Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

23.3.

Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

Po velkém úspěchu loňského ročníku se mezinárodní přehlídka filmu, televize a videa Febiofest opět zastaví také v Pardubicích. Tato nejmasovější audiovizuální akce u nás, která svým rozsahem nemá ve střední Evropě obdoby, by měla být mnohem velkolepější než předchozí ročníky. Febiofest se po roce přesouvá z kina Jas na nové, lukrativnější místo přímo v centru Pardubic, do moderního multikina CineStar, které sídlí v prostorách Obchodního centra Grand. Díky přesunu bude možné z této výjimečné přehlídky vytvořit skutečně velkolepý svátek milovníků stříbrného plátna, jaký Pardubice dosud nezažily. Prestižní Febiofest se letos v Pardubicích uskuteční od 5. do 9. dubna. Slavnostní zahájení festivalu okoření také velkolepá recepce, která je díky svému originálnímu pojetí považována za jednu z nejvýznamnějších společenských a kulturních událostí nejen v Pardubicích, ale v celém kraji. Pravidelně se tu schází řada celebrit kulturního i společenského života. Tradičně jsou na tuto akci zvány velmi reprezentativní filmové delegace, které se zpravidla nikde jinde na Febiofestu mimo Prahy a Pardubic v tak hojném počtu nesejdou. Do hlavní části programu Febiofestu v Pardubicích se opět podařilo získat výběr toho nejlepšího z čtrnáctého ročníku pražské přehlídky. Diváci budou mít znovu možnost vidět spoustu velmi kvalitních snímků v distribučních předpremiérách, tedy ještě dříve, než se dostanou běžně do kin. Stejně jako v předchozích letech bude věnována zvýšená pozornost propagaci festivalu. Pakliže se v uplynulém roce hovořilo o tom, že duch Febiofestu byl v Pardubicích cítit všude a že jeho prezentaci nebylo v ulicích města možné přehlédnout, letos bude ještě intenzivnější. Proto bude se značným předstihem ve městě umístěna řada propagačních materiálů připomínajících tento svátek milovníků stříbrného plátna.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.12.

Policisté Pardubického kraje mají ředitelství i prapor

Jedním z tvůrců reformy veřejné správy byl tehdy i současný hejtman Pardubického kraje Radko Martínek.

Společnost celý článek
10.2.

Řidiči budou povinně vozit vestu a formulář

Co se týče hašení vozu, je podle ministra důležité rychle utéci.

Společnost celý článek
10.3.

Den D 2010: hlasovat můžete až do neděle

Letošní ročník galavečera Den D 2010 se uskuteční v neděli 14. března od 16 hodin ve Východočeském divadle v Pardubicích.

Společnost celý článek
29.3.

Poslanecká kancelář Pirátů mění adresu

Poslanecká kancelář pirátského poslance Mikuláše Ferjenčíka se od 1. dubna 2019 přesouvá do nově vznikajícího krajského pirátského centra ParduPiCe.

Společnost celý článek
12.10.

Školy knihu o Ležákách využijí při výuce

Autorkou díla je Jarmila Doležalová ml., dcera Jarmily Doležalové rozené Šťulíkové, která vyhlazení Ležáků přežila. Kniha je rozdělena do pěti kapitol.

Společnost celý článek
24.4.

Přípravy na rekonstrukci haly v České Třebové pokračují. Hejtman se zúčastní kontrolního dne

„Za přítomnosti zástupců společnosti Profistav Litomyšl, projektanta stavby a dalších zainteresovaných pracovníků budeme řešit především projektové práce spojené s nově připravovanou konstrukcí střechy.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting