Galavečer Den D 2009. Nominujte i vy dobrovolníky

16.3.

Galavečer Den D 2009. Nominujte i vy dobrovolníky

Galavečer Den D 2009. Nominujte i vy dobrovolníky

Jubilejní pátý ročník galavečera "Den D – Ocenění dobrovolníků východních Čech"  se bude konat 27. dubna 2009 v sále Filharmonie v Hradci Králové. Záštitu nad galavečerem přijali hejtman Radko Martínek a jeho kolega z Královéhradeckého kraje Lubomír Franc.   Během galavečera moderovaného Jakubem Železným a Radkou Machkovou bude vyhodnoceno a odměněno dvacet dobrovolníků vybraných odbornou komisí. „Dobrovolník je každý, kdo bez nároku na odměnu pomáhá druhým. Dobrovolníky najdeme nejčastěji v sociální, zdravotní, kulturní, sportovní a výchovné oblasti. Na území obou východočeských krajů jich působí tisíce. Každoročně vybereme několik zajímavých dobrovolnických osobností, které si odnesou keramickou sošku anděla ze severomoravského uměleckého ateliéru Černá kočka a další věcné dary. Jestli znáte ve svém okolí nějakého dobrovolníka, neváhejte a nominujte jej prostřednictvím www.skp-centrum.cz. Nominační listy budou zveřejněny v nejbližších dnech“ vysvětluje Leoš Malina, zástupce ředitele obecně prospěšné společnosti SKP-CENTRUM, pořadatele galavečera. Nominace budou přijímány až do 20. dubna. Pak zasedne odborná komise, která vybere kandidáty na ocenění. Všichni nominovaní dobrovolníci budou pozváni na slavnostní galavečer a až na místě se dozví, kdo získal ocenění. „Den D má především zviditelňovat dobrovolnictví v očích veřejnosti. Proto nemůže být komorní akcí, proto je slavnostním galavečerem, který přitahuje pozornost. Nikdy bychom nezvládli pořádání tak velké akce sami, bez partnerů, kterým patří naše poděkování“ dodává Leoš Malina.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.4.

Vejce bez identifikace se vracejí

Německému výrobci se tedy vrací celkem 28 062 kusů balení po 10 barvených vejcích.

Společnost celý článek
8.8.

Technologické centrum ORP Pardubice

Technologické centrum je definováno jako technologická architektura a IT infrastruktura pro poskytování regionálních služeb v oblasti eGovernmentu, jako součást eGon centra ORP tak vytváří robustní, bezpečný, stabilní a vysoce dostupný celek odolný proti výpadkům, umožňující provoz klíčových aplikací a informačních systémů v nepřetržitém režimu.

Společnost celý článek
27.3.

Anna Pospíchalová, Spravedlivá mezi národy

Na izraelském velvyslanectví setkaly po tolika letech obě ženy, skromná zachránkyně Anna i vděčná Katarína.

Společnost celý článek
3.3.

Nemocnice Pardubického kraje zeštíhlila management

Ústí nad Orlicí, Svitavy a Litomyšl bude řídit bývalý ministr zdravotnictví MUDr. Tomáš Julínek, MBA. Jedním z jeho cílů je optimalizovat náklady a centralizovat drahé provozy, u nichž je potřeba počítat s většími investicemi a vyššími nároky na počet personálu. „Chci nastolit prostředí, které umožní co nejlepší spolupráci lékařů a zdravotníků všech tří nemocnic,“ uvedl dále Tomáš Julínek.

Společnost celý článek
20.4.

Univerzita Pardubice hostí mezinárodní seminář věnovaný výbušinám

„Stejně jako v předchozích letech i tento 19. ročník semináře umožní jak výměnu nejnovějších odborných informací a poznatků v oboru, tak vytvoří vhodné prostředí pro setkání a navázání osobních kontaktů mladých odborníků z různých zemí,“ komentuje tradiční mezinárodní setkání prof. Ing. Svatopluk Zeman, DrSc., z Ústavu energetických materiálů Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice, který setkání již téměř dvě dekády každý rok v Pardubicích organizuje.

Společnost celý článek
15.1.

Litomyšlská nemocnice dosáhla historického okamžiku

Přespávání otců na porodnici společně s maminkami, jako součást nadstandardních služeb, si získává velkou oblibu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting