů

Pardubice například chtějí pro střed města získat zhruba 100 milionů na zvýšení kvality městského prostředí v centru.

Společnost celý článek
9.6.

Město v červnu plánuje další dražbu

Prohlídky všech tří dražených nemovitostí jsou naplánovány na středu 14. a pondělí 19. června, a to vždy od 16 do 17 hodin přímo na adrese jednotlivých objektů a pozemku. Samotná dražba se pak uskuteční ve čtvrtek 22. června v zasedací místnosti budovy magistrátu v ulici U Divadla, č.p. 828. Zápis do všech dražeb odstartuje v pravé poledne, tedy ve 12 hodin, a dražit se bude postupně. První dražba bude zahájena ve 13 hodin.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting