Hejtman Martínek uskuteční cestu do Pardubic

26.2.

Hejtman Martínek uskuteční cestu do Pardubic

Další pracovní cesta hejtmana Pardubického kraje Radko Martínka vede v pátek 27. února do Pardubic. Tentokrát bude pouze půldenní, přesto si zachová vedle informativního rovněž pracovní charakter. Radko Martínek ráno navštíví pracoviště Zdravotnické záchranné služby (ZZS) Pardubického kraje, aby se v budově krajského operačního střediska mimo jiné seznámil se systémem využití dopravních informací z Národního dopravního informačního centra dispečery ZZS Pardubického kraje. Věnovat se mu budou ředitel ZZS MUDr. Marek Obrtel a koordinátor systému Jaroslav Zvára. Při jednání s ředitelkou Střední zdravotnické školy Pardubice Monikou Máslovou se bude hejtman zajímat o uplatnění absolventů na trhu práce a také o problematiku celoživotního a navazujícího vzdělávání v oboru. Cestu po institucích zřizovaných krajem uzavře návštěva Krajské knihovny Pardubice. Po setkání s primátorem Jaroslavem Demlem a starosty obvodů program uzavře pracovní oběd s vedením města.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.9.

Asociace krajů ČR zasedala v Trojanovicích

Jednání rady se také zabývalo pořízením kolejových vozidel pro železniční regionální dopravu.

Společnost celý článek
9.6.

Dánský donátor chrudimské šicí dílny navštívil Šanci pro Tebe, prohlédl si dílnu i obchůdek

V současné chvíli pracuje v šicí dílně na tréninkovém místě jedna klientka, pracovní poměr na půl úvazku zde našla i další pracovnice, jejíž místo podpořil Úřad práce v rámci projektu Aktivní politika zaměstnanosti. K dalším zaměstnancům dílny pak patří vedoucí šicí dílny a sociální pracovnice.

Společnost celý článek
26.3.

Setkání s budhistickým lámou

Festival pro Tibet pořádalo občanské sdružení M. O. S. T. a agentura Jana Maria Jozy.

Společnost celý článek
4.1.

Město a univerzita zkoumají možnosti organizace dopravy

Studenti pardubické univerzity budou měřit především délku kolony stojících vozidel během špičky.

Společnost celý článek
20.2.

Největší český výrobce vířivek USSPA zvýšil obrat na 162 milionů – nejvíce od hospodářské krize

Největší český výrobce vířivek a spa, rodinná firma USSPA, loni zaznamenala třetí nejúspěšnější rok ve své historii. Obrat společnosti, sídlící ve východočeské Dolní Dobrouči, v roce 2019 přesáhl 162 milionů korun, což znamenalo meziroční nárůst o 4 procenta. Výrobce vířivek, který aktuálně zaměstnává 80 lidí, tak zaznamenal třetí nejlepší rok v téměř 25leté historii firmy a vůbec nejlepší od hospodářské krize. Pozitivní byl i provozní hospodářský výsledek. Ukazatel EBITDA se vyšplhal na téměř 23 milionů korun.

Společnost celý článek
2.6.

Pardubice přechodně využijí základny v Náměšti a Čáslavi

Od srpna budou pardubické letiště využívat letouny Jas – 39 Gripen z čáslavské základny.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting