Hejtman míří do Poličky

9.4.

Hejtman míří do Poličky

Hejtman míří do Poličky

Hejtman Pardubického kraje Ivo Toman zahájil v měsíci březnu pracovní cesty do obcí s rozšířenou působností. Po návštěvě České Třebové a Chrudimi nyní míří do Poličky. Právě dnes se setká se členy Rady města Poličky a také se zástupci veřejné sféry i podnikatelů. Při prohlídce města se chce seznámit s aktuálními investičními záměry města, jako jsou například rekonstrukce kanalizační sítě, obnova městského opevnění, rozšíření průmyslové zóny, regenerace Palackého náměstí, rekonstrukce plaveckého bazénu, a rovněž navštíví objekt Areálu sociálních a zdravotních služeb. „Důvodem těchto mých cest je především zájem seznámit se s úspěchy, ale i problémy těchto měst. Chci s místními samosprávami diskutovat o jejich řešení a také bych chtěl „sbírat“ postřehy odjinud o fungování kraje a o jeho možnostech pomoci obcím a městům v tomto kraji,“ řekl hejtman Ivo Toman.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.2.

Dětem už radon ve školce Brožíkova nehrozí

V současné době jsou vyhodnocovány výsledky radonu v mateřské škole Odborářů a měření probíhá v MŠ Korálek.

Společnost celý článek
22.8.

Cyklisté v Pardubicích vyjezdili 16535 korun pro handicapované

Peníze pomohou handicapovaným lidem, kteří by se chtěli věnovat cyklistice, ale nemají peníze na potřebné vybavení. Patronem projektu je paralympijský šampion Jiří Ježek.

Společnost celý článek
29.2.

Soud dal Pardubickému kraji za pravdu s R35

Opačné rozhodnutí by nás totiž postavilo zase na úplný začátek celého procesu a vše by se značně protáhlo.

Společnost celý článek
22.11.

Palác Pardubice oslavil 10. výročí ve velkém stylu

V pátek 16. listopadu proběhly velkolepé oslavy 10. výročí otevření obchodního centra Palác Pardubice. Na rekordní počet návštěvníků čekal kromě night shoppingu bohatý program. Celým slavnostním večerem provázel moderátor Leoš Mareš, den plný oslav zakončil slavnostní ohňostroj.

Společnost celý článek
5.5.

Optimalizace dopravy na Skutečsku má zelenou

Za tyto spoje kraj ročně zaplatí dopravci prokazatelnou ztrátu přesahující jedenáct milionů korun.

Společnost celý článek
2.8.

Oprava Bona publica pokračuje, schodiště znovu obsadí stavbaři a archeologové

Rekonstrukce historického schodiště Bona publica v Hradci Králové vstupuje do své další etapy. Loni na podzim stavbaři zdivo ošetřili odsolovacími omítkami a zabudovali do něj speciální technologii proti vzlínání vody z podloží. V druhé polovině července se schodiště v centru města znovu uzavře a oprava této kulturní památky bude letos pokračovat tak dlouho, jak počasí dovolí. Celkové náklady na rekonstrukci schodiště jsou necelých 23 milionů korun, stavební práce by měly vrcholit ve druhém čtvrtletí příštího roku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting