Frustraci si vybíjel na policejní fábii

13.11.

Frustraci si vybíjel na policejní fábii

Frustraci si vybíjel na policejní fábii

V minulých dnech vyjížděli policisté z chvaletického obvodního oddělení kromě jiného k řešení případu takzvaného občanského soužití. Po příjezdu na místo události si zaparkovali svoje služební vozidlo Škoda Fabia ve zdejší ulici U kulturního domu. Strážci zákona následně jednali se ženou, která prostřednictvím linky 158 požádala o pomoc při řešení konkrétních partnerských problémů. V průběhu rozhovoru byli však policisté „vyrušeni“ všímavými sousedy, kterým neunikl fakt, že jejich nepřítomnosti využil jistý mladý muž. Ten vyskočil na kapotu služebního vozidla a poškodil čelní sklo tak, že popraskalo v zorném poli řidiče. Hlídka policistů nelenila, upozornění pojala vážně a u vozidla skutečně přistihla 22letého muže z Pardubicka, jenž měl patrně v úmyslu v demolici nebohé fabie pokračovat. Vzhledem k podnapilosti mládence jej ale převezla na protialkoholickou záchytnou stanici. Tady byl “demolition man“ ošetřujícím lékařem ponechán až do stavu naprostého vystřízlivění. Zda se poškození služebního vozidla dopustil opravdu právě tento mladý muž či někdo jiný, je nyní předmětem dalšího šetření. Škoda na služebním vozidle činí 10 tisíc korun a za poškozování cizí věci hrozí pachateli trest odnětí svobody až na jeden rok nepodmíněně.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

5.11.

Na jihoamerickou cestu Václava Havla zavzpomíná v Pardubickém pirátském centru fotograf Pavel Šmíd

Ve čtvrtek 7. listopadu 2019 zavítá do Pardubického pirátského centra ParduPiCe fotograf a žurnalista Pavel Šmíd. V roce 1996 navštívil s Václavem Havlem a jeho týmem čtyři jihoamerické země:Argentinu, Brazílii, Uruguay, Chile a Velikonoční ostrovy.

Společnost celý článek
8.1.

Czech Point v také Hradci

Kontaktní místo Czech Point funguje od začátku roku také na královéhradeckém magistrátu.

Společnost celý článek
27.4.

Z továrny bude knihovna. S velrybou na střeše

Dalším atraktivním prvkem budovy knihovny se stane úprava schodišťové šachty navazující na sousední objekt tiskárny.

Společnost celý článek
17.1.

Narodil se budoucí vítěz Pardubické juniorky?

Hejtman se zajímal také o kvalitu péče v chrudimské porodnici. „Byli jsme moc spokojení. Porod šel moc dobře, byl tam velmi milý a ochotný personál,“ pochvalovala si přístup porodnice v Chrudimi maminka Lucie Václavská. Štěstím zářil i tatínek Pavel Čejka, který při porodu stihl se svou přítelkyní i novoroční políbení. Ani novoroční ohňostroj rodiče neznejistil.

Společnost celý článek
12.10.

Dětské odpoledne, lampiony a ohňostrojová show

Statutární město Pardubice ve spolupráci s Kulturním domem Dubina pořádají v sobotu 13. října dětské zábavné odpoledne.

Společnost celý článek
7.6.

Co je to vlastně osobní bankrot

Návrh na osobní bankrot musí být podán na insolvenční soud s patřičnými náležitostmi.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting