Hejtman Martínek uskuteční cestu do Pardubic

26.2.

Hejtman Martínek uskuteční cestu do Pardubic

Další pracovní cesta hejtmana Pardubického kraje Radko Martínka vede v pátek 27. února do Pardubic. Tentokrát bude pouze půldenní, přesto si zachová vedle informativního rovněž pracovní charakter. Radko Martínek ráno navštíví pracoviště Zdravotnické záchranné služby (ZZS) Pardubického kraje, aby se v budově krajského operačního střediska mimo jiné seznámil se systémem využití dopravních informací z Národního dopravního informačního centra dispečery ZZS Pardubického kraje. Věnovat se mu budou ředitel ZZS MUDr. Marek Obrtel a koordinátor systému Jaroslav Zvára. Při jednání s ředitelkou Střední zdravotnické školy Pardubice Monikou Máslovou se bude hejtman zajímat o uplatnění absolventů na trhu práce a také o problematiku celoživotního a navazujícího vzdělávání v oboru. Cestu po institucích zřizovaných krajem uzavře návštěva Krajské knihovny Pardubice. Po setkání s primátorem Jaroslavem Demlem a starosty obvodů program uzavře pracovní oběd s vedením města.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.9.

Jak budou fungovat poštovní služby v malých obcích?

Starostové obcí budou mít do konce letošního roku prostor pro uplatnění svých připomínek a doporučení.

Společnost celý článek
2.10.

Již posedmé na Litomyšlsku startuje projekt, který udělal radost už více než 40 neziskovým organizacím i jednotlivcům Ti mají i letos šanci bojovat o čtvrt milionu korun

Více jak stoleté varhany ve vsi Janov u Litomyšle vloni zahrály poprvé od roku 1956 díky příspěvkům na jejich opravu. Zvuk píšťal je znovu slyšet i zásluhou projektu ADFORS GRANT, který doposud podpořil přes 40 neziskových projektů z různých oblastí.

Společnost celý článek
10.3.

To tu ještě nebylo

„Již nyní můžeme s hrdostí oznámit, že se nám podařilo zkontaktovat a do programu zařadit asi světově nejznámější soukromou akrobatickou skupinu Breitling Jet Team, která létá na československých proudových letounech Aero L-39 Albatros.

Společnost celý článek
18.5.

Ekologickou novinku testují ve Službách města Pardubic

Jezdí rychlostí 45 km v hodině a výhodou je, že k jeho řízení postačí řidičský průkaz skupiny B.

Společnost celý článek
25.7.

Investiční akce ve zdravotnictví

Areál léčebny je tvořen několika objekty. Jako celek působí nesourodě a ani provozně nejsou jednotlivé části logicky provázány.

Společnost celý článek
2.5.

Sto let autobusové dopravy v Pardubicích

Beseda se samozřejmě bude týkat i současnosti a řeč přijde i na plány pardubické městské hromadné dopravy do budoucna.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting