Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

23.3.

Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

Po velkém úspěchu loňského ročníku se mezinárodní přehlídka filmu, televize a videa Febiofest opět zastaví také v Pardubicích. Tato nejmasovější audiovizuální akce u nás, která svým rozsahem nemá ve střední Evropě obdoby, by měla být mnohem velkolepější než předchozí ročníky. Febiofest se po roce přesouvá z kina Jas na nové, lukrativnější místo přímo v centru Pardubic, do moderního multikina CineStar, které sídlí v prostorách Obchodního centra Grand. Díky přesunu bude možné z této výjimečné přehlídky vytvořit skutečně velkolepý svátek milovníků stříbrného plátna, jaký Pardubice dosud nezažily. Prestižní Febiofest se letos v Pardubicích uskuteční od 5. do 9. dubna. Slavnostní zahájení festivalu okoření také velkolepá recepce, která je díky svému originálnímu pojetí považována za jednu z nejvýznamnějších společenských a kulturních událostí nejen v Pardubicích, ale v celém kraji. Pravidelně se tu schází řada celebrit kulturního i společenského života. Tradičně jsou na tuto akci zvány velmi reprezentativní filmové delegace, které se zpravidla nikde jinde na Febiofestu mimo Prahy a Pardubic v tak hojném počtu nesejdou. Do hlavní části programu Febiofestu v Pardubicích se opět podařilo získat výběr toho nejlepšího z čtrnáctého ročníku pražské přehlídky. Diváci budou mít znovu možnost vidět spoustu velmi kvalitních snímků v distribučních předpremiérách, tedy ještě dříve, než se dostanou běžně do kin. Stejně jako v předchozích letech bude věnována zvýšená pozornost propagaci festivalu. Pakliže se v uplynulém roce hovořilo o tom, že duch Febiofestu byl v Pardubicích cítit všude a že jeho prezentaci nebylo v ulicích města možné přehlédnout, letos bude ještě intenzivnější. Proto bude se značným předstihem ve městě umístěna řada propagačních materiálů připomínajících tento svátek milovníků stříbrného plátna.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.10.

Běh naděje v Pardubicích pod taktovkou univerzity

První start se koná na Pernštýnském náměstí přesně v 10 hodin dopoledne pro běžce.

Společnost celý článek
7.3.

Světový den ledvin je tady. Navštivte 13. března dialyzační středisko v Ústí nad Orlicí a nechte se vyšetřit

Ačkoli zodpovědný přístup ke klasické prevenci v České republice stále stoupá, na ledviny se bohužel často zapomíná. Přitom právě ony patří mezi nejdůležitější orgány v těle, jelikož čistí tělo od odpadních látek, regulují množství vody v organismu a zároveň také produkují důležité hormony, které ovlivňují metabolismus kostí a oběhovou soustavu.

Společnost celý článek
19.10.

Letní stadion dostane další šanci

Oprava samotného stadionu vyjde na 250 milionů korun bez DPH, zbylé výdaje jsou určeny na vybudování dalšího zázemí pro sportovce, parkovacích míst, osvětlení a řešeno bude také nábřeží Labe. Rekonstrukce se tak nebude týkat pouze areálu letního stadionu, nýbrž i jeho okolí,“ podotkla náměstkyně primátora zodpovědná za územní plánování a investice Helena Dvořáčková.

Společnost celý článek
15.5.

Gladiator Race překážková dráha i kontaktní sprint proběhne již tento pátek a sobotu u OC Futurum Hradec Králové

V pátek 17. a v sobotu 18. května se u obchodního a zábavního centra Futurum Hradec Králové uskuteční klání na překážkové trase pro děti a mládež či kontaktní sprint na 100 metrů o sedmi překážkách pro hobby i profi dospělé.

Společnost celý článek
4.3.

Vloupání do bytu

Kolegové z místního obvodního oddělení se případem nyní zabývají s podezřením ze spáchání přečinů krádeže a porušování domovní svobody.

Společnost celý článek
11.6.

Hvězdicová jízda Pardubickým krajem

Vůz se hned první den představil obyvatelům a návštěvníkům České Třebové, Chocně a Ústí nad Orlicí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting