FOXCONN je druhým největším exportérem roku 2017

22.12.

FOXCONN je druhým největším exportérem roku 2017

Společnost FOXCONN obsadila hned dvě druhé příčky v tradiční soutěži EXPORTÉR ROKU 2017. Stříbro získala v kategoriích Objem exportu 1993 – 2016 a Objem exportu 2016, což se jí podařilo již podeváté za sebou. Na slavnostním vyhlášení 23. ročníku v Kaiserštejnském paláci přebral ocenění z rukou viceprezidenta Hospodářské komory ČR Zdeňka Somra a předsedy Senátu Milana Štěcha, její finanční ředitel Jan Antonín.

Obhájení druhého místa v devíti po sobě jdoucích ročnících je výsledkem práce skvělého týmu lidí, kteří neustále překonávají očekávání našich zákazníků, a investic do existujících i nových businessů. Být druhým největším exportérem v zemi a největším exportérem v Pardubickém kraji je pro nás také závazkem pro léta budoucí,“ říká Jan Antonín a dodává: „V roce 2018 bychom se rádi soustředili zejména na udržování a rozvoj stávajících trhů.“

FOXCONN s objemem exportu za rok 2016 ve výši 117,8 miliard Kč se pravidelně umisťuje na druhém místě v obou kategoriích za mladoboleslavskou Škodou Auto již od roku 2009. V následujících letech plánuje na českém trhu dále rozvíjet své aktivity, investovat do nových projektů a zaměřit se také na oblast vývoje a výzkumu řešení napojených na Průmysl 4.0.

Foxconn CZ sklízí úspěchy nejen v soutěži EXPORTÉR ROKU. Třikrát byl také vyhlášen nejlepším zaměstnavatelem Pardubického kraje a umístil se i na stupních vítězů v celorepublikovém kole.

Soutěž EXPORTÉR ROKU pod záštitou Hospodářské komory ČR, pořádaná Středním podnikatelským stavem a Asociací na podporu podnikání ČR, se letos konala již po třiadvacáté. Pro firmy znamená jedinečnou příležitost porovnat svou výkonnost s podniky působícími napříč různými obory.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.3.

České tradice v rámci Multikulturního týdne

Dětský folklorní soubor Perníček tady v živém hudebním doprovodu naučí účastníky workshopu základy českých lidových tanců.

Společnost celý článek
13.1.

Žádosti o dotace z Programu podpory bezbariérovosti v roce 2014

Poskytnutá podpora může mít investiční i neinvestiční charakter. Více informací naleznete v Pravidlech pro poskytování dotací z Programu podpory bezbariérovosti, která jsou umístěna na stránkách města Pardubice.

Společnost celý článek
15.4.

Avízo: Simulátor kamionu, 3D malování vajíček, chemické kouzlení. Univerzita zve na Noc mladých výzkumníků

Studenti a akademici Univerzity Pardubice připravili pro všechny hravé zájemce bez rozdílu věku odpoledne a noc plnou zábavy, vědy a poučení. NOC MLADÝCH VÝZKUMNÍKŮ letos nabídne například velikonoční chemické kouzlení, simulátor kamionu nebo workshop angličtiny.

Společnost celý článek
1.12.

Město deklarovalo připravenost k dostavbě D11 u Hradce

Tímto řešením padá varianta západního sjezdu poblíž Stěžer. Stavba by měla být realizována v roce 2014.

Společnost celý článek
11.10.

Veřejná sbírka Bílá pastelka

Bílá pastelka, jako symbol nevidomých i bílé slepecké hole, bude prodávána za symbolickou cenu minimálně 20 korun.

Společnost celý článek
20.12.

Terapie humorem Pirate Swing Bandu a Ivana Mládka v Pardubicích fungovala

Hold hudebním hrdinům, kteří v letošním roce odešli z toho světa, patřil v podobě Ševčíkovy autorské písně též neúnavnému propagátorovi sborového zpěvu na východě Čech Vlastislavu Novákovi. Ten byl mimochodem profesorem dirigování a mezi jeho žáky byl i Jiří Ševčík. „Také díky němu mohu stát na pódiu,“ uzavřel vzpomínku na legendárního zakladatele Pardubického dětského sboru, Vysokoškolského uměleckého souboru či Mezinárodního festivalu pěveckých sborů IFAS.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting