Foxconn zve na Vánoce ve mlejnech. Těšit se můžete na vystoupení Olgy Lounové i poslední návštěvu Automatických mlýnů

30.11.

Foxconn zve na Vánoce ve mlejnech. Těšit se můžete na vystoupení Olgy Lounové i poslední návštěvu Automatických mlýnů

Pardubice, 29. listopadu 2018 – Společnost Foxconn pořádá 2. prosince Vánoce ve mlejnech pro své zaměstnance a širokou veřejnost. Připraven je bohatý program pro děti i dospělé. Vánoční fotoateliér, pohádkové kino či gurmánské trhy jsou jen střípky toho, co na návštěvníky čeká. Pomyslnou třešničkou bude vystoupení Olgy Lounové a tria INFLAGRANTI. Předvánoční akce se uskuteční v areálu Automatických mlýnů Pardubice, který je od roku 2016 ve vlastnictví rodiny Smetanových. Veřejnost bude mít tak poslední možnost navštívit prostory před plánovanou přestavbou na Východočeskou galerii.
„Srdečně zveme všechny naše zaměstnance i místní, aby společně s námi přišli nasát předvánoční atmosféru na událost Foxconn Vánoce ve mlejnech. Připraven je velmi pestrý program, proto věřím, že si na své přijde opravdu každý. Záměrně jsme vybrali prostory Automatických mlýnů, které se široké veřejnosti brzy uzavřou,“ říká Jitka Kratochvílová, Chief Compliance & Development Office.
Foxconn Vánoce ve mlejnech se uskuteční již tuto neděli 2. prosince od 10:00 do 16: 00 hodin. Pro návštěvníky je připravena bohatá nadílka v podobě zábavného a hudebního programu. Chybět nebude ani promítání vánočních filmů jako Anděl Páně 2 a Legendární parta, představení „andělského“ tance nebo dobový kolotoč. O hudební doprovod se postará Olga Lounová, chlapecký sbor Bonifantes či smyčcové trio INFLAGRANTI.
„Kulturní památku Automatické mlýny navrhl architekt Josef Gočár na počátku 20. století. Nyní je čas vdechnout objektu nový život. Akce Foxconn Vánoce ve mlejnech je proto na dva až tři roky poslední možností navštívit objekt před jeho plánovanou přestavbou na Východočeskou galerii,“ říká architekt Lukáš Smetana, majitel areálu Automatické mlýny Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

27.3.

Turisté Pardubického kraje letos odemkli novou sezónu výletů v Pardubicích. Klub českých turistů Slovan Pardubice pro ně připravil spolu s řadou spolupracujících institucí program mapující turistické zajímavosti v krajském městě a jeho okolí. To je někdy

„S klubem českých turistů dlouhodobě spolupracujeme a přispíváme na obnovu turistického značení. Společně jsme také v uplynulých čtyřech letech přeznačili všechny dálkové cyklotrasy, které vedou krajem, a toho si velmi vážím. Také letos půjde z rozpočtu kraje 400 tisíc korun na další spolupráci,“ slíbil radní Živný účastníkům, kteří se zanedlouho vydali poznávat krásy Pardubic, jeho kulturních institucí a památek, dostihového závodiště, Kunětické hory svezli se lodí po Labi nebo uskutečnili cyklistický výlet po okolí.

Společnost celý článek
20.6.

Proměna dokončena, přednádraží se otevře příští týden

Projekt počítal i s úpravou navazující dopravní infrastruktury. Nového povrchu se dočkala Palackého ulice, a to v úseku od nové křižovatky s ulicí kpt. Bartoše do prostoru před budovou České pošty, včetně křižovatek. Změnila se také organizace automobilové dopravy před budovou nádraží. V rámci projektu bylo vybudováno parkoviště K+R, parkovací plochy pro taxi a zásobování nádražní haly či vyhrazená stání pro potřeby ČD. Prostor je také doplněn o množství laviček, v jejichž blízkosti jsou vysázeny mladé stromky.

Společnost celý článek
17.5.

Kandidáti na poslance míní, že R35 bude dokončena do roku 2020

Rok 2020 jako nejzazší termín dokončení R35 v Pardubickém kraji zvolili v anketě volební lídři ČSSD.

Společnost celý článek
16.12.

Rosický most je opět otevřen

Po konzultaci s autorizovaným statikem byl obnoven provoz na mostě mezi Svítkovem a Rosicemi nad Labem.

Společnost celý článek
5.8.

Studenty v řadě škol nahradili řemeslníci

Ani o prázdninách nejsou dveře řady škol uzavřené. Naopak zde probíhá čilý, tentokrát stavební ruch, jinde se zase maluje.

Společnost celý článek
15.8.

Internisté vítají zvýšení příspěvku na kompenzační pomůcky

Senát s největší pravděpodobností změní pravidla pro poskytování příspěvku na kompenzační pomůcky pro zdravotně postižené osoby. Nově by na příspěvek měli mít nárok i lidé s těžkým onemocněním srdce, plic a cév v nohách. „Internisté po této změně volají už roky. Často totiž lidé s těžkým onemocněním srdce, plic a cév mají tak závažné stavy, že opustit byt je pro ně opravdu velký problém,“ říká profesor interní medicíny, náměstek ředitele FN HK a senátor prof. MUDr. Jaroslav Malý CSc, který zákon bez dalších pozměňovacích návrhů podpoří.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting