Grily, burgery a piráti – 2. ročník Burger Street Festivalu se u OC Futurum spojí s třídenní oslavou Dne dětí

24.5.

Grily, burgery a piráti – 2. ročník Burger Street Festivalu se u OC Futurum spojí s třídenní oslavou Dne dětí

Burgery hovězí, pštrosí, exotické, bezlepkové či vegetariánské, chilli speciality, sladké dezerty i zmrzlina. Od pátku 31. května do neděle 2. června bude prostranství před obchodním a zábavním centrem Futurum patřit všem milovníkům burgerů a pochoutek z grilu. V tomto termínu se totiž uskuteční druhý ročník gastronomické události s názvem Burger Street Festival. Paralelně proběhne také již tradiční oslava Mezinárodního dne dětí, která se letos ponese v pirátském duchu. Na děti čeká například výprava za pokladem, tvoření vzkazů v lahvi, skákací nafukovací koráb, tematický fotokoutek, soutěže nebo sportovní pirátský desetiboj. Obě akce se konají pod záštitou primátor města Hradce Králové, prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.

Tři dny u nás budou patřit dětem a příznivcům kvalitního a dobrého jídla. Rozhodli jsme se spojit již tradiční oslavy Dne dětí s Burger Street Festivalem, jehož loňská premiéra k našemu centru přivedla tisíce návštěvníků a návštěvnic. Věříme, že spojením těchto dvou akcí vznikne ideální příležitost pro celé rodiny, přátelé, sousedy i známé se setkat na jednom místě, pochutnat si a společně si užít den“, doplňuje Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Vstupné na Pirátské dny i Burger Street Festival je zdarma. Více informací na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

Tři dny plné her, soutěží, pohybu a zábavy inspirované piráty čekají na malé návštěvnice a návštěvníky u královéhradeckého OC Futurum u příležitosti oslavy Mezinárodního dne dětí. Takzvané Pirátské dny odstartují v pátek 31. května ve 13 hodin a program bude pokračovat až do neděle 2. června. Vedle dobrodružného pirátského pochodu, diskotéky či baru s pochoutkami bude pro děti připravený také fotokoutek, skákací atrakce, workshopy, tvořivé dílny či animační program.

Venkovní prostor před OC Futurum bude patřit také více než dvěma desítkám stánků a food trucků s rozmanitou nabídkou hamburgerů, specialit z grilu, dezertů, zmrzliny, chilli delikates, nealko nápojů, koktejlů či řemeslných piv. V termínu od 31. května do neděle 2. června se uskuteční druhý ročník Burger Street Festivalu, který v Hradci Králové v loňském roce slavil úspěšnou premiéru.

Letos bude možné ochutnat burgery z bister a restaurací z různých koutů republiky. Své menu nabídne například Restaurace Imrvére, Královehradecký měšťanský pivovar, Kaiser Franz, Nová Palmovka pod vedením MasterChefa Jiřího Halamky, Bob´s beef burger, Restaurace Kaskáda, Angel Grill, Amici či loňský vítěz hlasování veřejnosti, Burger Inn. Vedle soutěží pro návštěvníky bude možné opět hlasovat v anketě o nejchutnější burger festivalu.

Grily se budou rozpalovat denně v 10:00. Program Pirátských dnů pro děti bude připraven v pátek 31. května od 13:00 do 18:00 s pirátským pochodem od 17:30, v sobotu 1. června mezi 11:00 a 18:00 a v neděli 2. června v čase od 13:00 do 18:00. Vstupné na obě akce se neplatí!

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.2.

Letadla v noci termosnímkovala Hradec Králové

Po vzoru Hradce Králové chystají tento rok podobné projekty i další evropská zařízení a města.

Společnost celý článek
18.12.

Ježíškova petice prolomila desetitisícovou hranici

Petice za záchranu Ježíška si mezi českými lidmi získává nebývalou oblibu.

Společnost celý článek
14.1.

Společnost ECOS Choceň provozovala bez povolení lakovnu, dostala pokutu 150 tisíc korun

„Zjistili jsme, že v lakovně nebyl splněn emisní limit. Firma také ve stanovených lhůtách nenechala provést autorizované měření emisí, jak jí ukládá zákon. Přitěžující okolností ve správním řízení byl fakt, že neměla v pořádku ani vedení provozní a souhrnné provozní evidence,“ uvedl Lukáš Trávníček, ředitel Oblastního inspektorátu ČIŽP v Hradci Králové.

Společnost celý článek
12.2.

Poplatky na Czech POINTu budou od března nižší

Vznikl stav, kdy výpis poskytovaný Czech POINTem byl výrazně dražší, než výpis pořízený na katastrálním úřadu.

Společnost celý článek
25.2.

Vojenští lékaři mají nově dostat dva tituly, ovšem za další státnice s diplomkou

Studentům vojenských lékařských a farmaceutických oborů na Fakultě vojenského zdravotnictví v Hradci Králové hrozí, že budou muset své studium od příštího akademického roku uzavírat nejen pětičlennou státní zkouškou, ale také paralelní diplomovou prací, včetně obhajoby. „Tento způsob ukončení studia pro ně představuje enormní zátěž. Stěžejní náplň oborů probíhá na LF UK a dosavadně udělovaný titul MUDr. byl dostatečný. Potřebujeme urychleně změnit daný paragraf vysokoškolského zákona,“ apeluje někdejší proděkan LF UK a senátor prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc.

Společnost celý článek
14.10.

Bílá pastelka vyjde opět do ulic měst

Patnáctý říjen je od roku 1964, pod názvem Den bílé hole, mezinárodním svátkem zrakově postižených lidí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting