Fanoušci Pardubic se mohou převést. Bude se měřit, jak hlasitě fandí.

20.3.

Fanoušci Pardubic se mohou převést. Bude se měřit, jak hlasitě fandí.Na pardubické fanoušky čeká v neděli 23. března pořádná výzva. Na druhé domácí čtvrtfinále proti Třinci totiž vyšle Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy, komisaře s profesionálním hlukoměrem. Ten změří, jak hlasitě se na pardubickém stadionu fandí. Pokud by byli pardubičtí fanoušci nejhlasitější ze všech osmi čtvrtfinálových arén, mohou se těšit na hořkou odměnu. Radegast totiž vynásobí nejvyšší naměřenou hodnotu deseti a přesně tolik hořkých piv dodá nejhlasitějším fanouškům.


„Díky fanouškům má play off tu správnou atmosféru nabitou emocemi. Měření hlasitosti nám ukáže, který klub má doma to nejbouřlivější prostředí,“ řekl marketingový manažer Radegastu Karel Kraus. 

Pravidla jsou pro všechny kluby stejná. Měřit se bude vždy na jednom domácím zápase čtvrtfinále. Komisař bude stát během celého zápasu co nejblíže domácí střídačky, aby naměřená hodnota odpovídala tomu, co slyší hráči. Zatím platný rekord drží vítkovičtí příznivci, kteří loni v zaplněné ČEZ Aréně dosáhli hlasitosti 119,3 decibelů. Nejhlasitější fanoušci play off, které určí měření během čtvrtfinále, získají pivní odměnu v podobě piv v počtu naměřené hodnoty vynásobené deseti. 

Letošní novinkou bude měření v průběhu finálové série. To vysvětluje Karel Kraus: „Rozhodli jsme se změřit hlasitost i během celého finále. Bude zajímavé sledovat, zda s rostoucím napětím poroste i výkon fanoušků. Uvidíme tak nejen souboj na ledě, ale i v hledišti.“  

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.6.

Preventivní akce se opět vydařila

Důležité na celé akci je dětem přiblížit práci celého integrovaného systému a upozornit je na různé nenadálé situace, které mohou nejen v životě, ale především o nadcházejících prázdninách nastat.

Společnost celý článek
5.2.

Na registr vozidel přes mobilní telefon

Odbor dopravy podle něj denně navštíví v průměru 100 klientů, tedy kolem 2 tisíc za měsíc.

Společnost celý článek
4.12.

Kam se poděly české a moravské tance? V tanečních se učí jen polka

Jenže co takový kvapík, čtverylka, odzemek, verbuňk, ondráš, kalamajka, skočná či maděra? Živý český folklór se pomalu vytrácí, udržuje se jen v menších dědinách na Moravě, v Čechách pak snad jedině na Chodsku. V paměti lidí ho pak pomáhají udržovat folklórní soubory v celé republice.

Společnost celý článek
18.8.

Nad Pardubicemi bude cvičit AWACS

Nejedná se o nic mimořádného, tato cvičení zde jsou prováděna pravidelně

Společnost celý článek
14.2.

Pardubický kraj se opět prezentoval na veletrhu cestovního ruchu

S velkým zájmem ze strany návštěvníků se setkaly ukázky práce pana Zdenka Bukáčka, nositele tradice lidového řemesla.

Společnost celý článek
21.3.

Trenérem mužské hokejbalové reprezentace je krajský silničář Jiří Mašík

Jiří Mašík byl jako asistent u národního týmu mužů v roce 2009, kdy na domácím mistrovství světa získal tým zlaté medaile. V letech 2007 až 2014 vedl juniorskou reprezentaci hráčů do 20 let.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting