FOXCONN je druhým největším exportérem roku 2017

22.12.

FOXCONN je druhým největším exportérem roku 2017

Společnost FOXCONN obsadila hned dvě druhé příčky v tradiční soutěži EXPORTÉR ROKU 2017. Stříbro získala v kategoriích Objem exportu 1993 – 2016 a Objem exportu 2016, což se jí podařilo již podeváté za sebou. Na slavnostním vyhlášení 23. ročníku v Kaiserštejnském paláci přebral ocenění z rukou viceprezidenta Hospodářské komory ČR Zdeňka Somra a předsedy Senátu Milana Štěcha, její finanční ředitel Jan Antonín.

Obhájení druhého místa v devíti po sobě jdoucích ročnících je výsledkem práce skvělého týmu lidí, kteří neustále překonávají očekávání našich zákazníků, a investic do existujících i nových businessů. Být druhým největším exportérem v zemi a největším exportérem v Pardubickém kraji je pro nás také závazkem pro léta budoucí,“ říká Jan Antonín a dodává: „V roce 2018 bychom se rádi soustředili zejména na udržování a rozvoj stávajících trhů.“

FOXCONN s objemem exportu za rok 2016 ve výši 117,8 miliard Kč se pravidelně umisťuje na druhém místě v obou kategoriích za mladoboleslavskou Škodou Auto již od roku 2009. V následujících letech plánuje na českém trhu dále rozvíjet své aktivity, investovat do nových projektů a zaměřit se také na oblast vývoje a výzkumu řešení napojených na Průmysl 4.0.

Foxconn CZ sklízí úspěchy nejen v soutěži EXPORTÉR ROKU. Třikrát byl také vyhlášen nejlepším zaměstnavatelem Pardubického kraje a umístil se i na stupních vítězů v celorepublikovém kole.

Soutěž EXPORTÉR ROKU pod záštitou Hospodářské komory ČR, pořádaná Středním podnikatelským stavem a Asociací na podporu podnikání ČR, se letos konala již po třiadvacáté. Pro firmy znamená jedinečnou příležitost porovnat svou výkonnost s podniky působícími napříč různými obory.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.3.

Nejoblíbenějšími pardubickými herci jsou opět Petra Janečková a Ladislav Špiner

Sobotní noc v divadle se nesla v podobném duchu, moderátorské role se však ujala pardubická rodačka Jolana Voldánová, o zahájení plesu se postarala Komorní filharmonie Pardubice a přítomné svým zpěvem navíc potěšila také Leona Machálková.

Společnost celý článek
28.3.

Šarlota: první dítě Morašic od roku 1993

Podle Šarlotiny maminky Jany je dcerka hodné dítě, což dokázala i při návštěvě hejtmana, jehož uvítala milým úsměvem

Společnost celý článek
14.11.

Finalistky soutěže Miss Czech Press 2017 jsou známy

Porota bez uvedení pořadí vybrala dívky Terezu Hynkovou, Nikolu Nejedlíkovou, Terezu Bohuslavovou, Natálii Novosadovou, Martinu Ondruškovou, Kristýnu Danielovou, Mirku Pikolovou, Veroniku Jirákovou, Nikolu Andrlovou, Olgu Bondarenko a dvě náhradnice Viktorii Jindrovou a Sandru Figalovou.

Společnost celý článek
9.2.

V Poličce zahájil Rok Bohuslava Martinů

Rok Bohuslava Martinů zahájil v neděli 8. února koncertem Štefana Margity a Kateřiny Englichové.

Společnost celý článek
25.1.

Budoucnost silnice R35 a letiště v Pardubicích

Kudy povede její skutečná trasa a co změní na podobných sporech s majiteli pozemků nový zákon?

Společnost celý článek
26.11.

Pardubice výrazně zvýší daň z nemovitostí

V Pardubicích zůstane zachován místní koeficient 2 se všemi negativními dopady.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting