Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

23.3.

Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

Po velkém úspěchu loňského ročníku se mezinárodní přehlídka filmu, televize a videa Febiofest opět zastaví také v Pardubicích. Tato nejmasovější audiovizuální akce u nás, která svým rozsahem nemá ve střední Evropě obdoby, by měla být mnohem velkolepější než předchozí ročníky. Febiofest se po roce přesouvá z kina Jas na nové, lukrativnější místo přímo v centru Pardubic, do moderního multikina CineStar, které sídlí v prostorách Obchodního centra Grand. Díky přesunu bude možné z této výjimečné přehlídky vytvořit skutečně velkolepý svátek milovníků stříbrného plátna, jaký Pardubice dosud nezažily. Prestižní Febiofest se letos v Pardubicích uskuteční od 5. do 9. dubna. Slavnostní zahájení festivalu okoření také velkolepá recepce, která je díky svému originálnímu pojetí považována za jednu z nejvýznamnějších společenských a kulturních událostí nejen v Pardubicích, ale v celém kraji. Pravidelně se tu schází řada celebrit kulturního i společenského života. Tradičně jsou na tuto akci zvány velmi reprezentativní filmové delegace, které se zpravidla nikde jinde na Febiofestu mimo Prahy a Pardubic v tak hojném počtu nesejdou. Do hlavní části programu Febiofestu v Pardubicích se opět podařilo získat výběr toho nejlepšího z čtrnáctého ročníku pražské přehlídky. Diváci budou mít znovu možnost vidět spoustu velmi kvalitních snímků v distribučních předpremiérách, tedy ještě dříve, než se dostanou běžně do kin. Stejně jako v předchozích letech bude věnována zvýšená pozornost propagaci festivalu. Pakliže se v uplynulém roce hovořilo o tom, že duch Febiofestu byl v Pardubicích cítit všude a že jeho prezentaci nebylo v ulicích města možné přehlédnout, letos bude ještě intenzivnější. Proto bude se značným předstihem ve městě umístěna řada propagačních materiálů připomínajících tento svátek milovníků stříbrného plátna.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

1.4.

Typ, který změnil leteckou dopravu, navštíví Aviatickou pouť

Legendární Dakota přiletí v markingu chronografů BREITLING ze Švýcarska ve skupině ještě s dalšími leteckými veterány jako Jakovlev Jak-11, Grumman Avenger a Pilatus P-2. Společně přispějí do téměř šestihodinového letového programu.

Společnost celý článek
13.11.

Frustraci si vybíjel na policejní fábii

“Demolition man“ byl ošetřujícím lékařem ponechán až do stavu naprostého vystřízlivění.

Společnost celý článek
30.5.

Dny chleba 2014 a národní soutěž Chléb roku 2014

Odborníci z pekařského a cukrářského Svazu jsou připraveni médiím poskytnout zajímavé rozhovory na téma výroby dobrého chleba, kvality pekařských výrobků, či aktuálních trendů ve výrobě a na trhu pekařských výrobků.

Společnost celý článek
15.1.

Talentové zkoušky zahájily přijímací řízení na střední školy

Studium na škole je velmi náročné. Kromě třiceti hodin teoretické gymnaziální výuky absolvují studenti šestnáct hodin sportovní přípravy týdně.

Společnost celý článek
29.5.

Kampaň hledá společnosti přátelské rodině

Očekáváme, že kampaní přispějeme ke zvýšení společenské prestiže rodiny.

Společnost celý článek
17.5.

Molekulární biologie a její barevné kombinace

Pro všechny zájemce připravili navíc organizátoři možnost si zakoupit vstupenky v předprodeji v sítích GoOut , Ticketportal nebo online na www.freshfestival.cz/vstupenky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting