Falešný zaměstnanec BIS vyžadoval prebendy

30.3.

Falešný zaměstnanec BIS vyžadoval prebendy

Falešný zaměstnanec BIS vyžadoval prebendy

V minulých dnech obvinili kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování 42letého muže z Pardubic z trestného činu podvodu a padělání a pozměňování veřejné listiny.  Obviněný se těchto činů měl dopustit tím, že se několikrát pod smyšleným jménem M. Sádovský vydával za pracovníka Bezpečnostní informační služby České republiky (BIS) a požadoval neomezené vstupy do VIP prostor různých sportovních zařízení (dostihy, hokej apod.) Muž se prokazoval padělaným průkazem a odznakem této bezpečnostní složky státu. Pardubická policie žádá občany o případnou součinnost při vyšetřování této trestné činnosti. Pokud kohokoliv z vás v minulosti někdo oslovil a žádal, podobně jako ve výše popisovaných případech, zvýhodnění, přihlaste se, prosím, pardubickým kriminalistům na telefonním čísle +420 974 566 208 nebo přímo na lince 158.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.1.

Večer současné rumunské dramatiky na Malé scéně VČD

Pan Duta je navíc zapálený divadelník, který k mému překvapení vystudoval Divadelní a filmovou fakultu v Bukurešti.

Společnost celý článek
9.1.

Oxid uhelnatý málem usmrtil celou rodinu

Majitel inkriminovaného bytu měl svedený vývod z plynového kotle v koupelně a z digestoře v kuchyni do jednoho komínu.

Společnost celý článek
9.2.

Známe vítěze soutěže Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje

Soutěžní práce hodnotila odborná porota, v níž se objevili například akademický malíř František Zálabský, někdejší ředitel pražského Muzea Kampa a výtvarník Jiří Lammel, malíř Ondřej Kmošek nebo fotograf a držitel řady ocenění Tomáš Kubelka.

Společnost celý článek
29.10.

Nezisková organizace Šance pro tebe hostila minulý týden tradiční setkání zástupců dobrovolnických center Pardubického kraje.

Obsah debaty shrnul Michal Chlumský z Koalice nevládek Pardubicka: „Přítomní dobře poznamenali, že dobrovolnické činnosti se čím dál více věnuje i střední a starší generace. Hovořili jsme například o dobrovolnících z řad seniorů, kteří mají mnoho elánu a svůj volný čas chtějí trávit aktivně a dobrovolnická činnost je pro ně také zajímavým zpestřením dne.

Společnost celý článek
20.9.

Kladruby naruby vidělo na dva tisíce lidí

Znovu se ukázalo, jaký má hřebčín a jeho okolí turistický potenciál. Návštěvnost se zvyšuje už od dokončení rekonstrukce a takové akce, kde jsou nádherné ukázky s koňmi i zábava pro děti a celé rodiny, dokážou nalákat i několik tisíc lidí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting