Hejtman dnes navštíví první krajské novorozence

6.1.

Hejtman dnes navštíví první krajské novorozence

Hejtman dnes navštíví první krajské novorozence

Na Tři krále, tedy dnes 6. ledna 2009, navštíví hejtman Pardubického kraje Radko Martínek první občánky Pardubického kraje narozené v letošním roce. Už o půl deváté dopoledne zamíří hejtman do Starého Města, kde se svými rodiči bydlí první narozené děvče – Simona Kováčová. Narodila se 1. ledna 2009 v 10:55 hodin ve Svitavské nemocnici. Ve 12:00 hodin pak Radko Martínek navštíví prvního chlapce a zároveň vůbec prvního letošního občánka Pardubického kraje. V Pardubické krajské nemocnici se narodil 1. ledna 2009 ve 2:22 hod., jmenuje se Richard Altman a jeho rodiče s ním žijí v Pardubicích-Ohrazenicích. Obě děti dostanou od hejtmana Pardubického kraje finanční hotovost ve výši 5 tisíc korun a chybět nebude ani plyšová hračka a květina pro maminku. První den roku 2009 se v Pardubickém kraji narodilo celkem devět dětí, z toho pět chlapců a čtyři děvčata.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.3.

Úřad pronajal trafostanici

Jednalo se tak o říšskoněmecký subjekt, jehož vlastnická práva ale zanikla už v roce 1945.

Společnost celý článek
7.12.

V Bystrém a v Předhradí získají klienti sociálních služeb nové bydlení

Podpora přesunu klientů sociálních služeb z ústavů do komunálního bydlení pokračuje. Radní Pardubického kraje se nyní zabývali záměry, které napomůžou klientům z Domova na zámku v Bystrém a z Domova na hradě Rychmburk.

Společnost celý článek
14.11.

Začíná oprava hájovny na Černé stráni

V hájovně se kompletně vymění elektroinstalace, rozvody vody a topení tak, aby odpovídaly současným normám a standardům. Obě bytové jednotky budou mít i nové samostatné kotle. „Okna budou pouze opravená a nově natřená, ale samozřejmě až v průběhu rekonstrukce se zjistí, zda rámy již nejsou za hranicí své životnosti,“ dodal Zerzán.

Společnost celý článek
29.4.

Do městských lesů vyjela speciální technika

Harvestor byl, vzhledem k rozsahu kalamity, povolán 16. dubna na nejvíce poškozené plochy ve Studáneckém a Spojilském lese.

Společnost celý článek
22.4.

Registr automobilů přidá dva „úřední“ dny

Oba májové svátky, 1. i 8. května, připadají na čtvrtek, kdy si lidé běžně mohou v registru vyřizovat své záležitosti.

Společnost celý článek
30.10.

Vicehejtman Línek ve Španělsku

Tento týden se vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek účastní výjezdního zasedání Výboru regionů Evropské unie ve Španělsku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting