Grily, burgery a piráti – 2. ročník Burger Street Festivalu se u OC Futurum spojí s třídenní oslavou Dne dětí

24.5.

Grily, burgery a piráti – 2. ročník Burger Street Festivalu se u OC Futurum spojí s třídenní oslavou Dne dětí

Burgery hovězí, pštrosí, exotické, bezlepkové či vegetariánské, chilli speciality, sladké dezerty i zmrzlina. Od pátku 31. května do neděle 2. června bude prostranství před obchodním a zábavním centrem Futurum patřit všem milovníkům burgerů a pochoutek z grilu. V tomto termínu se totiž uskuteční druhý ročník gastronomické události s názvem Burger Street Festival. Paralelně proběhne také již tradiční oslava Mezinárodního dne dětí, která se letos ponese v pirátském duchu. Na děti čeká například výprava za pokladem, tvoření vzkazů v lahvi, skákací nafukovací koráb, tematický fotokoutek, soutěže nebo sportovní pirátský desetiboj. Obě akce se konají pod záštitou primátor města Hradce Králové, prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.

Tři dny u nás budou patřit dětem a příznivcům kvalitního a dobrého jídla. Rozhodli jsme se spojit již tradiční oslavy Dne dětí s Burger Street Festivalem, jehož loňská premiéra k našemu centru přivedla tisíce návštěvníků a návštěvnic. Věříme, že spojením těchto dvou akcí vznikne ideální příležitost pro celé rodiny, přátelé, sousedy i známé se setkat na jednom místě, pochutnat si a společně si užít den“, doplňuje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Vstupné na Pirátské dny i Burger Street Festival je zdarma. Více informací na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

Tři dny plné her, soutěží, pohybu a zábavy inspirované piráty čekají na malé návštěvnice a návštěvníky u královéhradeckého OC Futurum u příležitosti oslavy Mezinárodního dne dětí. Takzvané Pirátské dny odstartují v pátek 31. května ve 13 hodin a program bude pokračovat až do neděle 2. června. Vedle dobrodružného pirátského pochodu, diskotéky či baru s pochoutkami bude pro děti připravený také fotokoutek, skákací atrakce, workshopy, tvořivé dílny či animační program.

Venkovní prostor před OC Futurum bude patřit také více než dvěma desítkám stánků a food trucků s rozmanitou nabídkou hamburgerů, specialit z grilu, dezertů, zmrzliny, chilli delikates, nealko nápojů, koktejlů či řemeslných piv. V termínu od 31. května do neděle 2. června se uskuteční druhý ročník Burger Street Festivalu, který v Hradci Králové v loňském roce slavil úspěšnou premiéru.

Letos bude možné ochutnat burgery z bister a restaurací z různých koutů republiky. Své menu nabídne například Restaurace Imrvére, Královehradecký měšťanský pivovar, Kaiser Franz, Nová Palmovka pod vedením MasterChefa Jiřího Halamky, Bob´s beef burger, Restaurace Kaskáda, Angel Grill, Amici či loňský vítěz hlasování veřejnosti, Burger Inn. Vedle soutěží pro návštěvníky bude možné opět hlasovat v anketě o nejchutnější burger festivalu.

Grily se budou rozpalovat denně v 10:00. Program Pirátských dnů pro děti bude připraven v pátek 31. května od 13:00 do 18:00 s pirátským pochodem od 17:30, v sobotu 1. června mezi 11:00 a 18:00 a v neděli 2. června v čase od 13:00 do 18:00. Vstupné na obě akce se neplatí!

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.8.

Povodňové škody dle Lesů činí 750 milionů korun

Činnost podniku není financována ze státního rozpočtu, ale z vlastních zdrojů.

Společnost celý článek
21.3.

Turecký velvyslanec s představiteli kraje a města uctili památku tureckých vojáků

Turci bojovali během 1. světové války na rusko-rakouské frontě po boku armád Německa a Rakousko-Uherska. V Pardubicích fungovala tehdy největší válečná nemocnice monarchie, tzv. Karanténa, v níž se léčilo i mnoho tureckých vojáků.

Společnost celý článek
21.7.

Na mistrovství světa v požárním sportu přijede premiér Sobotka

Mistrovství světa juniorů v požárním sportu ve Svitavách se blíží svému vyvrcholení. Jeho slavnostního zakončení se zítra večer zúčastní i premiér České republiky Bohuslav Sobotka. Předá medaile vítězům soutěže v požárním útoku.

Společnost celý článek
12.11.

Lidovečtí politici diskutovali s veřejností o migraci

Z besedy se omluvila místopředsedkyně senátu Miluše Horská, která se účastnila jednání organizačního výboru v Praze. Její místo mezi řečníky zaujal poslanec z Vysokého Mýta Jiří Junek. Zmínil Petici proti povinným kvótám EU pro uprchlíky, kterou řešil petiční výbor, jehož je místopředsedou. Z historie připomněl, že přesun takového množství lidí se v Evropě neudál od druhé světové války. Početná migrace však proběhla ještě v rámci Rakouska-Uherska před první světovou válkou a v jejím průběhu. Není to tedy úplně nová záležitost, byť se dnes odehrává v jiné podobě.

Společnost celý článek
11.2.

Pardubice vyhlásily konkurz na ředitele divadla

Východočeské divadlo se dle statistik řadí na třetí místo v návštěvnosti jednosouborových scén.

Společnost celý článek
14.4.

Kraj sjednotil poskytování pohotovosti

Tyto změny vycházejí z dlouhodobé statistiky návštěvnosti a nijak nesnižují zajištění lékařské péče.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting