For model 2013 pro všechny hravé

15.2.

For model 2013 pro všechny hravé


Začátek března bude na olomouckém výstavišti Flora patřit všem, co si rádi hrají. Příznivci modelování z papíru, plastu, dřeva či jiných materiálů  a sběratelé nejrůznějších kuriozit obsadí od 1. do 3. března výstavní pavilony E, G a H.

11. ročník výstavy modelů a sběratelství FOR MODEL představí v kapesním vydání historické  bitevní lodě, letadla, automobily, železniční i bojovou techniku. Návštěvníci se mohou těšit na  hasičská, policejní vozidla, bugginy, pohyblivé modely vláčků, vrtulníků, létající ultralehká „éra“ a další zajímavosti.

Příznivci sběratelství se mohou těšit na kolekce turistických známek, mincí, odznaků, starých hraček, hudebních nástrojů,  vojenskou i hasičskou výzbroj  a výstroj, či sbírky nejrůznějších kuriozit.

Brána výstavy budou otevřeny denně od 9  do 18, poslední den do 17 hodin. Vstupné je 50 Kč, zlevněné pro důchodce  a děti 20 Kč. Zdarma  mohou na For Model děti do 10 let a držitelé průkazů ZTP, ZTP- P.             
                                   Další zprávy z kategorie "Společnost"

8.1.

Zájemcům o privatizaci bytů poradí na Finančním veletrhu

Pardubice v letošním roce zahájí privatizaci zhruba 1 tisíce městských bytů v 17 domech.

Společnost celý článek
12.5.

Agent, který sbírá body, se po roce vrátil do paláce pardubice

Za každých 200 Kč utracených v jakémkoliv obchodě dostane zákazník samolepku v hodnotě 1 bodu. Samolepky se lepí do speciální hrací karty a následně se proměňují za hodnotné dárky, které jsou rozděleny do tří kategorií podle počtu nasbíraných bodů.

Společnost celý článek
1.2.

Sociální služby mají na letošní rok rekordní částku

„Bylo to složité období, kdy vláda na jedné straně zvyšovala platy v sociálních službách, ale na straně druhé některá zvýšení nepromítla do dotací krajům. Nakonec se po mnoha jednáních vše podařilo dotáhnout do zdárného konce a věřím, že nám to významně pomůže ke stabilizaci sociálních služeb a udržení zaměstnanců v těchto velmi náročných službách,“ uvedl Pavel Šotola, radní pro sociální péči a neziskový sektor.

Společnost celý článek
22.12.

Dataprojektory: vánoční dárek pro hasiče

Hasiči potřebují audiovizuální techniku ke školení dobrovolných i profesionálních hasičů.

Společnost celý článek
11.12.

Spalovna „vytáhla“ lidi z tepla svých domovů

Petici proti spalovně podepsalo více než 47 tisíc lidí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting