Hejtman dnes navštíví první krajské novorozence

6.1.

Hejtman dnes navštíví první krajské novorozence

Hejtman dnes navštíví první krajské novorozence

Na Tři krále, tedy dnes 6. ledna 2009, navštíví hejtman Pardubického kraje Radko Martínek první občánky Pardubického kraje narozené v letošním roce. Už o půl deváté dopoledne zamíří hejtman do Starého Města, kde se svými rodiči bydlí první narozené děvče – Simona Kováčová. Narodila se 1. ledna 2009 v 10:55 hodin ve Svitavské nemocnici. Ve 12:00 hodin pak Radko Martínek navštíví prvního chlapce a zároveň vůbec prvního letošního občánka Pardubického kraje. V Pardubické krajské nemocnici se narodil 1. ledna 2009 ve 2:22 hod., jmenuje se Richard Altman a jeho rodiče s ním žijí v Pardubicích-Ohrazenicích. Obě děti dostanou od hejtmana Pardubického kraje finanční hotovost ve výši 5 tisíc korun a chybět nebude ani plyšová hračka a květina pro maminku. První den roku 2009 se v Pardubickém kraji narodilo celkem devět dětí, z toho pět chlapců a čtyři děvčata.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.12.

Kraj a obce trvají na zajištění bezpečnosti v Květné

Mezi podmínky bezpečného převozu a skladování munice patří především garance státu týkající se stavu ukládané munice, se kterou by být manipulováno pouze pod dozorem armádních nebo policejních specialistů. Tyto subjekty by měly také obstarávat zabezpečení celého objektu.

Společnost celý článek
23.10.

Pardubice již investovali do zateplení škol půl miliardy

Právě DDM Alfa, zaměřený na volnočasové aktivity všech věkových skupin, je zatím poslední akcí tohoto druhu v Pardubicích. Zateplení a nutné opravy budovy na největším pardubickém sídlišti Polabiny, kam jen na zájmové kroužky dochází přes 3000 účastníků, přišly na 16,6 milionu korun. Téměř pěti miliony korun přispěla Evropská unie, zbývajících více než 11,5 milionu uvolnily Pardubice z městského rozpočtu.

Společnost celý článek
23.1.

Svatý Valentýn v Milostíně

Česká pošta už tradičně nabízí způsob, jak přání ke Svátku zamilovaných učinit opravdu originálním.

Společnost celý článek
28.12.

Jak se chovat při zacházení se zábavní pyrotechnikou

Ve stáncích lze dle vyhlášky prodávat pouze tu nejméně nebezpečnou pyrotechniku I. třídy.

Společnost celý článek
24.11.

Z letiště odchází vojenská dopravní letka

Oprava vzletové a přistávací dráhy v Praze-Kbelích si vyžádala výluku od 15. září tohoto roku.

Společnost celý článek
30.9.

Město podpořilo dotacemi nemocnici a LDN v Rybitví

Léčebna měla do této chvíle k dispozici dva sanitní vozy, přičemž jeden z nich zakoupila jako již starší vozidlo. „Oprava staršího vozu by byla neekonomická a zbývající sanitní vůz nedokáže pokrýt požadavky všech pacientů. Město navíc nedisponuje podobným zařízením pro dlouhodobě nemocné, i proto jsme se tento záměr rozhodli podpořit,“ podotýká náměstek Rychtecký.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting