Grily, burgery a piráti – 2. ročník Burger Street Festivalu se u OC Futurum spojí s třídenní oslavou Dne dětí

24.5.

Grily, burgery a piráti – 2. ročník Burger Street Festivalu se u OC Futurum spojí s třídenní oslavou Dne dětí

Burgery hovězí, pštrosí, exotické, bezlepkové či vegetariánské, chilli speciality, sladké dezerty i zmrzlina. Od pátku 31. května do neděle 2. června bude prostranství před obchodním a zábavním centrem Futurum patřit všem milovníkům burgerů a pochoutek z grilu. V tomto termínu se totiž uskuteční druhý ročník gastronomické události s názvem Burger Street Festival. Paralelně proběhne také již tradiční oslava Mezinárodního dne dětí, která se letos ponese v pirátském duchu. Na děti čeká například výprava za pokladem, tvoření vzkazů v lahvi, skákací nafukovací koráb, tematický fotokoutek, soutěže nebo sportovní pirátský desetiboj. Obě akce se konají pod záštitou primátor města Hradce Králové, prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.

Tři dny u nás budou patřit dětem a příznivcům kvalitního a dobrého jídla. Rozhodli jsme se spojit již tradiční oslavy Dne dětí s Burger Street Festivalem, jehož loňská premiéra k našemu centru přivedla tisíce návštěvníků a návštěvnic. Věříme, že spojením těchto dvou akcí vznikne ideální příležitost pro celé rodiny, přátelé, sousedy i známé se setkat na jednom místě, pochutnat si a společně si užít den“, doplňuje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Vstupné na Pirátské dny i Burger Street Festival je zdarma. Více informací na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

Tři dny plné her, soutěží, pohybu a zábavy inspirované piráty čekají na malé návštěvnice a návštěvníky u královéhradeckého OC Futurum u příležitosti oslavy Mezinárodního dne dětí. Takzvané Pirátské dny odstartují v pátek 31. května ve 13 hodin a program bude pokračovat až do neděle 2. června. Vedle dobrodružného pirátského pochodu, diskotéky či baru s pochoutkami bude pro děti připravený také fotokoutek, skákací atrakce, workshopy, tvořivé dílny či animační program.

Venkovní prostor před OC Futurum bude patřit také více než dvěma desítkám stánků a food trucků s rozmanitou nabídkou hamburgerů, specialit z grilu, dezertů, zmrzliny, chilli delikates, nealko nápojů, koktejlů či řemeslných piv. V termínu od 31. května do neděle 2. června se uskuteční druhý ročník Burger Street Festivalu, který v Hradci Králové v loňském roce slavil úspěšnou premiéru.

Letos bude možné ochutnat burgery z bister a restaurací z různých koutů republiky. Své menu nabídne například Restaurace Imrvére, Královehradecký měšťanský pivovar, Kaiser Franz, Nová Palmovka pod vedením MasterChefa Jiřího Halamky, Bob´s beef burger, Restaurace Kaskáda, Angel Grill, Amici či loňský vítěz hlasování veřejnosti, Burger Inn. Vedle soutěží pro návštěvníky bude možné opět hlasovat v anketě o nejchutnější burger festivalu.

Grily se budou rozpalovat denně v 10:00. Program Pirátských dnů pro děti bude připraven v pátek 31. května od 13:00 do 18:00 s pirátským pochodem od 17:30, v sobotu 1. června mezi 11:00 a 18:00 a v neděli 2. června v čase od 13:00 do 18:00. Vstupné na obě akce se neplatí!

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.5.

Cyklo Glacensis 2007

Město Choceň se letos připojí k tradiční akci Cyklo Glacensis a stane se jedním ze startovacích míst.

Společnost celý článek
12.10.

Xindl X & Olga Lounová hosty pardubické show Evropy2

Tento hvězdný lineup doprovodí celebrity a známé osobnosti českého showbusinessu.

Společnost celý článek
6.11.

Moravský masopust oživí Litomyšl

V průběhu večera návštěvníky obohatí výstava obrazů zahraničních malířů. Umělci tvořili na letošním soustředění v Tisové. Po skončení divadla rytíř Toulovec provede zájemce Litomyšlí.

Společnost celý článek
19.11.

Stínadelská soutěž začala v den úmrtí Jana Tleskače

Klikaté staré uličky, průchody a plácky, tajemné zvuky a neodhalená tajemství.

Společnost celý článek
24.3.

Připomenutí Velké války

Jan Rudzinskyj z organizačního štábu Aviatické pouti k tomu dodává: „Zajímavostí letošního vystoupení bezesporu je také skutečnost, že tři z vystupujících letadel jsou poháněny hvězdicovými motory a i z tohoto pohledu zapadají do koncepce letošního ročníku, který nese podtitul Hvězdy na nebi. Proto jsme se ještě více než obvykle snažili do programu zařadit letadla poháněná hvězdicovými motory.“

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting