Hejtman Martínek opět úřaduje

16.2.

Hejtman Martínek opět úřaduje

Hejtman Radko Martínek se v pondělí 15. února vrátil po pětitýdenní nemoci do úřadu. Na hejtmanství se setkal s kolegy, s nimiž byl po celou dobu hospitalizace v kontaktu. Dopoledne se zúčastnil inaugurace rektora Univerzity Pardubice.      „Moc děkuji všem, kteří na mě po dobu mého léčení mysleli a přáli mi brzké uzdravení.  Uvědomuji si, že musím zpočátku zmírnit své pracovní tempo, proto plánuji, že než vyjedu do regionu, budu nějaký čas pracovat ve své kanceláři,“ uvedl hejtman Martínek. Přestože ho dlouhodobé léčení upoutalo na lůžko, snažil se, aby neztratil kontakt s úřadem:  „Kolegové zajistili chod úřadu,  informovali mě o připravovaných koncepčních materiálech i jednáních, za což jsem moc rád.“      Hejtman Radko Martínek utrpěl vážné zranění na horách, kde byl v prvním lednovém týdnu s  rodinou na zimní  rekreaci.  

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.12.

Jevíčko obdrží dotaci na obnovu náměstí

Výstupy projektu jistě ocení nejern obyvatelé města i jevíčského mikroregionu.

Společnost celý článek
22.1.

Nejlepší sportovec Ústeckoorlicka může trénovat na novém posilovači

Nejlepšího sportovce Orlickoústecka Lukáše Nováka letos čeká na světovém hasičském šampionátu ve Spojených státech amerických obhajoba loňského prvenství.

Společnost celý článek
28.6.

Dašičtí jsou v recyklaci starých spotřebičů 2. v republice

Nejvíce spotřebičů zrecyklovali žáci ze ZŠ a MŠ v Křivoklátu. Dohromady jich navozili téměř deset tun.

Společnost celý článek
23.8.

Další úspěch chovatelů z královédvorské ZOO

Žirafa Rothschildova se nedávno zařadila do skupiny afrických savců ohrožených vyhubením.

Společnost celý článek
14.7.

Do pardubického parku se nastěhují stavbaři

Vzkřísit život v parku má pomoci i nový objekt Galerie Café, který bude umístěn u vstupu do parku směrem ze Sukovy třídy. Poskytnout má prostory pro relaxaci, občerstvení a moderní hygienické zázemí (veřejné WC), tedy zvýšit pobytový komfort parku.

Společnost celý článek
18.3.

Přednáška „Baron Artur Kraus“

Letos by Art. Kraus oslavil 160 narozeniny. U příležitosti tohoto kulatého výročí probíhá celý rok 2014 cyklus akcí Rok Artura Krause, jehož je tato přednáška součástí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting